preloader

Chanel Butik İlk Kez Bodrum’da

21.05.2019
Chanel Butik İlk Kez Bodrum’da

Yazı Boyutu:

Chanel’in Türkiye’deki ilk sezonluk pop-up mağazası Bodrum’daki Mandarin Oriental’de kapılarını açtı.

Popüler ve prestijli destinasyonlarda açtığı sezonluk mağazalarla bilinen Fransız moda devi Chanel, Türkiye’deki ilk butiğini Bodrum’da açtı. 16 Mayıs’ta kapılarını açan butik, Eylül ayının sonuna kadar moda severleri Bodrum’un en özel koylarından birinde bulunan Mandarin Oriental’daki mağazasında buluşturacak.

Chanel Butik İlk Kez Bodrum’da

Seçtiği destinasyonların yanı sıra mağazalarının dekorasyonu ile de oldukça konuşulan Chanel’in yeni butiği oldukça etkileyici bir Ege manzarasına sahip. Çevresindeki doğadan ilham alan butik, yerel traverten taşı, cam ve ahşapın uyumu ön plana çıkarılarak dizayn edilmiş. İlk görüşte karşınıza çıkan dikdörtgen şekilli yapı, modaevinin modern kodları düşünülerek tasarlanmış.

Chanel Butik İlk Kez Bodrum’da

{772068}

Butiğin merkezinde ise butiğie sofistike bir görünüm veren siyah bir adacık yerleştirilmiş. İç tasarımın geri kalanında ise güneş ve kumu sembolize eden sıcak bej ve beyaz tonları kullanılmış. Butiğin tasarımı iç ve dış mekanı bir araya getirerek keyifli ve etkileyici bir ahenk yaratılmış. Kullanılan büyük camlar sayesinde ise muhteşem Ege Denizi ve doğası her an gözünüzün önünde. İki büyük yan kapıyla açılan bahçede ise alışveriş molası vermek isteyenler için rahat ama şık koltuklar yerleştirilmiş.

Bodrum mağazasında bulabileceğini koleksiyonlar ise oldukça çeşitli. Paris-New York Métiers d’Art koleksiyonunun nadide parçalarını ve COCO BEACH DE CHANEL’in sportif seçenekleri butikte yerini almış. Bu iki çok aranan koleksiyona ek olarak ise İlkbahar / Yaz 2019’ ait renk ve desenleri bir araya geçen parçaları ve Chanel’in ikonik çantalarını da Bodrum’da bulabiliyorsunuz.

{771998}

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları