preloader

Raffles İstanbul, Türkiye’nin En İyisi Seçildi

16.11.2018
Raffles İstanbul, Türkiye’nin En İyisi Seçildi

Yazı Boyutu:

Raffles İstanbul, Conde Nast Traveler “Okur Seyahat Ödülleri 2018” değerlendirmesinde, 98.08 puan alarak Türkiye’den seçilen ilk otel oldu.

Şehri “duygusal lüks” kavramıyla tanıştıran Raffles İstanbul Zorlu Center, dünyanın en önemli seyahat dergilerinden Condé Nast Traveler’ın okuyucularının oyları ile belirlenen “Okur Seyahat Ödülleri 2018” değerlendirmesinde, Türkiye’nin En İyi Otel’i seçildi. Değerlendirmenin Türkiye & Yunanistan listesinde; 98.08 puan alan Raffles İstanbul Zorlu Center, Türkiye kapsamında seçilen ilk otel olarak bir başarıya imza attı.

Raffles İstanbul, Türkiye’nin En İyisi Seçildi

Dünyanın en ünlü seyahat ve yaşam stili dergilerinden biri olarak kabul edilen Condé Nast Traveller’ın okuyucuları tarafından belirlenen ödüller 30 yıldır süregelen bir gelenek. 300 binin üzerinde okurun puan verdiği değerlendirmede “Yunanistan’ın ve Türkiye’nin En İyi Otelleri” kategorisinde Türkiye’den en yüksek oyu alan Raffles İstanbul Zorlu Center, “Türkiye’nin En İyi Oteli” unvanına layık görüldü. Genel listede Raffles İstanbul Yunanistan’daki 2 otelin ardından, son yılların en iyi oylama rakamlarından birini alarak 98.08 puanla 3. sıraya yerleşti.

Raffles İstanbul, Türkiye’nin En İyisi Seçildi

İstanbul’un modern, eklektik ve enerjik yüzünün mükemmel bir ‘yansıması’ olan Raffles İstanbul; Boğaziçi, Adalar ve tarihi yarımadayı kuşbakışı gören konumuyla fark yaratıyor. Otel, moda, yemek ve sanatın yeni buluşma noktası olarak konumlanıyor.

Başak Güsar
Başak Güsar Tüm Yazıları