preloader

Suya Yakın Evlerde Dekorasyon Kodları

07.07.2020
Suya Yakın Evlerde Dekorasyon Kodları

Yazı Boyutu:

Yaz aylarının pozitif titreşimlerini suyun sakinleştirici etkisiyle birleştiren evlerin dekorasyon şifrelerini çözüyoruz.

Feng shui’ye göre chi yaşam enerjisini harekete geçiren su elementine yüzünü dönmüş evlere yelken açıyoruz. Okyanus, deniz, nehir ve göllere komşu kurgulanan evlerde yaşam sanatının modernden rustiğe farklılaşan stil kodları arasında mavi, beyaz ve kum renklerinden oluşan bir renk paleti, hasır, bambu, mermer ve ahşap dokuları, akışkan kıvrımlı formlar ve ilhamını suyun zengin coğrafyasından alan tasarımlar başrol oyuncuları.

Kaliteli, özgün, ve fark yaratan tasarımlarıyla Mudo Concept bahçe koleksiyonu suyun sakinleştirici etkisini evlerinize taşıyor. Açık hava keyfinize şıklık katan ve farklı ihtiyaçlarınıza cevap veren oturma setleri, yemek takımları, koltuk, kanepe, masa, sandalye, salıncak, daybed, şezlong, şemsiye, sehpa, tabure gibi bahçe adına hayal ettiğiniz her şeyi farklı stillere özgü zengin seçenekler arasından Mudo Concept mağazalarında bulabilirsiniz.

Deniz ve Havuzun Kesişiminde Yalın Elegans

Suya Yakın Evlerde Dekorasyon Kodları

Turkuaz suların enginliklerinden ilhamını alan bir renk paletini sakin ve zarif detaylarla birleştirebilirsiniz. Açık havada kurgulayacağınız keyifli oturma köşelerinin merkezine konfor olgusunu yerleştirirken ehlikeyf yaşam sanatına işaret eden özgün seçimler yapın. Mobilyalarda tercih edeceğiniz tik dokular ve rattan örgüler mekanınızda doğallığın altını çizecektir.

Sahil Evinde Etno-Modernist Stil

Suya Yakın Evlerde Dekorasyon Kodları

Etnik detayları seviyor, zanaatkar el işi tasarımları modern formlarla kombinlemeyi seviyorsanız sahil evinize Mudo Concept bahçe koleksiyonundaki zengin seçenekler arasından uygun tercihler yapabilirsiniz. 2020 yazının öne çıkan dekorasyon trendleri arasında halat örgüler, doğal dokulu kilimler, büyük fenerler ve hasır saksılar arzu ettiğiniz etno-modernist ruhu sahil evinize taşımaya yeterli.

{771185}

Engin Mavilere Açılan Özgür Ruh

Suya Yakın Evlerde Dekorasyon Kodları

Denizin özgürlük ve sakinlik etkisini mekanınıza taşımanın yolu suyu çağrıştıran tasarımlardan ve doğallık dozu artırılmış özgün kurgulardan geçiyor. Feng Shui felsefesine göre cam, mermer ve aynalı yüzeylerle mavi ve siyah renkleri mekanda su elementini temsil eden unsurlar. Kim demiş yazlık mekanlarda siyah kullanılmaz diye? Tik dokusunu siyah ile bir araya getiren Mudo Concept bahçe koleksiyonundan oturma grubu veranda ve teraslarınız için şık bir seçenek olabilir.

İzole Edilmiş Kişisel Konfor Saltanatı

Suya Yakın Evlerde Dekorasyon Kodları

Deniz, güneş ve doğa üçlemesiyle baş başa kalmak, hayatın kenarını kıvırıp rahatlamak istiyorsanız Mudo Concept’teki daybed seçenekleri sizin için çok cazip olabilir. İstendiğinde güneşliğini kapayarak çevreden izole olabileceğiniz bu daybed’lere uzanarak dalga seslerinin meditatif etkisini hissedebilirsiniz.

{77769}

Tropik Diyarlardan Esinlenen Boho-Chic Kurgular

Suya Yakın Evlerde Dekorasyon Kodları

Açık hava mekanınıza tropik mekanların havasını taşımak isterseniz Pasifik okyanusundan Karayip kıyılarına uzanan bir coğrafyadan ilham alabilirsiniz. Bu destinasyonların kırsal dokusu, egzotik çiçekleri, palmiyeleri, yerel ahşapları, bambu ve hasır gibi natürel malzemeleri dekorasyona sıcak bir hava katarken yazın cezbedici gücünü artırma görevini üstleniyor.

Editörün notu: Mudo Concept, tüm mobilyalarında harcadıkça anında 3.500 TL’ye varan indirim kazanabileceğiniz kampanyası ve tek çekimde ek indirim fırsatları veya 12 aya varan taksit imkanlarıyla dekorasyon alışverişlerinizde çeşitli avantajlar sunuyor. Bahçe koleksiyonunu keşfetmeye başlamak için mudo.com.tr/bahce veya Bahçe mağazalarını ziyaret edebilirsiniz.

Naz Gürlek
Naz Gürlek Tüm Yazıları