preloader

Christofle x OGGUSTO Yılbaşı Sofrasıyla Davetlerinize Işıltı Katın

22.12.2021
Christofle x OGGUSTO Yılbaşı Sofrasıyla Davetlerinize Işıltı Katın

Yazı Boyutu:

Yeni yılda sofralarınıza ışıltıyı, zarafetini Fransız çizgisinden alan ve lüks yaşam biçiminin vazgeçilmez sembolü olan Christofle markasının ürünleri ile taşıyabilirsiniz.

Sevdikleriniz için hazırlayacağınız yılbaşı sofralarının kusursuz ve göz alıcı olması çok önemli. Hazırladığınız yemekler kadar, sofranızda kullandığınız ürünler de onlara verdiğiniz değeri gösteren en önemli detay oluyor. Bu yeni yılda sofralarınıza ışıltıyı ise zarafetini Fransız çizgisinden alan, lüks yaşam biçiminin vazgeçilmez sembolü olan Christofle markasının ürünleri ile taşıyabilirsiniz. Ev ve masalar için birbirinden özel koleksiyonlar sunan Christofle ürünleri ile sofralarda pırlanta, zümrüt, safir ve yakuttan ilham alarak misafirlerinize benzersiz bir deneyim sunabilirsiniz.

https://www.instagram.com/p/CX5epyyMH0x/

Yılbaşında pırlantanın beyazından yola çıkarak ‘hoşgeldiniz’ mesajı veren, gri tonlarında elegan bir akşam yemeği sofrası hazırlayabilirsiniz. Göz alıcı beyaz çiçeklerin zarafetinden yararlanarak hazırlayacağınız akşam yemeği sofranızı şık ve iddialı şamdanlar ile taçlandırabilirsiniz. Gümüş çatal-bıçak takımlarını kullanırken, kristal sunum parçaları ile şık ve zarif yılbaşı yemeği sofrası hazırlayabilirsiniz.

Yeni yıla mükemmel bir kahvaltı sofrasında başlamak için zümrütlerden yola çıkarak dünyanın daha yeşil kalması ve sürdürülebilirliğe dikkat çekmek için yeşil tonlarında bir kahvaltı sofrası hazırlayabilirsiniz. Yeşil renginde çiçekler ile süsleyeceğiniz sofranızı gümüş kahvaltı ürünleri ile öne çıkarabilirsiniz. Desenli yemek takımları ile sofranıza hareket katarken, şık sunumlarınızı ahşap kesme tahtasında sergileyebilirsiniz.

Çay saati sofralarınıza ise safirlerden yola çıkarak hem aristokrat mavi kanı vurgulayan hem de aristokrasinin beş çayına olan yakınlığını anlatan bir masa ile imza atabilirsiniz. Mavi tonlarında çiçekler ile kadife masa örtüsü kullanarak yakutun eşsiz dokunuşunu sofranıza taşıyabilirsiniz. Gümüş tepsiler, aperatif tabakları ve çaydanlık gibi parçalarla da çay saati sofralarınızda bütünlük oluşturabilirsiniz.

Yakutların sıcaklığını yılbaşı sofranıza taşımak için de kırmızı kristal kadehler ve kırmızı anemonlar kullanabilirsiniz. Gümüş çatal-bıçak takımları, peçete halkaları, supla gibi gümüş renkli sofra ürünleriyle de yılbaşı sofranızdaki bu yakutun sıcaklığını daha çok ön plana çıkarabilirsiniz.

Özlem Güsar Kıyafet: Vakko
Çiçekler: Yunus Karma
Video: Rıfat Tutuk
Fotoğraf: Barbaros Pakar

*Bu içerik Christofle sponsorluğunda hazırlanmıştır.

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları