preloader

En İyi Bronzlaştırıcı Ürünler

En İyi Bronzlaştırıcı Ürünler
OGGUSTO CLUB’A ücretsiz üye olarak yazıyı sesli dinleyebilirsiniz.

Yazı Boyutu:

Yazın cildinize kusursuz bir renk sunacak bronzlaştırıcı ürün önerilerini inceleyin.

Yaz gelince çoğu kadının isteği mükemmel ve kalıcı bir bronzluk… Güneşe çıkmadan önce kullanacağınız ve etkisini kaybetmemesi için gün içerisinde birkaç kez uygulayacağınız bronzlaştırıcı ürünler, size istediğiniz teni sunmaya hazır. Vazgeçilmeziniz olacak en iyi krem ve yağları listeledik. Ürünleri keşfettikten sonra bronzluğunuzu korumanın yollarını da mutlaka öğrenin!

Ligne St. Barth Roucou Oil

Cilde çok sayıda faydası bulunan birinci sınıf doğal bitki yağları ve özlerinin ince bir karışımını içeren St. Barth Roucou Oil, vücuda parlaklık getirirken, sağlıklı bir bronzluk sağlıyor. İçeriğindeki özel bileşenler cildinizin altın rengi bir görünüme kavuşmasını sağlarken içerisindeki özler, melanin üretimini ve cildin kendi koruma mekanizmasını uyarıyor.

Satın Al

En İyi Bronzlaştırıcı Ürünler

Nuxe, Tanning Oil Low Protection

En İyi Bronzlaştırıcı Ürünler

Yüz ve vücudunuz için kullanabileceğiniz Nuxe 10 SPF Bronzlaştırıcı Yağ, cildinizi hücresel yaşlanmaya karşı korurken sunduğu kusursuz bronzlukla tüm gözleri üzerinize çekiyor. Tüm yaz boyunca ışıl ışıl bir cilde sahip olmak için plaj çantanızdan ayırmayın.

Satın Al

Organic Pharmacy Tan Accelerator

Uzun süre güneşe maruz kalmadan güçlü, hızlı ve sağlıklı bronzlaşmak istiyorsanız tercihinizi Organic Pharmacy Tan Accelerator’dan yana yapın. Aktif bitkisel içerikleri ile melanin üretimini artırarak hızlı bronzluk sağlayan ürünü, yüz ve vücudunuz için kullabilirsiniz.

Satın Al

En İyi Bronzlaştırıcı Ürünler

Misbahçe, Bronzlaştırıcı Güneş Yağı

En İyi Bronzlaştırıcı Ürünler

Misbahçe Bronzlaştırıcı Güneş Yağı kokusuyla size keyiflendirmeye davet ederken, sürüldüğü anda sizi egzotik bir cennete gönderiyor. Soğuk sıkım zengin yağların muhteşem senfonisinden elde edilen Bronzlaştırıcı Güneş Yağı cildinizi nemlendirirken geride ışıldayan ipeksi bir his bırakıyor. İçeriğindeki havuç, kakao, avokado, susam, hindistan cevizi, üzüm çekirdeği, ahududu ve zeytinyağıyla vücudunuzu güneşlenmeye hazırlarken, karşı konulmaz bir bronzluk kazanmanıza yardımcı oluyor.

Satın Al

Dior Bronze Body Suncare

Dior Bronze Body Suncare, bronzlaşmanıza destek olurken 15 faktör ile cildinizi güneş ışınlarının zararlı etkilerinden koruyor. Ayrıca lekelenmeyi önleyip serbest radikallere karşı savaşıyor. Kalıcı bir bronzluk için melanin üretimini arttırıyor.

Satın Al

En İyi Bronzlaştırıcı Ürünler

Carroten SPF6 Bronzlaştırıcı Güneş Yağı

En İyi Bronzlaştırıcı Ürünler

Göz alıcı ve güvenli bronzluk isteyenler için özel olarak geliştirilen düşük korumalı SPF6 güneş yağı, koyu renkli ve güneşe yatkın ciltler için tasarlanmıştır. Cildi güneşin zararlı etkilerine karşı korurken, içerdiği hindistan cevizi, havuç ve ayçiçeği yağlarıyla desteklenen güçlü formülüyle bronzlaşmayı hızlandırır.

Satın Al

Institut Esthederm UV In Cellium Spray

En İyi Bronzlaştırıcı Ürünler

Güneş ışığının etkilerini kontrol altına alma özelliğine sahip bir teknoloji ile üretilen bu güneş spreyi, güzel bir bronzluk sunarken güneşin tüm faydasını bedeninize almanıza da destek veriyor. Cilt ile muhteşem uyum sağlayan sprey, kullanım kolaylığıyla favori ürünlerden.

Satın Al

Sephora, Illuminating Bronzing Oil

Yağ özleriyle zenginleştirilmiş Sephora’nın bronzlaştırıcı kuru yağı, cildinizi yalnızca bronzlaştırmak ile kalmayıp yumuşak bir doku sunuyor. Cildinizin her zamankinden daha pürüzsüz bir görünüm kazanmasını sağlayan yağ, ışıltılı dokusu ile teninizi aydınlatıyor.

Satın Al

En İyi Bronzlaştırıcı Ürünler

Shiseido, Brilliant Bronze Quick Self-Tanning Gel

En İyi Bronzlaştırıcı Ürünler

Vücudunuzun sağlıklı ve ışıltı bir şekilde bronzlaşmasını sağlayan Shiseido’nun bronzlaştırıcı kremi, hem teninizin mükemmel bir renge kavuşmasını hem de neme doymasını sağlıyor. Bu kremi yüzünüz için de kullanabilirsiniz.

Satın Al

Sisley, Super Huile Solaire

Bitkisel yaplardan oluşan Sisley Super Huile Solaire, güneşin cilt üzerindeki negatif etkileri olan nemsizlik, ince çizgi, kırışıklık ve elastikiyet kayıplarının önlenmesine ve onarılmasına yardımcı oluyor. İpeksi yapıdaki transparan yağ sağlıklı bir bronzluk sağlıyor.

Satın Al

En İyi Bronzlaştırıcı Ürünler

Hawaiian, Tropical Tanning Oil

En İyi Bronzlaştırıcı Ürünler

Tropik çiçek ve hindistan cevizi içeren Hawaiian Tropical Tanning Oil, suya dayanıklı olmasıyla kullanımı en kolay olan güneş yağlarından. Cildinizi UVA ve UVB ışınlarından karşı koruyan bu yağ ile istediğiniz bronzluğa ulaşacaksınız. Kokusu ise son derece güzel!

Satın Al

Lancaster, Satin Sheen Oil

Lancaster Satin Sheen Oil, Geliştirilmiş Full Light Teknolojisi ile cildinizde elastikiyet kaybına ve renk bozulmalarına sebep ol an kızılötesi ışınlara karşı cildinizi koruyor. Bronzluğu aktive eden içeriği ile vücudunuza daha hızlı ve kalıcı bir bronzluk sunuyor.

Satın Al

En İyi Bronzlaştırıcı Ürünler

Cildinizi Ferahlatacak En İyi Güneş Sonrası Kremleri

Cilt sağlığınız için güneş banyosunun sonrasında dikkat etmeniz gereken bir nokta var; güneşlendikten sonra yanmış ve nemini kaybetmiş cildinizi güneş sonrası kremlerle tazelemek… Sizler için en iyi güneş sonrası kremlerinin bir listesini çıkardık.

Cemre Bosnalı Zeydanlı
Cemre Bosnalı Zeydanlı Tüm Yazıları