preloader

En Güzel Pareo Modelleri

10.06.2022
En Güzel Pareo Modelleri

Yazı Boyutu:

Plaj modasının en sevilen parçası olan pareolar, bu senede mayo ve bikinilerden rol çalıyor.

Bikini ve mayoların mükemmel tamamlayıcıları olan pareolar, yenilenen tasarımlarıyla plaj kombinlerindeki yerlerini alıyor. Yaz modasının en sevilen akımlarından olan ve son yıllarda modacıların yaz koleksiyonlarından eksik etmemesi sebebiyle popülaritesi artan pareo modelleri önümüzdeki sezon için çeşitli renk ve desenlerde karşımıza çıkıyor. Plaj stilinize, çarpıcı bir son dokunuş için birebir olan bu parçalar özellikle bikininizle birlikte renk kontrastı yaratacak şekilde kombinlendiğinde baş döndüren bir tarz sergilemenizi garantiliyor. 2022 trendlerinin her birine değindiğimiz; transparan, alt- üst takım, pantolon, elbise ve etek modellerinden oluşan, en yeni pareo tasarımlarını birleştirdiğimiz listemizden yararlanarak kişisel stilinize en uygun pareoyu seçebilirsiniz.

Pantolon Pareolar

Etek Pareolar

Alt – Üst Takım Pareolar

Desenli Pareolar

Transparan Pareolar

Elbise Pareolar

Pareolar İçin Stil Önerileri

Bikininizi etkileyici bir pareo ile birleştirerek oluşturabileceğiniz pek çok farklı stil mevcut. Sade şıklıktan yana olanlar, ünlü model Alessandra Ambrosio’nun beyaz takım ve püsküllü kimono ile oluşturduğu tek renk plaj kombinine göz atabilecekleri gibi farklı tonların uyumundan hoşlananlar ise Kendall Jenner’ın turuncu ve sarının eşsiz uyumundan yaralandığı tarzından ilham alabilirler. Influencer Martha Graeff’in, renkli pareo elbisesinin altına giydiği tek renk bikini tercihiyse sıradanlıktan uzak stil sahipleri için ideal bir seçenek.

2022 Pareo ve Plaj Giyim Modası

Bu sene cesur mayo ve bikini modelleri en iddialı pareo modelleriyle tamamlanıyor. Herkesin çok sevdiği ve plaj dışında sokak modasına da taşınabilen kaftan modeller her stile yakışan pareolardan bir tanesi. Elbise pareolar uzun yıllar kullanılabilecek ve plajda da şıklığı yakalamayı sağlayacak parçalardan biri olarak 2022’de de mayo ve bikinilerle birlikte kullanılabiliyor. Şal formlu pareolar ise zamansız kimliklerini her zaman olduğu gibi koruyorlar. Eğer farklı bağlama stilleri ile kullanmak isterseniz de şal pareolardan birini tercih edebilirsiniz. 2022’de en çok görülen pareo modeli ise hiç şüphesiz örgü pareolar. Özellikle elbise formlu örgü pareolardan en az bir tanesi bu seneki tatil bavulunuzda mutlaka yer almalı.

OGGUSTO
OGGUSTO
editörün tüm yazıları