preloader

Six Senses Kaplankaya’da Yeni Sezon 1 Nisan’da Başlıyor

21.02.2022
Six Senses Kaplankaya’da Yeni Sezon 1 Nisan’da Başlıyor

Yazı Boyutu:

“Six Senses Kaplankaya, bilinenin ötesinde deneyim ve keşifleri ile 1 Nisan itibariyle misafirlerini ağırlıyor. Baharı Six Senses Kaplankaya’da karşılamak isteyen konuklarının Bütünsel wellness deneyimi anlayışından SPA’ya; her yaşa özel aktivitelerinden Alchemy Bar’a pek çok ayrıcalıkla tatillerine renk katıyor.’’

Six Senses Kaplankaya’da Yeni Sezon 1 Nisan’da Başlıyor

Condé Nast Traveller ve World Luxury Hotel & Spa Awards tarafından; dünyanın ve Avrupa’nın en iyi otelleri arasında gösterilen Six Senses Kaplankaya, misafirlerini Ege Rüyasını paylaşmaya davet ediyor. Six Senses Kaplankaya, 1 Nisandan itibaren yeni sezonda Ege’nin eşsiz doğasında beş özel koyda konumlanan plajları, eşsiz konaklama deneyimi, alanında dünyaca ünlü şeflerin yönettiği restoranlar ve holistik wellness uygulamaları eşliğinde sizleri misafir etmeye hazır.

Six Senses Kaplankaya’da Yeni Sezon 1 Nisan’da Başlıyor

Fiziksel ve ruhsal iyilik halini bir bütün olarak değerlendiren Six Senses Kaplankaya, doğa ile yeniden bağ kurmayı hedefleyen ritüellerle sizleri alışılmışın dışında bir deneyime davet ediyor. Bütünsel wellness deneyimi anlayışı ve SPA’sıyla Ege’nin eşsiz doğasında beş özel koyda konumlanan kum plajları ve doğayla bütünleşen modern dizaynıyla konuklarını ağırlayan Six Senses Kaplankaya, markanın uluslararası sürdürülebilirlik felsefesi ışığında kusursuz bir konaklama deneyimi sunuyor.

Sürdürülebilirliğin İzinde bir Mutfak

Six Senses Kaplankaya’da Yeni Sezon 1 Nisan’da Başlıyor

Six Senses Kaplankaya menülerini misafirlerine kendi organik bahçesinden ve bölgedeki zeytin ağaçlarından, yerel balık pazarından ve çevre köylerden gelen doğal ürünlerden oluşturuyor. Ayrıca otelin bünyesinde farklı lezzetleri deneyimlemek isteyen misafirler için farklı konseptlerde restoranları da bünyesinde barındırmakta. Beach Bar’da hafif atıştırmalıklar ve muhteşem kokteyllere ek olarak Sage and Sea Restoranda dünya mutfaklarını deneyimlemek, Meze By the Sea restoranda Akdeniz’in en gözde lezzetleriyle gurme bir şölen yaşamak ve Wild Thyme restoranın Asya esintili menülerini deneyimlemek isteyen misafirleri bekliyor. Kumsalda yıldızların altında romantik bir akşam yemeği için ise destination dining deneyimlerini romantik bir seçenek olarak değerlendirebilirsiniz.

{771897}

Grow with Six Senses; Doğa ile Bütünleşen Çocuklar

Six Senses Kaplankaya minik misafirlerini unutmadı. Çocuklar için hem otel binası içerisinde hem de küçük kumsal koyunda “Grow With Six Senses” adında iki ayrı çocuk kulübü bulunuyor. Üst düzey hijyen kuralları alınarak ve sosyal mesafeye uygun olarak çocuklara doğayla ve çevreleriyle bağ kurabilecekleri, çevre bilincini artıracak, hem fiziksel hem de zihinsel gelişimlerine katkı sağlayacak eğitici ve eğlenceli birçok aktivitenin çok keyifli ve faydalı olacağını düşünüyoruz.

Ridge Oda ve Teraslarda Eşsiz Konaklama Deneyimini Yaşayın

Six Senses Kaplankaya’da Yeni Sezon 1 Nisan’da Başlıyor

Farklı oda seçenekleri ile bilinenin ötesinde bir konaklama deneyimi sunan Six Senses Kaplankaya; otel binasından bağımsız kişiye özel teras, bahçe ve havuz seçeneğiyle muhteşem ve konfor dolu bir ayrıcalık sunuyor. Sağlık ve üst düzey hijyen kurallarına uygun olarak dizayn edilen Ridge Odaları kalabalıktan uzakta yenilenme ve eğlenme imkânı sağlıyor. Ege Denizi’ne bakan bu odalarda, çevresindeki doğa ile uyum içerisinde sizleri eşsiz bir gün batımı manzarası bekliyor.

Bilinenin Ötesinde Terapilerle Yenilenin

Six Senses Kaplankaya’da Yeni Sezon 1 Nisan’da Başlıyor

Yeni mevsime daha sağlıklı, dingin, huzurlu bir başlangıç için Six Senses Spa Kaplankaya bağışıklık sistemini güçlendiren ve vücudun direncini arttıran uygulamalarıyla sizleri çok özel bir deneyim bekliyor. Yeni sezon için hazırlanan terapiler kişiye özel uygulamalarla fark yaratıyor. Six Senses Kaplankaya’nın imza terapi serisi Longevity ile sağlıklı, uzun ve mutlu bir yaşam için misafirleri merkezin doğasıyla sarmalayan eşsiz uygulamalarla buluşturuyor.

Six Senses Kaplankaya’da Yeni Sezon 1 Nisan’da Başlıyor
Six Senses Kaplankaya’da Yeni Sezon 1 Nisan’da Başlıyor

Üstelik Türkiye’de bir ilk olan Holistic Anti-Aging, Weight Management ve BODPOD’nin yanı sıra, Wellness Screening gibi vücut analiz uygulamalarıyla Türkiye’nin ve Avrupa’nın en gelişmiş SPA alanına sahip olma özelliği taşıyan Six Senses Kaplankaya, Yoga, Fit, Uyku programları, Kilo kontrolü, Detox ve Mind Detox, Boost Immunity, Mind Your Brain, Love Your Heart, Muscle Recovery ve Back Pain Relive gibi programlara ek olarak; Watsu, Dreamcatcher, Emotional Detox gibi bütünsel terapileri Six Senses Kaplankaya’nın 10 bin metrekare üzerine kurulu 38 farklı terapi odasında deneyimleme imkanı sunuyor.

Six Senses Kaplankaya’da Yeni Sezon 1 Nisan’da Başlıyor

Yeni başlayanlar ve deneyimli misafirler için farklılaştırılan yoga dersleri konukların kendilerine dair bir içsel yolculuğa çıkmasını için eşsiz bir deneyim olacağına inanıyoruz. 7-12 yaş arasındaki minik misafirlere yönelik spa uygulamaları her yaştan misafirin kalbini kazanıyor.

Six Senses Kaplankaya’da Yeni Sezon 1 Nisan’da Başlıyor

Su ve Doğa Sporları ile Adrenalin Dolu Bir Tatil

Keşfedilmeyi bekleyen gizli bir doğa harikası niteliği taşıyan Six Senses Kaplankaya,her köşesi farklı bir güzellik barındıran yerleşkesini keşfetmek isteyen misafirlerine sunduğu bisiklet turu aktiviteleri ile sizleri bekliyor. Rehber eşliğinde gerçekleştireceğiniz bisiklet turu ile hem fiziken kendinizi geliştirme imkanı bulacak hem de şehrin kalabalığından uzaklaşıp doğanın derinliklerine doğru çıktığınız yolculukta kendiniz ile yeniden bağ kuracaksınız.

Six Senses Kaplankaya’da Yeni Sezon 1 Nisan’da Başlıyor

Maceraperest misafirlerini de unutmayan Six Senses Kaplankaya,zengin su sporları alternatifleri ile Ege’nin mavi tonlarında unutulmaz bir deneyim sunuyor sizler içinç E-foil, Deniz bisikleti ve Sea Bob aktiviteleri ile adrenalin doruklara çıkarken; kano, yelken ve Catamaran ile Six Senses Kaplankaya’nın muhteşem koylarını keşfetmek mümkün…

Six Senses Kaplankaya yenilenmek ve kendisiyle yeniden bütünleşmek isteyen misafirleri Ege rüyasını birlikte yaşamaya davet ediyor.

Six Senses Kaplankaya Misafir Uzmanlar;

  • Banu Alagoz – Muayad Najemeddin : 1-24 Mayıs / 1 Temmuz- 25 Ağustos / 3-23 Ekim

  • Kim Kosters: 1 Temmuz- 31 Ağustos

  • Suraj Varma : 17 Temmuz- 15 Ağustos

Erken rezervasyon için e-posta ile [email protected] adresinden veya 0 (252) 511 00 51 numaralı telefondan bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak mümkün. Daha fazla bilgi için Six Senses Kaplankaya’yı ziyaret edebilirsiniz.

*Bu içerik Six Senses Kaplankaya iş birliğinde hazırlanmıştır.

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları