preloader

Space İstanbul’un Yeni Ofisi Zekeriyaköy’de Açıldı

17.03.2022
Space İstanbul’un Yeni Ofisi Zekeriyaköy’de Açıldı

Yazı Boyutu:

Uzman danışmanları ve 20 yılı aşan sektör tecrübesi ile gayrimenkul danışmanlık hizmetini bir adım öteye taşıyan Space İstanbul 5.ofisini Zekeriyaköy’de açtı.

Uluslararası gayrimenkul franchaise markalarının gözde pazarı olan Türkiye’de; iki kadın girişimci Filiz Çakmur ve Şeli Elvaşvili tarafından 2006 yılında kurulan Space İstanbul Gayrimenkul, lüks konut denince ilk akla gelen adres olmanın haklı gururunu yaşıyor. Bebek’te başlayan bu yerli girişimin, İstanbul’un en lüks ve merkezi noktalarından Kandilli, Nişantaşı, Kemer Country de devam eden yolculuğu, 2022 ‘de açılan Zekeriyaköy ofisi ile daha da ivme kazandı.

Space İstanbul’un Yeni Ofisi Zekeriyaköy’de Açıldı

Filiz Çakmur, 2027’ye kadar açılması planladıkları 5 yeni şube içindeki önceliğin, pandemi ile değişen trendlerin sektördeki yansımalarına paralel olarak Zekeriyaköy’e kaydırıldığını belirtti.

Şeli Elvaşvili ve Filiz Çakmur, Zekeriyaköy şubelerinin açılması ile başlayan ilgiden çok memnun olduklarını, her yeni şubenin ilk şubeymiş gibi heyecan yaratmasını amatör ruhlarını korumak adına çok önemsediklerini belirtti.

Zekeriyaköy şubesi danışmanlarından Zeynep Dinkçioğlu, daha ofis açılmadan kapıdan uğrayıp “iyi ki geldiniz” diyen çevre sakinlerinin ekibi çok motive ettiğini; tahminlerinin de üstünde bir taleple karşılaştıklarını dile getirdi.

Filiz Çakmur, pandeminin etkisi ile 2020 mayıs ayından itibaren şaşırtıcı şekilde hızlı bir döneme giren satılık konut pazarında, özellikle, doğa ile çevrelenmiş, bahçeli, teraslı müstakil eve yönelik tahmin edilemez bir talep artışı olduğunu ve Zekeriyaköy ofisinin de önümüzdeki yıllarda Space’in en başarılı ofislerinden biri olmasını beklediklerini kaydetti.

Space İstanbul’un Yeni Ofisi Zekeriyaköy’de Açıldı

Şeli Elvaşvili, Türkiye‘deki gibi sürekli değişen piyasa koşullarında yatırım yapmanın zorluklarına rağmen kendileri için öncelikli hedef olduğunu, Space İstanbul’un bir Türk gayrimenkul markası olarak hakettiği şekilde büyümesi için en iyisini yapmaya devam edeceklerini belirtti.

Bu felsefe ile açılan Space Gayrimenkul Zekeriyaköy şubesi hem Space İstanbul ekibi hem de müşterileri için bir gayrimenkul ofisi olmasının yanısıra adeta bir sanat galerisi olarak tasarlandı. Feng Shui felsefesi dikkate alınarak hayata geçirilen ofis yalın, kullanışlı ve zekli dekorasyonu ile göz dolduran, tam donanımlı ve modern bir ofis olarak faaliyete geçti.

Space İstanbul portföylerini detaylı incelemek için tıklayınız.

*Bu içerik Space İstanbul iş birliğinde hazırlanmıştır.

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları