• Arama

Yılbaşı Gecesinde İzleyebileceğiniz Filmler

Yıeni yıla bir partide değil evde geçirecekseniz, gecesinize renk katacak ikonik ve eğlenceli filmlerden izlemek son derece keyifli olacaktır. Seçim yapmanızı kolaylaştırmak için sizlere bir liste hazırladık, mutlaka göz atın!

The New Year’s Eve

hayata ikinci bir şans vermek ve taze başlangıçlara evet diyebilmek üzerine kurgulanan film, yeni yıl arifesinde New York'ta yaşayan yalnız insanların kesişen öykülerini anlatıyor. Yönetmenliğini Garry Marshall'ın üstlendiği filmin oyunucu kadrosunda Sarah Jessica Parker, Halle Berry, Jessica Biel, Jon Bon Jovi, Abigail Breslin ve Chris Bridges gibi isimler yer alıyor.

Sleepless in Seattle

Karısı Maggie öldükten sonra Sam Baldwin ve oğlu Jonah, Seattle’a taşınır. Üzüntüsünü çok uzun yıllar atlayamayan Sam, bir Noel arifesinde oğlunun da etkisi ile bir radyo kanalını arar. Canlı yayında karısını ne kadar çok özlediğini anlatır. Sam’in hikayesini dinleyen çok sayıda kadın ona aşık olur. Bunlardan biri de Annie’dir ve o, Sam’e bir mektup yazar. Gelen mektubu Jonah açıp okur .İhtiyacı olan kadını babası için bulduğunu düşünür. Bu sırada Annie ile Sam aslında çoktan tanışmışlardır.

When Harry Met Sally

Rob Reiner'ın yönetmenliğini yaptığı, başrollerinde Meg Ryan ve Billy Crystal'ın yer aldığı film tüm zamanların en başarılı romantik komedilerinden biri. Bir yolculuk sırasında tanışan Sally ve Harry, yoluculuk boyunca uzun uzun sohbet ederler. New York'a varınca ikili kendi hayatlarını yaşar ancak arada görüşüp birbirlerine olan bitenden bahsederler. Bir gün Harry eşinden, Sally de sevgilisinden ayrılır ve karşılaştıklarında artık birbirlerine aşık olmamak için büyük çabalar sarf edecektir.

In Bruges

Hem dünyanın en güzel şehirlerinden biri olan Brugge’u yakından tanımak hem de komik bir aksiyon izlemek isterseniz “In Bruges” tam olarak aradığınız film. Kiralık katil olan Ken ve Ray’in Londra'daki patronları Harry, onları bir işi halletmeleri için yollar. Geldiği ilk günden beri şehirden nefret eden Ray, burada yeni insanlarla tanışır ve aşkı ile kendi hayatı arasında gelgitler yaşamaya başlar.

Bridges Jones’s Diary

Yeni bir yılın başlangıcında, 32 yaşındaki Bridget, hayatına çekidüzen vermenin tam zamanı olduğuna karar verip bir günlük tutmaya başlar. O andan itibaren kendisini aşık olduğu iki erkeğin arasında kararsız bir vaziyette bulur… Bridget Jones, ne yapacağını şaşırmıştır.

Homa Alone

90’ların ironik filmde Home Alone, eğleneli film akşamlarının vazgeçilmezi. Kevin, ailesi Fransa’ya tatile giderken yanlışlıkla evde unutulur. Yalnız kaldığını farkettiği anda evini hırsızlara karşı korumak zorunda kalacağını düşünür ve çeşitli tuzaklar kurmaya başlar. Harry ve Marv’ın niyeti ise Kevin’in mahallesindeki tüm evleri soymaktır. Ancak Kevin’in evinin kolayca soyamayacağını acı deneyimlerle öğreneceklerdir.

The Family Stone

Stone Ailesi, bir yılbaşı tatili döneminde, oğulları Everett’in, kız arkadaşı Meredith’i eve getirmesi ve bir teklifte bulunma planı için bir araya gelirler. Yalnız bohem bir tarzı olan Stone Ailesi, kendi tarzlarına son derece uzak kaçan Meredith’i biraz karmaşık, biraz beceriksizce ama son derece eğlenceli karşılamayla misafir ederler. Tatil bitmeden ilişkiler ortaya dökülür, sırlar açığa çıkar ve Stone ailesi ve Meredith birbirlerini çok severler.

The Great Gasby

Nick Carraway, 1920’li yılarda başarılı bir yazar olma düşüncesiyle New York'a gelir. Kendi Amerikan rüyasının peşindeyken tesadüfen milyoner Jay Gatsby ve onun çevresiyle yolları kesişir ve onlarla beraber New York’un en gösterişli partilerine katılmaya başlar. Ancak bilmeidğ bir şey vardır ki bu büyülü hayatın örtbas etmeye çalıştığı gerçekler su yüzüne çıkacaktır.

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.