preloader

Swarovski’nin Yılbaşı Büyüsü

07.12.2018
Swarovski’nin Yılbaşı Büyüsü

Yazı Boyutu:

Swarovski’nin kadınlara ilham veren ışıltılı ve göz kamaştırıcı Yılbaşı Koleksiyonu’nu inceleyin.

Swarovski; mutluluğu, sevgiyi ve ışıltıyı kutlamak isteyen dünyanın dört bir yanında hediye verenlere, tıpkı yeni Yılbaşı Koleksiyonu gibi ışıltılı ve ilham verici bir mesaj vererek yılbaşı sezonuna eşsiz bir ışıltı katıyor. Yılbaşı Koleksiyonu’nun göz alıcı takılarına, aksesuarlarına ve dünyanın dört bir yanındaki kadınların tarzına ve dünyasına ışıltı katacak alımlı hediyelere ilham veriyor.


“Bu yıl, ışıltıyı yılbaşı sezonuna taşıyan özel ve küçük anları kucaklamak ve paylaşmak için bolca zaman ayırdık. Yılbaşı Koleksiyonumuz, kurucumuz Daniel Swarovski’nin ilk vizyonuna modern bir yorum getiriyor ve tüm kadınlara parlak ve göz alıcı bir tarz katmak için tasarlanan ışıltılı hediyelere kurucumuzun ruhunu yansıtıyor.”

– Nathalie Colin, Yaratıcı Direktör

Swarovski’nin Yılbaşı Büyüsü

Louison takı seçkisi, buzlu kış yapraklarını andıran büyüleyici ve göz alıcı tasarımıyla en sade kıyafetlere bile ihtişam katacak güce sahip. Botanikten ilham alan Mayfly ailesi, büyülü orman yaprakları ve ışıltılı öğeleriyle doğanın güzelliğini vurguluyor.

{771570}

Creativity gibi göz kamaştırıcı ve kolay bir kullanım sunan parçaların yoğun ışıltı yayan filigran silüeti harika bir hediye fikridir. Göz kamaştırıcı kulak süsleri bu parti sezonunun öne çıkan trendi olurken, dikkatlice seçtiğiniz bir küpe çifti ise sizi sade bir görünümden cesur bir görünüme taşıyan tasarım olacak. Şelaleyi andıran Creativity avize küpeler size parlak bir ışıltı sunmakla kalmayacak aynı zamanda tüm özel günlerinize eşsiz bir dokunuş katacak.

Eternal, ışığın güzelliğini yansıtmak için tasarlanan İsviçre yapımı bir saattir. Bu çağdaş saat, minesindeki ışıltılı ikili Swarovski kristal pavé detayı ve bileklik kordonundaki asimetrik kesimleriyle takı ile saat yapımı arasındaki kırmızı çizgileri zahmetsizce kaldırıyor.

Swarovski’nin Yılbaşı Büyüsü
Yılbaşı Koleksiyonu, bizleri kristalize bir harikalar diyarına taşırken herkese mutluluk ve ışıltı katıyor ayrıca markanın dünyanın dört bir yanındaki kadınlara güç verme hedefini de yansıtıyor.

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları