preloader

En Güzel Gelin Saç Aksesuarları

15.10.2022
En Güzel Gelin Saç Aksesuarları

Yazı Boyutu:

Düğün gününüzde saç modelinize bambaşka bir hava katıp görünümünüzü taçlandıracak en güzel gelin saçı aksesuarlarını inceleyin.

Düğün günü denince her kadının aklına ilk önce şu temel üçlü gelir: gelinlik, duvak ve gelin çiçeği. Ancak en özel gününüzde baş tacı olmaya tek aday bu üçlü değil. Bir süredir yavaş ancak emin adımlarla hayatımıza giren saç aksesuarları artık gelinlerin de favorisi. Bunların arasında taşlı tasarımlardan incili modellere, tüllü şapkalardan papatyalarla süslenmiş tokalara ve taçlara kadar gelinlerin akıllarını çelmekte oldukça başarılı alternatifler mevcut.

Kendi içinde çeşitlenen ve pek çok göz alıcı alternatif sunan gelin saçı aksesuarları, doğru saç modeline doğru saç aksesuarı eşleşmesiyle buluşunca gelinlerin yeni gözdesi haline geliyor. Son derece sade ve zahmetsiz bir saç modeline bile göz alıcı doğallıkla muhteşem bir hava katan bu gelin saçı aksesuarları da böylelikle gelinlik ve duvak kadar önem kazanıp, saç ve makyaj seçimi kadar öncelikli hale geliyor. Romantik bir görünümden bohem bir havaya her türlü ambiyansı yaratabileceğiniz, son zamanlarda değişmeyen favorisi gelin saçı aksesuarlarından en güzellerini ve nerelerde bulabileceğinizi keşfedin.

Gaios Design

Sade bir gelinlik modeli giyiyorsanız, saçınıza büyük aksesaurlar takmayı düşünebilirsiniz. Gaios Design’ın bu modelleri özellik salon düğünleri için harika.

Vakko Wedding

Yaprak detaylı taşlı ya da tüylü aksesuarları, sade bir topuzun üzerinde kullanabilirsiniz.

Davet Çok Elbisem Yok

Saçınıza takacağınız aksesuarı kiralamak isterseniz rotanızı Davet Çok Elbisem Yok’a çevirebilirsiniz. Başın üzerinden geçen taçlar bizim favorimiz oldu. Özellikle kır düğünlerinde tercih edebilirsiniz.

Oleg Cassini

Özellikle incilerle tasarlanmış taçlar, dağınık topuz yapılmış saçlarınıza veya sade bir saç modeline daha farklı bir hava katar.

Pronovias

En çok su dalgasına yakıştırdığımız inci ve yapraklardan tasarlanan taçlar, romantik gelinliklerle harika bir uyum yaratacak.

BHLDN

Kullanacağınız aksesuardaki çiçek figürleri daha yumuşak ve bohem bir görüntüye sahip olmanızı sağlar.

Saara İstanbul

Saara İstanbul’un kurdele detaylı tokasını biz çok sevdik. Askılı ya da straplez modellerle bir bütün yakalayacak.

Meriç Tanın

Meriç Tanın’ın tasarımlarından ister prenses tacı tercih edin, ister daha sade çiçek detaylı modellerden alın… Hem açık hem de toplu saça çok yakışacaklar.

Aslıhan Dönmez
Aslıhan Dönmez Tüm Yazıları