preloader

2022 Hasır Çanta Modelleri

05.05.2022
2022 Hasır Çanta Modelleri

Yazı Boyutu:

aaa

Yaz sezonunun en trend parçaları arasında yer alan hasır çantalar her stile ayak uydurmaya hazır.

Hasır çantalar, her sezon olduğu gibi ilkbahar ve yaz mevsimlerinin gözde parçaları arasındaki yerlerini almaya hazırlanıyor. Geçtiğimiz senelerden farklı olarak 2022’nin değişik şekil ve renk kombinasyonlarındaki çantaların öne çıktığı bir yıl olması, hasır çanta trendlerine de yansıyor. Doğal malzemelerle sade bir estetik yaratan bu çanta modellerinin artan popülaritesiyle birlikte her moda zevki ve stiline hitap eden çok çeşitli bir seçenek yelpazesi oluşuyor. Böylece hasır çantalar alışılmış yalın görünümlerinin dışına çıkarak yapılandırılmış silüetler ve benzersiz kulplarla lüks izlenimler veren yeni modellerle karşımıza çıkarak, daha renkli yaz kombinlerine olanak sağlıyorlar.

İster plaja gidiyor olun ister her şeyi sığdırabileceğiniz iyi bir çantaya ihtiyacınız olsun… Kıyafetlerinize daha fazla tatil havası ekleyerek modern stillere ilham olan hasır çantalardan tarzınıza hitap edeni sepetinize eklemeden önce trend analizi yapabilmeniz adına aşağıda birçok seçenek var.

Oval Hasır Çantalar

Renkli Hasır Çantalar

Küçük Hasır Çantalar

Yuvarlak Hasır Çantalar

Desenli Hasır Çantalar

Askılı Hasır Çantalar

Büyük Hasır Çantalar

Hasır Çantalar Nasıl Kombinlenir?

2022 Hasır Çanta Modelleri

Hasır çantalar, daha çok plaj giyim kıyafetleri, dökümlü yazlık elbiseler ve yalın tarzlarla ilişkilendirilse de aslında son derece çok yönlü ve uyarlanabilir yapılarıyla, günlük hayatın her alanında kendilerini gösteriyorlar. Moda anlayışları zıtlıkları içeren kişiler, ekstra küçük hasır bir çantayı vinil bir etek ve suni bir deri ceketle birleştirerek kontrast oluşturabilecekleri gibi, çağdaş şıklık arayanlar kişiler de androjen görünümlerine geometrik hasır çantalar ekleyerek dikkat çekici kombinler ortaya çıkarabilirler. Ayrıca yaz sezonu ile uyumlu romantik bir hava oluşturmak da, hasır çantalar ile mümkün. Topuklu sandaletler ile bir araya getirilmiş uzun etekli elbiselere soft dokunuşlar ekleyen çanta modelleri, yansıttıkları “çabasız güzellik” algısı ile istenilen romantik izlenimi vererek, görünümünüzde farklılıklar yaratıyorlar.

Sezonun En İyi Hasır Çanta Modelleri

Yaz mevsiminin en trend parçaları arasında bulunan ve çeşitli sosyal medya platformlarında sıkça karşımıza çıkan hasır çantaların favori modelleri arasında Prada’nın son birkaç sezondur gündemden düşmeyen tote çantası ve Loewe’in büyük ses getiren logo eklemeli tasarımı yer alıyor. Özellikle minimalizmin popülaritesini hiçe sayan boyutlarıyla dikkat çeken çantalar, özgün tasarımları sayesinde yaz başlamadan dolaplardaki yerlerini alıyor.

Dünyadan en yeni haberleri ilk bilen olmak için OGGUSTO’nun haftalık e-bültenine kaydolun.