preloader

Farklı Tatil Destinasyonlarına Göre Saç Modelleri

16.06.2023
Farklı Tatil Destinasyonlarına Göre Saç Modelleri

Yazı Boyutu:

Bavulları hazırlayın; tatile çıkıyoruz! Bütün yıl beklediğiniz o yaz tatiline sayılı günler kalmış olabilir; peki, sizin favori tatil seçeneğiniz hangisi? Kızgın kumlar mı, alışveriş dolu şehir turları mı yoksa egzotik rüzgarlar mı? Seçiminiz ne olursa olsun, göz alıcı görünebileceğiniz basit ama çekici saç modellerini not edin.

Günlük rutinlerden uzaklaşmak ve mutluluk depolamak için yaz tatilinden daha iyisi düşünülemez. Tatil bavulunuzu hazırlarken yanınıza alacağınız kombinler kadar, saç modellerinizi de düşünüyorsunuz, değil mi? O halde saç şekillendiricinizi de “tatile götürülecekler” listenize ekleyin.

Tatilin her dakikası değerli; saçınızı kurutup aynı anda aşırı ısıya gerek duymadan şekillendirebileceğiniz, tatilde kolaylık ve rahatlık sağlayacak havalı saç modellerine birlikte bakalım.

Plaj Tatili İçin Plaj Bukleleri

Farklı Tatil Destinasyonlarına Göre Saç Modelleri

Tatili “deniz, kum, güneş” olarak tanımlayanları buraya alalım! Denizden çıktıktan sonra, tuzlu suyun da etkisiyle saçlarımızda oluşan o doğal dalgalara bayılıyoruz ancak duşa girene kadar. Oysa doğru saç şekillendirici başlığı kullanarak aynı etkiyi duş sonrası çok daha kusursuz bir görünümle yakalayabilirsiniz. Doğal, akışkan ve yumuşak plaj dalgalarını nasıl yapacağız?

Şehir Tatili İçin Yandan Ayrılmış Pürüzsüz Saçlar

Tatil seçimleriniz karakterinize, o dönemki modunuza, yanınızdaki tatil arkadaşınıza göre değişkenlik gösterebilir. Şehrin dinamik temposuna karışarak, tüm günü alışveriş yaparak ve yeni mekânlar keşfederek geçirmek isteyenler için düz saçlar gerçek bir kurtarıcı. Podyumlara baktığımızda dümdüz pürüzsüz saçları, yandan ayırmanın ne kadar popüler olduğunu anlamak hiç zor değil.

Farklı Tatil Destinasyonlarına Göre Saç Modelleri

Tropikal Tatil İçin Dalgalı Fön

Farklı Tatil Destinasyonlarına Göre Saç Modelleri

Eğer yolculuğunuz tropik iklimin hakim olduğu bir destinasyonaysa hacimli havalı ve iri buklelerden daha iyisi düşünülemez. Bu model size çabasız ama feminen bir görünüm sunar. Buklelerinizi yarım örgüyle birleştirerek görünümüzünü farklılaştırabilirsiniz. Şapka veya bandana kullanarak stilinize havalı bir dokunuş katarken aynı zamanda saçlarınızı güneşten ve nemden koruyabilirsiniz.

{128060}

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları