Stil Kitabı

 

Stil Kitabı  "A Touch of Style"

OGGUSTO, dekorasyon dünyasının styling dehası Carlos Mota'nın Assouline Yayınevi'nden çıkan Stil Kitabı  "A Touch of Style" adlı eserini "Graff von Faber-Castell" için kaleme aldı.

Küçük Stil Dokunuşlarıyla Büyük Etkiler Yaratmanın Anahtarı

Carlos Mota, Architectural Digest, Elle Decor, House & Garden, Vanity Fair, Departures ve Interior Design gibi en iyi tasarım dergilerinde yer alan harikulade fotoğrafların arkasındaki deha. Mobilya, kumaş, aksesuar ve sanat eseri seçme konusundaki yetenekli ve eğitimli gözü akıllardan silinmeyen birçok fotoğrafa imza attı. Mota, sete sıklıkla şık bir çiçek aranjmanı yoluyla renk ve sofistike bir dokunuş katmasıyla tanınır.

Mota'nın styling etkileri, en güzel evlerden bir kısmının yer aldığı fotoğraflara canlılık katarak, bu olağanüstü mekanlara karşı bakış açısını etkiliyor. Kişilerin stylingini sevdikleri şeylerle çevrili olan favori mekanlarında yapmak, kişiliklerinin özünü yakalamayı mümkün kılıyor. Halen, Architectural Digest'in uluslararası stil editörü olan Carlos Mota, birçok büyük marka için styling yapmasının yanısıra Chanel ve Valentino için özel etkinlikler düzenledi. Assouline yayınları arasında yer alan Stil Kitabı "A Touch of Style" Mota'nın küçük dokunuşlarla yarattığı büyük etkilerin en göz alıcı örneklerini bir araya getiren keyif verici bir kitap.  

E-Bülten Üyeliği
OGGUSTO.COM'un özenle seçilmiş gustolu içeriğini haftalık olarak takip etmek için e-bültenimize üye olun.
İlginizi Çekebilecek Konular