preloader

Tasarlayolla ile Dekorasyona Online ve Profesyonel Dokunuş

01.10.2020
Tasarlayolla ile Dekorasyona Online ve Profesyonel Dokunuş

Yazı Boyutu:

Yaşam alanlarınızı tasarlarken çok daha etkili bir görünüm yakalamak isterseniz; dünyanın neresinde olursanız olun hemen ulaşabileceğiniz, işin uzmanı iç mimarlardan online yardım alabilirsiniz.

Evinizin ya da ofisinizin tarzında değişiklik yapmak, dekorasyona farklı bir hava katmak ya da her şeyi tepeden tırnağa değiştirmek için bazı ufak detaylarla büyük değişimler yakalayabilirsiniz. Bunu yaparken muhteşem sonucu yakalamak için; işin uzmanı olan iç mimarlardan görüş alabilir ve onların önerileriyle ilerleyebilirsiniz.

Her bütçeye uygun paketleriyle online iç mimarlık danışmanlığı veren Tasarlayolla, ilk görüşmede neleri sevdiğinizi öğrenip dekorasyon tarzınızı belirliyor ve istediğiniz ortamı profesyonelce yaratmanızı sağlıyor. İç mimarlık danışmanlığını online platform üzerinden ulaşılır hale getiren web sitesi, tüm proje boyunca size yardımcı oluyor.

47 yıllık ve iki nesildir süren iç mimarlık tecrübesini dijital ortama taşıyan Tasarlayolla; müşterilerle, iç mimarları ve mobilya mağazalarını bir araya getiriyor. Tasarlayolla ile mekânları pratik ve profesyonelce değiştirebilirsiniz.

Tasarlayolla Nasıl Çalışır?

Tasarlayolla ile Dekorasyona Online ve Profesyonel Dokunuş

Salondan yemek odasına, ofisten mutfağa istediğiniz her alan için Tasarlayolla’dan yardım alabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken ilk adım; Tasarlayolla web sitesine girmek ve bir profil oluşturmak.

Profil oluşturduktan sonra sistem üzerinden size birkaç soru soruluyor ve dekorasyon tarzınız belirleniyor. Tasarlatmak istediğiniz mekânın ölçülerini ve fotoğraflarını da web sitesindeki sisteme yükledikten sonra, Tasarlayolla’daki hem bütçenize hem de zevkinize en uygun tasarım paketi seçiliyor.

Bu aşamadan sonra Tasarlayolla bünyesindeki farklı iç mimarlardan biri sizin için danışmanlık verecek ve proje bitene kadar birlikte çalışacaksınız. Sürekli temas halinde olabileceğiniz Tasarlayolla ekibi seçtiğiniz pakete göre projeyi yürütecek ve hayaliniz olan alanı yaratmanıza yardımcı olacak.

Dekorasyondaki Ürünler Nasıl Seçiliyor?

Tasarlayolla ile Dekorasyona Online ve Profesyonel Dokunuş

Tasarlayolla’nın en güzel yanlarından biri; iç dizayn yapılırken çok zaman alan mobilya seçimini kolaylaştırması. Mağaza mağaza gezmeden en doğru mobilyalar, alanında uzman ve sektördeki çeşitliliğe hakim olan iç mimarlar tarafından sunuluyor. Tasarlayolla dahilinde tanınan ve güvenilir markalarla yapılan iş birlikleri sayesinde de ekstra indirim alınabiliyor.

{77874}

Tasarlayolla’nın Paket Detayları

Tasarlayolla ile Dekorasyona Online ve Profesyonel Dokunuş

Farklı bütçeler ve tasarlanması istenen alanlara göre Tasarlayolla’nın farklı paketleri bulunuyor. Bu paketler 65 TL’den başlıyor ve talebe göre hem içerikleri hem de fiyatları değişiyor.

Online iç mimarlık hizmeti sunan Tasarlayolla’nın dört farklı paketi bulunuyor. 15 soruyla tarzı belirleyen, mobilya ve aksesuar önerileri veren Bronze paketin fiyatı 65 TL. Paket dahilinde tasarımcıyla 20 dakikalık online yazılı konuşma ve seçilen ürün önerilerinin 48 saat içerisinde teslim edilmesi de pakete dahil.

20 soruluk stil belirleme, moodboard, iki taslak ve bir final tasarımının olduğu Silver paketin fiyatı ise 250 TL. Seçilen mobilya önerilerinin 10 gün içerisinde teslim edildiği iç dekor paketinde 20 dakikalık online yazışma da mevcut.

Tasarlayolla ile Dekorasyona Online ve Profesyonel Dokunuş

Bütün evinizi baştan aşağı dekore etmek isterseniz Tasarlayolla’nın 3+1 Premium paketini kullanabilirsiniz. Dört farklı oda için iç mimar danışmanlığı alabileceğiniz pakette her oda için iki taslak ve bir final tasarımı, moodboard, 20 dakikalık online chat ve 28 günde teslim seçeneği bulunuyor. Fiyatı ise 800 TL.

Tek bir alanı, tüm detaylarıyla uzman bir iç mimara emanet etmek isterseniz Platinum paketi tercih edebilirsiniz. 20 soru ile dekorasyon tarzına karar verilen pakette; 3 taslak tasarım arasından bir final tasarıma karar veriyorsunuz ve 3D model olarak dekorasyonun son halini görüyorsunuz. Dekorasyona uygun mobilya önerileri 16 gün içerisinde ulaştırılıyor.

Bu içerik Tasarlayolla sponsorluğunda hazırlanmıştır.

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları