preloader

Shang Palace İstanbul’da Kapılarını Yeniden Açtı

09.12.2021
Shang Palace İstanbul’da Kapılarını Yeniden Açtı

Yazı Boyutu:

İstanbul’un en sevilen Çin mutfağı restoranı Shang Palace yeniden kapılarını açtı. Geleneksel Çin ve Kanton Mutfağı’nı modern dokunuşlarla sunan ödüllü restoranın profesyonel şefleri ve efsanevi Kung Fu Tea Master’ın özel servisiyle hazırlanan lezzetleri deneyimlemeye hazır olun.

İstanbul’un kalbi Beşiktaş’taki Boğaz’a nazır konumunda, Asya ve Türk Misafirperverliği’nin mükemmel birleşimini sunan Shangri-La Bosphorus, İstanbul’un ödüllü imza restoranı Shang Palace’ın kapılarını yeniden açtı. Tarifleri yüzyıllara dayanan zengin Çin ve Kanton Mutfağı’nı modern yorumlarla sunan Shang Palace, özel sunumları, imza lezzetleri ve göz alıcı ambiyansıyla sizleri yeniden karşılıyor.

Yeni Şefler, İmza Lezzetler

Shang Palace’ta yetenekli şeflerin özel sunumlarla hazırladığı imza yemekleri, hem damaklara hem de gözlere hitap eden bir lezzet şöleni sunuyor. Uzun yıllar boyunca, çok sevilen Çin Mantısı “Dim Sum” ya da Çin Eriştesi “Noodle” gibi tarifler üzerinde çalışarak uzmanlaşan şefler, ana vatanları Çin’in zengin gastronomi mirasını İstanbullular’la buluşturuyor. İki aşamalı sunumu ve eşsiz lezzetiyle restoranın özlenen lezzetlerinden Fırında Kızartılmış Bütün Pekin Ördeği ise şehrin en özel gastronomi deneyimlerinden biri…

Shang Palace İstanbul’da Kapılarını Yeniden Açtı

Görsel olarak favori lezzetlerden biri olan El Açması Çin Eriştesi “La Mian”ın hazırlığı, şefin el çabukluğu ve ustalıkla yaptığı hazırlık ile sizi adeta büyülüyor. Sichuan Usulü, Bal ve Siyah Sirke ile Kızartılmış Çıtır Bonfile Dilimleri, “XO” Sosuyla Lezzetlendirilmiş Salatalık ve Siyah Fungus Mantarlı Ördek Salatası, Acı Ekşi Deniz Mahsülleri Çorbası, Wok’ta Acı Sosla Pişirilmiş Kuzu Pirzola ve Sarmısak Soslu Şehriye Eşliğinde Buharda Pişirilmiş Deniz Tarağı gibi pek çok özlenen lezzeti de restoranda deneyimlemeniz mümkün.

Otantik ve Etkileyici Sunumu ile “Kung Fu Tea Master”

Shang Palace İstanbul’da Kapılarını Yeniden Açtı

Shang Palace, kapılarını yeniden açarken sürpriz sunumlara da yer veriyor. Şehrin tek “Kung Fu Tea Master”ı, temeli dövüş sanatlarına dayanan bir çay servisi ile misafirlerini büyülüyor. Kung Fu’dan esinlenen ve Çin halk kültürünün en özel örneklerinden olan bu çay seremonisi, adeta görsel bir şov sunuyor.

Hong Kong’tan Paris’e, Beijing’ten, Dubai’ye birçok önemli metropolün vazgeçilmez adreslerinden biri olan Shangri-La Hotels & Resorts’un imza restoranı olan Shang Palace’ın İstanbul’daki restoranında yeniden keyifli sosyal buluşmalar ve eşsiz gastronomi deneyimi yaşamak istiyorsanız 0212 275 88 88 numaralı telefondan detaylı bilgi alabilir ve rezervasyon yaptırabilirsiniz.

{774278}

*Bu içerik Shang Palace İstanbul sponsorluğunda hazırlanmıştır.

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları