preloader

Yarıyıl Tatilinin Keyfini Elite World Sapanca’da Çıkarın

10.01.2022
Yarıyıl Tatilinin Keyfini Elite World Sapanca’da Çıkarın

Yazı Boyutu:

Elite World Sapanca Convention & Wellness Resort yetişkin misafirlerinin yanı sıra miniklerinde vazgeçilmezi. Elite World Sapanca’nın minik misafirleri bu sömestr tatilinin de keyfini doyasıya çıkaracak.

Doğanın huzur veren atmosferinde ayrıcalıklı hizmetleri ile dikkat çeken Elite World Sapanca Convention & Wellness Resort, minik misafirlerinin de keyifli zaman geçirmesini sağlıyor.

Yarıyıl Tatilinin Keyfini Elite World Sapanca’da Çıkarın

Türkiye’de 17 yıldır faaliyet gösteren Gymboree ile özel bir iş birliği gerçekleştiren Elite World Sapanca hem eğlenceli hem de eğitici aktiviteleri ile miniklerin hayatına renk katıyor. Özellikle çocuklara sömestr tatilinde eğlenceli aktivitelerle farklı bir deneyim yaşatmayı hedefleyen Elite World Sapanca, bünyesindeki Gymboree Kids Club’ta miniklere mini disko ve pop corn & sinema keyfiyle de unutamayacakları anlar yaşatıyor.

Yarıyıl Tatilinin Keyfini Elite World Sapanca’da Çıkarın

Bunların yanı sıra minikler müzik aleti yapımı, ebru atölyesi, maske yapımı, dart ve halka atma oyunları, SPA eğlencesi, baskı çalışmaları, origami, kuş sanatı, kapı süsü tasarımı, pizza, kek ve kurabiye yapımı gibi eğlenceli aktivitelerle de yaşamları boyunca unutamayacakları bir tatil yaşıyor.

Yarıyıl Tatilinin Keyfini Elite World Sapanca’da Çıkarın

Sıra dışı Yenilenme İmkanı

Bunların yanı sıra Elite World Sapanca Convention & Wellness Resort, büyük misafirlerine de sıra dışı bir dinlenme ve yenilenme imkanı sunuyor. İstanbul’a oldukça yakın bir lokasyon olan Elite World Sapanca Convention & Wellness Resort, şehirden kaçarak sakinleşmek isteyenlere özel bir fırsatlar sunuyor. Doğanın huzur veren atmosferinde ayrıcalıklı hizmetlerle dikkat çeken Elite World Sapanca Convention & Wellness Resort, wellbeing konseptiyle misafirlerine keyifli deneyimler yaşatıyor.

Yarıyıl Tatilinin Keyfini Elite World Sapanca’da Çıkarın

Türkiye’de birçok ilki bünyesinde barındıran Elite World Sapanca’nın özel hamamında misafirler baştan aşağı arınırken, detoks bakım paketi ve bitki özlerinin ferahlatıcı etkilerini bir arada yaşayabilirken, cilt bakımı işlemi de gerçekleştirebiliyor. Bu arada Elite World Sapanca’nın misafirleri tuz terapi odasındaki sıcak kum masaj yatağında uzanıp, himalayan tuzu ile kaplanmış olan tuz terapisi odasının keyfini çıkartabiliyor. Ayrıca açık havada sıcak tuzlu su lagünleri gibi özel alanlarda bilinenin dışında bir spa deneyimi de yaşayabiliyor.

Yarıyıl Tatilinin Keyfini Elite World Sapanca’da Çıkarın

Dış güzellik ve vücut sağlığı dengesine önem verenler için hazırlanan Fit Life Signature Masajı ise kendini şımartmak isteyenlerin keyfini yerine getiriyor.

Ayrıca Türkiye’nin ilk biyolojik göletinin çevresinde dolaşıp, tenis kortlarında, basketbol sahasında spor yapabiliyor. Adventure Park; ATV, trekking, bisiklet, paintball ve hazine avı gibi grup aktivitelerinin yanı sıra doğa yürüyüşü ve koşu gibi bireysel aktivitelere de imkan sağlıyor. Tüm bunların yanı sıra Elite World Sapanca’nın konukları fitness merkezinde veya uygun hava şartlarında doğanın içinde yoga, pilates gibi grup çalışmalarına da katılabiliyorlar.

{774597}

Bir Lezzet Klasiği: The Grill Ocakbaşı

Aynı zamanda bir Elite World Hotels markası olan The Grill Ocakbaşı ise ocakbaşı konseptinin modernize versiyonu olarak a la carte ve set menü alternatifleri ile her damak zevkine uygun lezzetleri misafirleriyle buluşturuyor. The Grill Ocakbaşı menüsünde kömür ateşinde pişirilen ızgara, kebap, köfte, pide çeşitleri, katmer tatlısı, künefe ve meze çeşitlerinin yanı sıra Türk ve dünya mutfağından özel yiyecek alternatifleri Elite World Hotels’in ödüllü şeflerinin ellerinden çıkıyor.

Hijyenik ve Güvenli Bir Tatil için Elite World CARE

Yarıyıl Tatilinin Keyfini Elite World Sapanca’da Çıkarın

Elite World Hotels zincirinde yer alan tüm oteller, güvenli turizm sertifikasına sahip olup, yüksek önlem ve güvenlik tedbirleriyle hizmetlerini sürdürüyor. Elite World CARE (Covid-19 Anti Risk Ekibi) adındaki uzman ekiplerle aktif bir şekilde denetleme ve değerlendirmeler sürekli devam ediyor. Konforlu ve güvenli bir tatil için her detayın titizlikle düşünüldüğü Elite World Otelleri’nde misafirler yüzde 50 doluluğu aşmayacak şekilde geniş ve hijyenik alanlarda sosyal mesafeye dikkat ederek ağırlanıyor.

*Bu içerik Elite World Sapanca Convention & Wellness Resort sponsorluğunda hazırlanmıştır.

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları