preloader

Sadece Bir Kremkolik’in Anlayacağı 5 Şey

06.12.2019
Sadece Bir Kremkolik’in Anlayacağı 5 Şey

Yazı Boyutu:

Söz konusu cilt bakımı ve bu bakım için kullanılan ürünler olduğunda sınırların dışına çıkan Kremkolik’leri tanımaya ne dersiniz? Her bir cilt problemine karşı elinin altında hazır kremler bekleyen Kremkolik’leri keşfedin.

Kıskanılası bir cilde sahip olmanın ilk ve en önemli kurallarından birinin nemlendirme olduğu artık tartışılamaz bir gerçek. İyi bir cilt bakım rutininin temeli olduğu belirtilen nemlendirmenin yanı sıra ışıltılı, aknesiz, gözeneksiz cildin yolu ise günlük bakım kremlerinden geçiyor.

Her ne kadar nemlendirme ve diğer bakım rutinleri konusu bazıları için yeni yeni alışmaya çalıştıkları bir alışkanlık olsa da bazıları için krem kullanmak nefes almak kadar önemli. Bu yazıda kremsiz bir hayat düşünemeyen, kendini “Kremkolik” diye tanıtan kişilerin ortak özelliklerini keşfedeceksiniz. Bakalım sadece bir Kremkolik’in anlayacağı şeylerden hangisi sizin için geçerli olacak?

Hayatının Kremini Bulduğu O An!

Sadece Bir Kremkolik’in Anlayacağı 5 Şey

Söz konusu cilt bakımı olduğunda pürüzsüz güzelliğin sırrını kremlerde bulan Kremkolik’ler, hiç beklemedikleri bir anda uzun zamandır aradığı probleme çözüm olan kremi bulduğunda bugüne kadar yaşadığı en büyük mutlulukları tek seferde siler ve sadece bulduğu kremle aşk yaşayabilir.

Geri Dönüşümün Önemini Bilirler!

Sadece Bir Kremkolik’in Anlayacağı 5 Şey

Sürdürülebilirliğin fazlasıyla konuşulduğu günümüzde herkes gibi Kremkolikler için de geri dönüşüm çok önemlidir. Doya doya kullandıkları krem bittikten sonra boş kutularını ilgili markanın mağazasına götürür ve geri dönüşüme attığı ürünler karşılığında bir ürün alır. Bu konuda Kiehl’s en iyi örnek olacak markalardan biri: Kiehl’s her 10 boş krem kutusu getirene Kiehl’s Lip Balm hediye ediyor. Bir krem tutkununu çevre dostu yapacak en iyi yöntemlerden biri değil mi sizce?

“Bazen” Aşırıya Kaçabilirler

Sadece Bir Kremkolik’in Anlayacağı 5 Şey

Bir Kremkolik’in evine misafir olduysanız ilk iş banyo dolabına kısa bir göz gezdirin: Her cilt sorunu için onlarca farklı ürün göreceksiniz. Bunun nedeni, tahmin edebileceğiniz üzere bir krem, krem tutkunu olan birisi için asla yeterli değildir. Krem alışverişi yaparken, gerçekten ihtiyacı olan ürünleri alırken, ihtiyacı “olabilecek” ürünleri de sepete atmadan yapamaz. Ne de olsa cilt ne zaman ne için S.O.S verecek belli olmaz değil mi?

{772247}

En Büyük Kabusları…

Sadece Bir Kremkolik’in Anlayacağı 5 Şey

İlerlemeyen trafikte sıkışıp kalmak, metronun arızalanması, arabanın çalışmaması, işe geç kalmak… Bu ve bunun gibi birçok aksilik ya da talihsiz olaylar birçok insanın kabusudur. Sanki Murphy Kanunları onlara bir şeyler anlatmak ister ve bir türlü rahat bırakmaz. Bir Kremkolik için bu aksilikler onları asla yıldırmaz, tek bir şey dışında: Sabah uyandıklarında, boş krem kutusu ile karşılaşmak!

Favori Kremini Paylaşacağı Kişiyi Kendi Seçer!

Sadece Bir Kremkolik’in Anlayacağı 5 Şey

İster soğuk kış günlerinde kuru cilt için bakım ürünleri olsun isterseniz de günlük kullanıma en uygun nemlendiriciler… Yaşadığınız problem doktorluk boyutta olmadığı sürece doğru kremi öğrenmek için ilk danışacağınız kişi bir kremkolik olabilir. Tabii onun favori ürününü keşfetmek tahmin ettiğiniz kadar kolay olmayacaktır. En iyi kremi bulmak için harcadığı zamanı düşünürseniz, bu sırrı paylaşması da biraz vakit alacaktır.

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları