preloader

İlham Veren Yılbaşı Ürünlerinin Adresi

16.12.2022
İlham Veren Yılbaşı Ürünlerinin Adresi

Yazı Boyutu:

Yılbaşı denildiğinde ilk akla gelen markalardan Mudo Concept, özgün tasarımları, etkileyici hediye alternatifleri ve güçlü bir yılbaşı koleksiyonu ile karşınızda.

Yeniliklerin, yenilenmenin ve yeni başlangıçların temsili yılbaşında en özel hediye seçenekleri, evinizdeki yılbaşı coşkusuna eşlik edecek dekoratif aksesuarlar, sevdiklerinizle keyifle paylaşacağınız sofralar, yılbaşına özel eğlence aksesuarları bu sene de Mudo Concept’te sizi bekliyor! Seçtiğimiz ürünlerle ister evinize yılbaşı ışıltısı getirin, ister sevdiklerinizi mutlu edin…

Sofranızda davetkar kurgular yaratın

Akıllardan silinmeyecek bir yılbaşı davetini benzersiz kılan, iyi dileklere kaldırılan kadehlerin merkezi davet sofralarıdır. Yenen yemeklerin lezzetine lezzet katmak ise sofrada yarattığınız görsel şölen ile doğru orantılıdır. İçinde bulunulan ortamın samimi havası, sıcak renk skalası, loş mum ışıkları, fondaki müzik tınıları ve duyularınızı okşayan dokular davetkar kurgunun tamamlayıcıları arasında.

Sıra dışı objelerle yılbaşı köşeleri oluşturun

Özgün ve sıra dışı hediye fikirleriyle yılbaşında sevdiklerinizi mutlu edecek birbirinden çeşitli ürünler sunan Mudo Concept’in merakla beklenen yılbaşı koleksiyonunda kar küreleri, müzik kutuları, biblolar, fındıkkıranlar, mum ve şamdanlar öne çıkıyor.

Yılbaşı nostaljisini yaşatın

Yanıp sönen ışıklar, noel baba figürlü tasarımlar, çam ağacı ve geyik motifli sofra aksesuarları, kupalar, kırlentler ve girdiği mekana mutluluk aşılayan atlı karıncalarla yılbaşının büyülü ruhunu evinize yansıtabilirsiniz.

Fındıkkıranlar kullanın

Kökleri XV. yüzyıla uzanan fındıkkıranlar yılbaşının nostaljik sembollerinden. Büyüleyici Fındıkkıran Balesi’ne de ilham olan bu figür ile yılbaşı ağacınızın yanında sevimli bir köşe yaratabilir, titrek ışıklı mumlar, minder ve battaniyelerle ortamın cazibesini yükseltebilirsiniz.

Mumların romantizminden yararlanın

Yeni yıl süslemelerini belli bir konsept ve renk çerçevesinde yaparken önceliğinizi evinizin genel stili ve renk paletine verirseniz profesyonel bir işe imza atarsınız. Yılbaşı düzenlemelerinin vazgeçilmez elemanı mumlarla keyifli köşeler yaratabilir, sofranızı farklı boylardaki şamdanlarla süsleyerek romantik bir yılbaşı sofrası kurgulayabilirsiniz.

Sıcaklık hissini pekiştirin

Yünlü, kaşmir, polar, keçe veya kürklü dokulara yılbaşı dekorasyonunuzda ağırlık verin. Kırmızı ve yeşil renkli süslemeler yılbaşı dekorasyonunuzu daha samimi ve sıcak kılacaktır. Kar küreleri, minik evler, yıldız formlu süsler ve nokta ışıklardan yardım alabilirsiniz.

Kokularla sevdiklerinize mesaj verin

Mumlardan çubuklu oda kokularına, sıvı sabunlardan kolonyalara ve vücut losyonlarına uzanan Mudo Concept’in yeni ev kozmetiği koleksiyonu gustosu yüksek hediye seçenekleri arasında. Doğadan ilham alan bu koleksiyon amber, sandal ağacı, vanilya, bergamot, yasemin ve satsuma gibi kokularıyla keyif veren bir yılbaşı hediye alternatifi.

Yılbaşı coşkusunu hissedin

Pirinç, gümüş ve altın yüzeyli aksesuarlarla yılbaşının ışıltısını mekanınıza taşıyabilirsiniz. Mudo Concept’in yılbaşı koleksiyonunda hobi ve eğlence aksesuarlarından yılbaşına özel tasarlanmış ürünlere uzanan geniş bir seçkinin yanı sıra ışıltılı dekoratif seçenekler de bulunuyor.

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları