preloader

Blender Setiyle Yapılabilecek Her Şey

25.10.2022
Blender Setiyle Yapılabilecek Her Şey

Yazı Boyutu:

Her bir işlevsel parçasıyla mutfakta harikalar yaratabileceğiniz Braun MultiQuick 9 ve lezzetli tariflere yakından bakalım!

Mis gibi kokular, rengarenk tabaklar, neşeli sofralar… Mutfak, her evin mutluluk dolu noktası. Peki ya mis gibi kokuların yayıldığı mutfakların içinde neler oluyor dersiniz? Bildiğimiz bir şey var ki lezzetli tarifler her zaman pratiklik istiyor! Mutfağınızın yeni kahramanı olacak Braun MultiQuick 9 El Blenderi ile yapabileceklerinizin sınırı yok. MultiQuick 9, her bir işlevsel parçasıyla mutfakta harikalar yaratmanıza yardımcı olacak. Hem de en pratik haliyle!

Kolayca Dilimleyin

Blender Setiyle Yapılabilecek Her Şey

Sağlık ve lezzet bir arada olsun istiyorsanız mevsimin taze sebze-meyveleri ile yapabileceğiniz tarifler tam size göre. Neredeyse her tarifte yaratıcılığınızı kullanıp dilediğiniz sebze ve meyve ile tabaklarınızı renklendirebilirsiniz.

Saniyeler İçerisinde Hamur Yoğurun

Blender Setiyle Yapılabilecek Her Şey

Kabul etmeliyiz ki hamur işi tariflerin seveni ve lezzeti çok olsa da hazırlaması biraz zahmetli… Fakat size güzel bir haber getirdik! Braun MultiQuick 9, harika özellikleriyle hamur konusunda da yardımınıza koşacak. MultiQuick 9, 500 gr hamuru hızlıca yoğurabiliyor. Ayrıca yüksek performans sergileyen yeni bir yoğurma kancasına da sahip. Size de yalnızca afiyetle yemesi kalıyor!

Buz Kırıcı ile Tazelenin

Blender Setiyle Yapılabilecek Her Şey

Hem sağlıklı hem de lezzetli tarifler daimi favorimiz. Mevsim ne olursa olsun smoothie ve frozenlar hızlı, besleyici ve son derece lezzetli oluyor. Elbette bol bol buz eşliğinde! Braun MultiQuick 9, yepyeni ve özel olarak tasarlanmış buz kırma bıçağına sahip. Serinlemek istediğinizde buz bıçağı ile yaratacağı harikalar sayesinde kısa sürede tazeleneceksiniz. Besleyiciliği bol olan farklı tarifleri şimdiden araştırmaya başlayın deriz. Favorinizi belirlemekte zorlanabilirsiniz…

Zahmetsiz Şekilde Blend Edin

Blender Setiyle Yapılabilecek Her Şey

Birbirinden özel soslar, sağlıklı çorbalar, lezzetli püreler ve çok daha fazlası… Braun MultiQuick 9, 1200 wattlık motoruyla güçlü ve hızlı performansını tüm tariflerde sergiliyor. Tarifinizin içine istediğiniz kadar malzeme koyun ve blend etme işini MultiQuick 9’a bırakın.

Hızlıca Çırpın

Blender Setiyle Yapılabilecek Her Şey

Güzel kokular yayılsın, en keyifli kısma geldik! Yumurta, krema, kek ve daha birçok tarifte kullanabileceğiniz çırpıcı özelliği Braun MultiQuick 9 ile bir başka. Düşük ya da yüksek hızda dilediğiniz gibi çırpıp karıştırabilirsiniz. Favori kekinizi yapmak artık çok daha kısa sürecek.

Braun MultiQuick 9 El Blenderi Özellikleri

Blender Setiyle Yapılabilecek Her Şey

Braun’un şimdiye kadar ki en yüksek performanslı ve en güçlü ürünü mutfağınızın vazgeçilmezi olmaya hazır. 1200 wattlık güçlü motor özelliği ile önceki modellerden çok daha hızlı çalışıyor. Yüksek performanslı el blenderı; düşük, yüksek ve pulse olmak üzere 3 farklı hız ayarına sahip. Yapacağınız tarife uygun olan ayarda çalışarak en iyi verimi alabilirsiniz. Dünyada bir ilk olan ActiveBlade özelliği, yukarı ve aşağı hareket ederek en zor yiyecekleri bile az çaba ile karıştırıyor. Advanced SmartSpeed ayarı ile hızı belirlemek ise size kalmış; ne kadar güçlü basarsanız o kadar güçlü çalışır. EasyClick Plus Sistemi ile blenderın aksesuarlarını kolayca değiştirebilirsiniz.

Blender Setiyle Yapılabilecek Her Şey

Dilimleme konusunda ise akıllı yeni doğrama aparatı olan Braun MultiQuick 9’a güvenin. Çünkü saniyeler içerisinde meyve ve sebzeleri 9mm’lik küpler haline getiren akıllı aparat elle doğramaya kıyasla 10 kat hızlı!

Blender Setiyle Yapılabilecek Her Şey

Tüm bunların yanında sıçrama önleyici özelliği mutfağınızın her zaman temiz kalmasını sağlıyor ayrıca gıdayla temas eden tüm parçaları bulaşık makinesinde yıkayabiliyorsunuz.

*Bu içerik Braun sponsorluğunda hazırlanmıştır.

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları