preloader

OGGUSTO'nun Yılbaşı Çiçekleri - Cherie Flowers

21.12.2018
OGGUSTO'nun Yılbaşı Çiçekleri - Cherie Flowers

Yazı Boyutu:

2003 yılından bu yana aynı kalitede hizmet vermeyi sürdüren Cherie Flowers, kurucusu Aslı Kuseyrioğlu ve profesyonel ekibiyle birlikte harika işlere imza atıyor. Her türlü toplantı, organizasyon, açılış, kokteyl, düğün organizasyonları ve etkinlikleriyle adından sıklıkla söz ettiren Cherie Flowers, OGGUSTO için de çok farklı bir yılbaşı çiçeği hazırladı. Bembeyaz tüylerle tasarladıkları yılbaşı çiçeğini, ışıltılı süslerle de zenginleştirdiler.

Yılbaşı sizin için ne demek?

Yeni enerjiler, yeni güzellikler ve yeni heyecanlar… Yeni yılın gelmesiyle enerjimizin hep daha da iyiye gideceğine inanırız. 2018 ile birlikte yeni güzellikler ve heyecanlar da Cherie Flowers’a yansıyacak. Aslında her yıl duygular ve insanların zevkleri değişiyor. Biz de yeni yıl geldiğinde tasarımlarımızda ve tasarım sürecinde farklılıklara gidebiliyoruz.

{77943}

Yılbaşı çiçeği denince hangi çiçekler olmazsa olmazınız?

Yılbaşı çiçeği denince normalde vazgeçilmezlerim kokina ve elix ama bu yıl beyaz tüyler ve parıltılar modundayız. 2018’e ışıltılı detaylar ve beyaz tüylerle merhaba diyeceğiz. Ve tabii ki bu yıl için öpücük çiçeğini de unutmamak lazım.

{77949}

Bu yılbaşı çiçeği için nereden ilham aldınız, nasıl tasarladınız?

Cherie Flowers olarak pekçok organizasyon yapıyoruz ve OGGUSTO yılbaşı çiçeği için de en son tüylerle yaptığımız davetten etkilenmiş olabiliriz. Çekimden hemen önce yaptığımız organizasyonda tüylerin etkisini çok sevdik ve yılbaşı çiçeğimizde de onları kullandık. Tüylerle hazırladığımız bu çiçeğe yine olmazsa olmazımız ışıltı ve parıltılar ekledik.

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları