preloader

Cazip Ayrıcalıklarla Seyahat Etme Tüyoları

26.03.2024
Cazip Ayrıcalıklarla Seyahat Etme Tüyoları

Yazı Boyutu:

Seyahat, başlı başına mutluluk veren bir deneyim. Bu deneyimi daha konforlu kılmak için ise bazı ipuçlarını takip etmek yeterli.

Başka şehirlere ve hayatlara doğru keşfe çıkmak sadece valizlerle yapılan bir seyahatin çok ötesinde yaşamımıza renk katan, perspektifimizi genişleten ve ruhumuzu besleyen bir deneyim… Dünya üzerindeki farklı kültürleri keşfetmek, yeni insanlarla tanışmak ve doğanın olağanüstü güzelliklerini görmek, kendimizi ve dünyayı daha iyi anlamamızı sağlıyor. Yeniliğin ve keşfetmenin heyecanıyla çıktığımız her yol rutinlerimizi kırıyor, bizi değiştiriyor ve büyütüyor…

Seyahat etmekle ilgili bir diğer harika yan da, bu deneyimleri daha konforlu hale getiren olanaklar… Doğru planlama ve akıllı tüyolarla, dünyayı keşfetmek artık her zamankinden daha kolay hale geldi. American Express’in seyahatten günlük yaşama, hayatın her alanında özel ayrıcalıklar sunan kredi kartı Metal The Platinum Card, kullanıcılarına benzersiz ayrıcalıklar sunarken seyahatlerin unutulmaz olmasını da sağlıyor.

Eşsiz Lezzetleri Ayrıcalıklarla Tadın

Cazip Ayrıcalıklarla Seyahat Etme Tüyoları

Seyahatler, sadece manzaraları değil, aynı zamanda lezzetleri keşfetme fırsatı da sunuyor. Bir ülkenin veya şehrin gastronomi kültürünü deneyimlemek, o yerin ruhunu anlamak için harika bir yol… Her bir lokma, o yerin kültürel zenginliğini ve tarihini anlatır, bu yüzden seyahatlerinizde yemeklere ve yerel lezzetlere zaman ayırmak unutulmaz bir deneyim sunabilir.

American Express ayrıcalığıyla Selects program üyesi seçkin restoranlarda %20 indirim elde edebilirsiniz. Lüks bir yaşamın kapılarını aralarken tüm yurt içi ve yurt dışı restoran harcamalarınızda %5 indirim kazanabilirsiniz. İyi bir yemeğin tadı, yeni bir yerin atmosferiyle birleştiğinde gerçekten unutulmaz olabilir!

Harcamalarınız Puana Dönüşsün

Cazip Ayrıcalıklarla Seyahat Etme Tüyoları

Havayolu veya otel sadakat programlarına katılarak biriktirdiğiniz mil ve puanlar, gelecekteki seyahatlerinizde ücretsiz uçuşlar, ücretsiz konaklamalar veya diğer seyahat ayrıcalıkları için kullanılabilir. Bu sayede, seyahat etmek daha ayrıcalıklı hale gelirken, aynı zamanda daha lüks ve keyifli bir deneyim yaşama imkanı da sunar.

Metal The Platinum Card ile tüm harcamalarınızdan Membership Rewards puan kazanırsınız. Kazandığınız puanları American Express Seyahat ve Concierge Hattı’nda 3 kat değerli kullanarak uçak bileti ve otel rezervasyonlarınız için kullanabilirsiniz.

American Express’le yurtdışında ayrıcalıkların ötesinde yaşayın! 50.000 TL ve üzeri harcamaya Garanti BBVA’daki varlık tutarınıza göre, 500 TL ya da 2.000 TL indirim.

Kendiniz ve Sevdikleriniz İçin Alışveriş Yapın

Cazip Ayrıcalıklarla Seyahat Etme Tüyoları

Online sadakat puanları, alışveriş yaparken birçok ayrıcalıklı seçenek de sunuyor. Membership Rewards puanlarınızı ayrıca Online Hediye Kataloğu üzerinden teknolojiden giyime, çeşitli ürünler satın alırken de kullanabilirsiniz. Bu şekilde, biriktirdiğiniz puanları kullanarak istediğiniz ürünleri Membership Rewards puanlarınız karşılığında satın alabilirsiniz.

Konaklama Ayrıcalıkları

Cazip Ayrıcalıklarla Seyahat Etme Tüyoları

Seyahatlerde güzel otellerde kalmak, yolculuğunuzu unutulmaz kılan bir unsur olabilir. Lüks bir otelde konaklamak, rahat ve şık bir ortamda dinlenmenin yanı sıra özel hizmetlerle kendinizi özel hissetmenizi de sağlar. Selects program üyesi otellerde %20 indirim ayrıcalığınız ile lüks bir deneyim yaşayabilir, tüm yurt içi ve yurt dışı otellerde %3 indirimden yararlanabilirsiniz.

Selects program üyesi otellerde %20 indirim ayrıcalığınız ile lüks bir deneyim yaşayabilir, tüm yurt içi ve yurt dışı otellerde %3 indirimden yararlanabilirsiniz.

Ayrıcalıkların Ötesinde

Hayatınızın özel anlarını daha da özel kılmak için Metal The Platinum Card’ı keşfedin ve birçok fırsatın kapılarını aralayın. Metal The Platinum Card, sıradanın ötesinde bir deneyim sunarak size benzersiz ayrıcalıklar sağlar.

*Bu içerik American Express sponsorluğunda hazırlanmıştır.

Bahar Ergel
Bahar Ergel Tüm Yazıları