preloader

Yaz Keyfini Katlayacak Soğuk Kahveler

08.08.2022
Yaz Keyfini Katlayacak Soğuk Kahveler

Yazı Boyutu:

Brezilya’nın tropikal ikliminden ilham alan Nespresso’nun 2022 Yaz kahve lansmanı, Alessandra Ambrosio tarafından tanıtılıyor. Tropikal meyvelerin lezzetli tatları ile Brezilya’nın ulusal içeceği Caipirinha’dan esinlenen soğuk kahve deneyimi için özel olarak üretilen ferahlatıcı yeni Barista Creations Liminha over Ice, misket limonu ve nane ile tüm ilgiyi üzerine çekiyor.

Nespresso’nun yaz keyfini arttıran soğuk kahve kampanyası, pozitifliği ve iyi hisleri somutlaştırmanın yanı sıra, kahve severleri daha duyarlı bir yaz için sağlıklı yaşam uygulamalarına zaman ayırmaya teşvik ediyor. Yeni rutinleri uygulamak için ideal bir dönem olan yaz aylarında ister yoga pratiği sonrası bir sabah espressosu, ister içsel bir yolculuk anında ya da günlük tutarken içilen buzlu bir kahve olsun, kahve tüm bu ritüelleri sürdürmeye yardımcı olan temel unsur olarak karşımıza çıkıyor. Bu bütünleştiren enerjiyi yönlendirmek için Nespresso, yaz sezonuna özel kahveleriyle ‘Kahvenizi Hazırlayın, Nefes alın, Çiçek açın’ ve ‘Nefes alın, Nefes verin, Keyfini çıkarın’ gibi olumlu mantralar ortaya koyuyor.

Yaz Keyfini Katlayacak Soğuk Kahveler

Motive eden mantraları ve egzotik yeni aromalı buzlu kahveleriyle birlikte Nespresso‘nun yaz koleksiyonu, ferahlatıcı soğuk kahve tarifleri ve sınırlı sayıda aksesuarları da beraberinde getiriyor. Tüm bunlar, Brezilya’da temellenen ve lezzetli kahveler ile desteklenen moral yükseltici ritüellerin sergilendiği ve Alessandra Ambrosio’nun yüzü olduğu yaz kampanyası filmi aracılığıyla hayata geçiriliyor.

Brezilya’nın ferahlatan lezzetlerini kutlayan ferahlatıcı yaz içecekleri

Yaz Keyfini Katlayacak Soğuk Kahveler

Nespresso, Barista Creations for Ice yelpazesine bu yıl, sıcağı uzak tutacak tropikal misket limonu ve nane aromaları ile ferahlatıcı lezzetler ekledi. Liminha over Ice, hoş Brezilya lezzetlerinden ilham alıyor ve yazın en sıcak günlerinde keyifli bir buzlu kahve anının tadını çıkarmak için yenilikçi tariflere eşlik ediyor. Bu yeni kahve, mevsimsel Barista Creations for Ice sade kahveler ve popüler Barista Creations for Ice Coconut Flavour ile birlikte geri dönüş yapıyor. Ayrıca Nespresso‘nun susuzluğu gideren yaz tarifleri de sizler için websitesinde yer almakta.

Yaz Keyfini Katlayacak Soğuk Kahveler

Nespresso yaz kampanyasına katılımı hakkında yorum yapan Alessandra Ambrosio şunları söyledi: Yaz, yılın en sevdiğim zamanı ve bir Brezilyalı olarak kendi ülkemden ilham alan bir kampanyanın yüzü olduğum için gurur duyuyorum. Gün boyunca önemli anlara dikkat çeken kahve konseptini seviyorum, dolayısıyla böylesine moral yükseltici bir kampanyanın parçası olmak çok heyecan verici. Bu lezzetli tarifler ve yazlık aksesuarları, kaliteli kahve anlayışıyla hayata geçirmek adına Nespresso ile çalıştığım için de çok mutluyum. Liminha over Ice gerçekten de Brezilya yazını bir fincana sığdırmış!

Yazdan ilham alan aksesuar ile ‘nefes alın, nefes verin, keyfini çıkarın’

Yaz Keyfini Katlayacak Soğuk Kahveler

Şık ve parlak tasarımlarla tamamlanan Alessandra Ambrosio imzalı seçkide iki Limited Edition kahve kupası yer almakta. Kupaların her biri kahveseverlerin hem sıcak hem de soğuk kahvelerin şık bir şekilde tadını çıkarması için Nespresso‘nun yaz mantralarından birini sergiliyor. Hareket halinde kahve keyfi için klasik Nomad Travel Mug yepyeni okyanus mavisi renginde sunuluyor. Yaz seçkisindeki buzlu tüketim için özel olarak üretilen kahvelerin yanısıra Nespresso‘nun ileri dönüştürülmüş plaj havlusu, plaj çantası ve su şişesi gibi plaj ürünleriyle yazın tadını çıkarmak mümkün.

Moral yükseltici çalma listesi ile kahvenizi hazırlayın

Yaz Keyfini Katlayacak Soğuk Kahveler

Duyguları harekete geçirmede güçlü bir etmen olan müzik, aynı zamanda bedeni ve ruhu sakinleştirmede çok önemli bir rol oynuyor. Herkesin keyif alması için Alessandra Ambrosio ile ortaklaşa Spotify’da özel olarak seçilmiş dört moral yükseltici ritüel çalma listesi oluşturuldu. Kahve severlerin favori Nespresso tariflerini hazırlarken çalma listelerine aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz;

*Bu içerik Nespresso iş birliğinde hazırlanmıştır.

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları