preloader

Cazip Ayrıcalıklarla Seyahat Etme Tüyoları

23.11.2022
Cazip Ayrıcalıklarla Seyahat Etme Tüyoları

Yazı Boyutu:

Seyahat, başlı başına mutluluk veren bir deneyim. Bu deneyimi daha konforlu kılmak için ise bazı ipuçlarını takip etmek yeterli.

Seyahat dendiğinde hepimiz heyecanlanıyoruz. Yeni yerler keşfetmek veya uzun zamandır gitmediğimiz, özlediğimiz yerlerde bulunmak bizi mutlu ediyor. Yolculukların kendisi kadar bu sürecin konforlu ve bize özel olması, seyahati eğlenceli ve eşsiz kılıyor.

Akbank’ın seyahatten günlük yaşama, hayatın her alanında özel ayrıcalıklar sunan kredi kartı Wings’in yenilenen dünyası, kullanıcılarına benzersiz ayrıcalıklar sunarken seyahatlerin unutulmaz olmasını da sağlıyor.

Eşsiz Lezzetleri Ayrıcalıklarla Tadın

Cazip Ayrıcalıklarla Seyahat Etme Tüyoları

Seyahatleri unutulmaz kılan şeylerden biri de gidilen bölgenin eşsiz yemeklerini tatmak, yerel lezzetlerini deneyimlemek. Bunu da indirimli bir şekilde yapmayı kim istemez? Her geçen gün daha çok restoranı bünyesine dahil eden Wings Style ağı sayesinde seçkin restoranlarda dünya mutfağının eşsiz lezzetlerini %20’ye varan ayrıcalıklardan faydalanarak deneyimleyebilirsiniz. Tüm restoranlarda %15’e, otellerde %10’a varan indirimlerden faydalanabilir, havalimanı transferlerinde %75’e, havalimanı otoparklarında %50’ye varan indirimlerle seyahatinizi konforlu kılabilirsiniz.

Wings sahipleri dünyada nereye giderlerse gitsinler restoranlardan otellere, yurt içinde birçok havalimanındaki otopark ve transfer hizmetine kadar geniş bir yelpazede Wings’i ayrıcalıklarından yararlanabiliyorlar.

Birikimleriniz Mil Puan’a Dönüşsün

Cazip Ayrıcalıklarla Seyahat Etme Tüyoları

Sadece harcamalarınız değil varlıklarınız da seyahatleriniz için Mil Puan kazandırıyor. Akbank’taki varlıklarınıza göre belirlenen yeni Wings programında, birikimleriniz arttıkça daha çok Mil Puan ve indirim ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz.

Bu da sizin gökyüzünde daha özgür olmanızı sağlarken destinasyon seçiminde seçeneklerinizi artırabilir. Mil Puan kazanmak için tek yol kart harcamalarınız da değil! Yeni konut ve taşıt kredi alımlarında, Artı Para tanımında, yatırım fonu alımlarında, BES ve sigorta talimatlarında da Mil Puan kazanabilirsiniz.

Her Harcamanız Sizi Uçak Biletine Yaklaştırsın

Cazip Ayrıcalıklarla Seyahat Etme Tüyoları

Wings’iniz ile yurt içinde yapacağınız her 1,5 TL harcamadan en az 1 Mil Puan kazanırsınız. Yurt dışında yapacağınız harcamalarda ise %50 daha fazla Mil Puan kazanma ayrıcalığını yaşarsınız. Sevdikleriniz için ek kart talebinde bulunarak ek kartınızla yapılan harcamalardan kazanılan Mil Puanları da kendi Mil Puan hesabınızda biriktirebilir, bu şekilde çok daha hızlı Mil Puan kazanabilirsiniz.

Bütün Hava Yolları Sizin!

Cazip Ayrıcalıklarla Seyahat Etme Tüyoları

Wings’inizle Mil Puanları çok daha kolay bir şekilde hesaplarken yıllık kullanılabilir Mil Puan limitlerine takılmadan, dilediğiniz hava yolu şirketiyle kota sınırı olmaksızın uçabilirsiniz! Yurt içi biletlerde biriktirdiğiniz her 100 Mil Puan 1 TL değerinde olurken, yurt dışı biletlerde Mil Puanlar 2 kat değerleniyor ve biriktirilen her 100 Mil Puan 2 TL sayılıyor.

Yeni Özelliklerin Kilidini Açın

Cazip Ayrıcalıklarla Seyahat Etme Tüyoları

Wings’le harcama yaparken, varlıklarınızı Akbank’ta değerlendirdikçe yeni özelliklerin de kilidi açılıyor. İhtiyaç kredisinde indirim, ücretsiz EFT ve Havale, ücretsiz ortak ATM kullanımı gibi bankacılık işlemlerinizde de Akbank’ta ayrıcalıklı olabiliyorsunuz.

Black Plus Program Üyeleri Daha Fazla Kazanıyor!

Restoran, havayolu, konaklama, seyahat acenteleri ve araç kiralama harcamalarında 300.000 TL- 600.000 TL varlığa sahip olan Black programı müşterileri 1,5 kat, 600.000 TL ve üzeri varlığı olan Black Plus programı müşterileri ise 2 kat daha fazla Mil Puan kazanabiliyor.

Seyahatler, yolculuklar başlı başına keyif veren deneyimlerdir. Wings sahipleri ise bu keyfi konforla birleştirir, dünyada ne varsa keşfetmek ister, yeni tecrübeler edinmek için uçar. Çünkü onun bir çizgisi var!

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları