preloader

Çocuklar İçin Birbirinden Güzel Oyun Evleri

22.04.2021
Çocuklar İçin Birbirinden Güzel Oyun Evleri

Yazı Boyutu:

Çocuklar için tasarlanan bahçe oyun evleri çocukların gözdesi! Liliput Kids Playhouse’lar ile çocuklarınızı sevindirirken bahçenizi güzelleştirebilirsiniz.

Çocuklar için tasarlanan bahçe oyun evlerinin son yıllarda ülkemizde bilinirliğinin artmasında büyük payı olan Liliput Kids, 2014 senesinde kuruldu. Ülkemizin, konusunda uzman ilk markası olan Liliput Kids kurulduğundan bu yana çocukları birbirinden güzel oyun evleriyle buluşturuyor.

Çocuklar İçin Birbirinden Güzel Oyun Evleri

Liliput Kids marka kurucusu Işıl Kırmiç Akyıldız, oyun evlerini tasarlarken ve geliştirirken ülkemizin bilinen ve güvenilen pedagog ve çocuk gelişim uzmanlarının görüş ve önerilerini göz önüne aldıklarını, oyun evlerinin eğlenceli zaman geçirmenin yanı sıra çocuk gelişimine olan katkılarını vurguluyor.

“Çocuğunuza bir oyun evi vermek demek ona dünyayı vermek demek aslında… Ona temel bakım ihtiyacını, sevgi, şefkat ve güveni, ebeveynin hem yakınında olmayı hem de uzakta kalmayı, arkadaşlarla paylaşımı, kendini keşfetmeyi, özgürlüğü, hayal gücünü, sorumluluğu öğrenmesini sağlamak demek, çocuğun dünyasını sağlıklı ve mutlu yaşamasını sağlamak ve hepsinden önemlisi insan olması demek…’’

Çocuklar İçin Birbirinden Güzel Oyun Evleri

Oyun Evi Modelleri

Liliput Kids oyun evlerinin pek çok farklı modeli bulunmakta. Bu modellerin renk, aksesuar ve opsiyonlarına siz karar veriyorsunuz, böylece evinizi kendi zevkinize göre planlayabiliyorsunuz. Mevcut modellerin yanı sıra, oyun evinizi Liliput ekibiyle beğendiğiniz bir model ya da mimaride projelendirebilirsiniz.

Bir oyun evine sahip olmak istediğinizde, tasarımının yanı sıra, güvenliği ve çocuk dostu malzemelerle üretilmiş olmasına özen göstermelisiniz. Liliput Kids, tüm ürünlerini bu hususları göz önüne alarak titizlikle üreterek, Türkiye’nin dört bir yanında çocuklarla buluşturuyor.

Çocuklar İçin Birbirinden Güzel Oyun Evleri

Çok yakında kurulumunu kendinizin kolayca yapabileceği yeni modelleri sunmayı hedefleyen Liliput Kids’in amacı, ürünlerini mümkün olduğu kadar çok çocukla buluşturmak.

Liliput Kids Victorian Playhouse’ en beğenilen ve tercih edilen modellerin başında yer alıyor. Dilerseniz kaydırak, tırmanma duvarı gibi aktivitelerin olduğu bir balkon ve salıncak ekleyerek oyun evinizi eğlenceli hale de getirebilirsiniz.

Yerden yüksek modelleri tercih edenlerin favorileri Liliput Kids Garden ve Tree House modelleri.

Çocuklar İçin Birbirinden Güzel Oyun Evleri

Pandemi süreciyle evlerimizde çok daha fazla zaman geçiriyoruz. Bahçeli ya da teraslı evlerde çocuklarınızın keyifli zaman geçirip, oynayabilmeleri için Liliput Kids evlerini tercih edebilirsiniz.

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları