preloader

Güneşli Günler İçin Cildinize Kolajen Desteği

19.06.2022
Güneşli Günler İçin Cildinize Kolajen Desteği

Yazı Boyutu:

UV ışınlarına maruz kalan cildiniz, erken yaşlanma sorunuyla karşı karşıya… Çözümü ise peptit yapısını düzenleyen kolajen destekli güneş kreminde!

Her mevsimde sürekli olarak cildimiz UV ışınlarına maruz kalmaktadır. Foto hasar olarak isimlendirilen bu durum ise erken yaşlanmanın en büyük nedenidir. Foto hasar karşımıza; cilt üzerinde görülen kırışıklıklar, pürüzler, çiller ve renk değişiklikleri (pigmentasyon problemleri) gibi birçok cilt sorununa sebep olarak çıkar. UV radyasyonunun ilk etkilediği molekül ise kolajen lifleridir. Özellikle kolajen hasarı cildin elastikiyet ve nem dengesinin kalıcı bir şekilde etkilenmesine neden olur. Kolajenlerin peptit yapısının bozulduğu bu durum, yaz aylarında güneşe tekrarlı bir şekilde maruz kalmayla artış gösterir.

Çözüm: Kolajen Destekli Güneş Kremi

Voonka Collagen 50 SPF Güneş Kremi

Güneşli Günler İçin Cildinize Kolajen Desteği

Atelocollagen içerikli 50 SPF güneş kremi; yaşlanmaya karşı koruma sağlarken, kusursuz bir bronzlaşma sunar. Açık tenler, en hassas bölgeler ve tüm vücut (yüz, dekolte, eller) için ideal olan bu ürün, güneş kaynaklı leke oluşumunun önlenmesine yardımcı olur ve beyaz bir iz bırakmaz. Güneşe çıkmadan 15 dakika önce, ürünü cildinize ince bir film tabakası oluşturacak şekilde uygulayınız. Gerektikçe (2 saatte bir) ve yüzme ya da terleme varsa daha sık uygulayınız. Tüm cilt tipleri için uygundur.

Yeni Voonka Collagen Sun Effervescent

Güneşli Günler İçin Cildinize Kolajen Desteği

Voonka Collagen Sun Effervescent, güneş altında geçirdiğiniz sürede bozulan kolajen yapısını destekler ve içeriğindeki glutatyon, selenyum ile cilt hücrelerinizin antioksidan kapasitesini yükselterek güneşin zararlı ışınlarına karşı koruma sağlar. Yetişkinler tarafından günde 2 defa 1 efervesan tabletin 200 ml suda çözündürülerek tüketilmesi ve çözünme süresini hızlandırmak için karıştırılması tavsiye edilen Voonka Collagen Sun Effervescent ürünü çilek ve ahududu aromalıdır.

Güneşli Günler İçin Cildinize Kolajen Desteği

İki Ürün Tek Bir Pakette

Voonka Collagen bu iki ürünü bir araya getirerek kullanıcılarına güneşin kolajen ve yaşlanma üzerindeki olumsuz etkilerini engellemeye yardımcı olabilecek bir fırsat sunuyor. Paket içerisinde Voonka Collagen 50 SPF Güneş Kremi ve Voonka Collagen Sun Effervescent yanında hediye olarak peştamal bulunuyor. Ürünler ayrı ayrı da satılıyor.

{774035}

Tüketiciyle buluşmalarının 10. yılında gerçekleştirdikleri lansmanlar ve portföylerine ekledikleri yeni ürünleriyle ilgili konuşan Kampotu İlaç Genel Müdürü Beril Koparal Ergün şunları söyledi:

Güneşli Günler İçin Cildinize Kolajen Desteği

“2022 yılına hızlı bir giriş yaptık. Tüketicilerimizin ihtiyaçlarına yönelik yeni ve inovatif ürünler ile portföyümüzü sürekli olarak büyütüyoruz. Geniş gıda takviyesi portföyümüze ek olarak 6 üründen oluşan ve içten dışa cilt değişimi vadeden ve atelocollagen içeren Voonka Collagen Biocosmetics serimizin lansmanını Mart ayında gerçekleştirdik. Şimdi ise güneşin zararlı etkilerinden korurken kolajen desteği de sağlayan Voonka Collagen Biocosmetics 50 SPF Güneş Kremi ve Voonka Collagen Sun Effervescent ile 4 mevsim güneş korumasında da bütüncül yaklaşımımızı destekliyoruz.”

*Bu içerik Voonka Collagen iş birliğinde hazırlanmıştır.

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları