preloader

Seçkin Ayrıcalıkları İle Cullinan Belek'te Yaz Keyfine Ortak Olun

26.02.2022
Seçkin Ayrıcalıkları İle Cullinan Belek'te Yaz Keyfine Ortak Olun

Yazı Boyutu:

Akdeniz’in eşsiz mavisi ve yeşilinin birleştiği, doğayla barışık ekolojik mimariyle tasarlanan Cullinan Belek, yazın keyfini çıkarmanız için hayallerinizin ötesinde bir tatil vadediyor!

Şık ve ince zevkli tasarıma sahip farklı segmentte odaları, kristal mavi sular ile sarmalanan 600 metrelik beyaz kum plajı, özel güneşlenme alanları ve iroko ağacı iskeleleriyle Cullinan Belek, dünya mutfaklarından seçkin lezzetler sunan restoranları, Akdeniz akşamlarına imza niteliğinde bir eğlence anlayışıyla düzenlenen partileri ile tatilinizi en ince ve lüks detaylarla taçlandırıyor.

Seçkin Ayrıcalıkları İle Cullinan Belek'te Yaz Keyfine Ortak Olun

Cullinan Belek, sizleri tatilden öte hayatın tüm güzellikleriyle yeniden güçlü bağlar kuracağınız huzur, mutluluk ve ayrıcalıklarla dolu, benzersiz deneyimler yaşamaya davet ediyor. Sonsuz bir yeşil ve mavinin bütünleştiği büyülü bir alana konumlanan superior, swim up, lagoon, aile odaları ve villalarıyla doğa ile iç içe hem şık hem de ferah konaklama alanları sunan Cullinan Belek ile, kişiselleştirilmiş lüksü hayallerinizin ötesinde yaşayacağınıza eminiz.

Her Gün Doğayı Güneş Işığıyla Selamlayan Mavi Bir Buluşma…

Seçkin Ayrıcalıkları İle Cullinan Belek'te Yaz Keyfine Ortak Olun

Suyla gelen sınırsız bir eğlence vadeden Cullinan Belek’te havuzlar Akdeniz’in yeşil ve mavilikleri ile kusursuzca bütünleşip, adeta denize bakan bir balkon şeklinde tasarlanmış. Suyun büyüsüne kapılacağınız açık ve kapalı yetişkin ve çocuk havuzu, aquapark havuzu, aktivite havuzunun yanı sıra lagoon golf, lagoon beach, sahil L havuzu, swim up, lobi kat swim up, golf club olmak üzere farklı zevklere hitap eden havuzlarla eğlenceli bir yüzme keyfi de sizleri bekliyor.

Kişiselleştirilmiş Lüksün Ayrıcalıkları

Seçkin Ayrıcalıkları İle Cullinan Belek'te Yaz Keyfine Ortak Olun

Kişiselleştirilmiş lüksün ayrıcalıklarını, sunduğu seçkin hizmetler ile de ortaya koyan Cullinan Belek, misafirlerini, özel karşılama, havalimanı transferi, fast track geçiş, exclusive check-in, konaklama süresince tüm isteklerini planlayan misafir asistanı, kişisel butler, gün boyu şık ve eksiksiz spesiyaller ile ağırlıyor.

Eşsiz Gastronomi Deneyimi

Seçkin Ayrıcalıkları İle Cullinan Belek'te Yaz Keyfine Ortak Olun

Her mimari detayıyla Rönesans zarafetini yansıtan ana restoranında usta şeflerin taptaze ürünlerle hazırladığı Türk ve Dünya mutfaklarının özenle seçilmiş lezzetleri ile sizleri eşsiz bir gastronomi deneyimine davet ediyor. Farklı dekorasyona sahip 4 bölümden oluşan açık büfe restoranında her damak tadına uygun lezzete ulaşmak mümkün iken dileyenlere İtalyan mutfağından Uzak Doğu mutfağına farklı seçenekler sunan özgün ambiyansta A la carte restoranları ile de hizmet veriyor. Her biri farklı konsepte sahip şık detaylar ile dekore edilen barları, kusursuz kokteyller, premium koleksiyonundan çok cazip içkiler ile el yapımı çikolatalar ve büyülü lezzetler sunan pastanesi de eşsiz lezzetleriyle misafirlerini şımartıyor.

Gün Boyu Eğlence

Seçkin Ayrıcalıkları İle Cullinan Belek'te Yaz Keyfine Ortak Olun

Hem gündüz hem de gece eğlenceleriyle sizlere unutulmaz bir tatil yaşatmayı hedefleyen Cullinan Belek’te gündüz dinamik su macerası aquaparkta tatilin en heyecanlı aktiviteleri olurken geceler ise üst düzey gustoya hitap eden eğlence anlayışıyla her noktada farklı bir müzik, show ve partilerle renkleniyor.

En ilgi çeken barı Azure “What’s Going On” farklı bir akşam üstü eğlence kavramı yaratırken DJ Perküsyon, DJ Saksafon, DJ Violon, Etnik Organik House ve Great Dancer gün batımına karşı en keyifli en renkli saatlerde sıra dışı bir performans sunuyor. Loby havuz bar, jazz ve canlı müzikleri ile Akdeniz akşamlarına imza niteliğinde bir eğlence olarak karşımıza çıkarken Galapagos “Beach Club” ise dünya eğlence trendine tanıklık ederek müziğin ritmini doyasıya yaşatacak partileriyle yaz boyu devam ediyor.

Dünyanın Önde Gelen Lisanslı Çocuk Showları

Seçkin Ayrıcalıkları İle Cullinan Belek'te Yaz Keyfine Ortak Olun

Sizler kadar çocuklarınıza da ayrıcalıklar sunmayı hedefleyen Cullinan Belek, çocukların ilgisini çekecek cıvıl cıvıl bir dekorasyonun hakim olduğu, adını bölgede yaşayan ibibik kuşundan alan, UPUPA çocuk kulübünde uzman ve eğitimli bir ekiple farklı yaş gruplarına yönelik oyun ve aktivitelere ev sahipliği yapıyor.

Lisanslı çocuk showları ve aktiviteleri ile renklenecek yaz macerası gece 02:00’ye kadar devam ediyor. Sizler tatilin keyfini çıkarırken, çocuklarınız da eğitimli ekibin gözetimi altında oyun ve aktivitenin tadını çıkararak unutamayacakları bir tatil yaşayacaklar. Dünyaca lider oyun ve oyuncak üretici HasBro güvencesiyle çok sevilen geniş kapsamlı Transformers ve Snoopy etkinlik ve showları çocuklara ve ailelere geniş kapsamlı sürükleyici eğlence seçenekleri sunuyor.

574 farklı endemik bitki çeşitliliği ile Akdeniz bitki örtüsünün bütün güzelliklerini barındıran, 109 farklı kuş çeşidinin yaşadığı muhteşem bir doğaya sahip ve bu konumunun avantajı ile çocuklara doğayı sevdirmeyi amaçlayan Cullinan Belek, Hüseyin Çağlar İnce ile “Doğadabuan” isimli doğa gözlemi atölyelesi ile de farkını ortaya koyuyor.

Özel Bir Spa Deneyimi

Seçkin Ayrıcalıkları İle Cullinan Belek'te Yaz Keyfine Ortak Olun

Cullinan Belek’in 8000 metrekarelik ferah bir alana yayılan C’espace Spa salonu dünya standartlarında hizmet kalitesi ile sizleri ağırlıyor. Yeşil ve mavinin huzur veren birlikteliği ile dekore edilmiş, renk, doku ve ışık kavramlarının görsel algıyı etkileyen tasarım ögeleriyle zenginleşen alan büyüleyici bir spa konforu yaşatıyor. Bir yandan son derece gelişmiş teknolojinin kullanıldığı fitness ekipmanları, bir yandan doğanın içinde yemyeşil yürüyüş parkurları ile farklı zevklere hitap eden spor olanakları sunuyor. Hatta dileyen misafirler odalarında kendi özel ortamlarında spor yapabiliyor. Koşu bandı, bisiklet ve içerisinde fonksiyonel spor aletlerinin olduğu bir spor çantası ile kişiye özel olarak misafirlerin kendi odasında bir spor alanı yaratılabiliyor.

*Bu içerik Cullinan Belek iş birliğinde hazırlanmıştır.

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları