preloader

Özlediğiniz Huzur Avantgarde Yalıkavak’ta Sizi Bekliyor

21.06.2021
Özlediğiniz Huzur Avantgarde Yalıkavak’ta Sizi Bekliyor

Yazı Boyutu:

‘’Her sezonun gözdesi Bodrumun en huzurlu koylarından olan Küdürde Avantgarde Yalıkavak, aradığınız huzurlu yaşamı gerçek lüks ve konforla sizlere sunuyor.’’

Bu sene hepimiz her zamankinden daha fazla tatil hayaliyle yanıp tutuşurken Avantgarde Yalıkavak sakin ve huzurlu bir tatil arayanlar için sezona kapılarını açtı. Her mevsimin değişmeyen gözdesi Bodrumun en güzel koylarından biri olan Küdürde bulunan Avantgarde Yalıkavak; sağlığınız için aldığı tedbirler eşliğinde, ailenizle birlikte huzurla geçireceğiniz bir yaşamı sizlere vadediyor.

Sıradışı bir konforu misafirlerine sunmak isteyen Avantgarde Yalıkavak’da, deniz manzaralı teras süitleri ve deluxe konaklama seçenekleri mevcut. Hijyen ve sağlık standartlarını da en üst seviyeye çıkaran Avantgarde müşterilerine en güvenli tatili yaşatmaya çalışıyor.

Avantgarde Yalıkavak Misa Mimarlık dokunuşlarıyla da sizleri yepyeni samimi ve doğal bir ambiyansla karşılamakta. Tüm oda tekstillerinde kullandığı doğal malzeme, toprak tonlu keten kumaşlar, mercan renkleri ve hasır aksesuarlarla zengileştirdiği dekorasyonuyla fark yaratacak. Otelin vazgeçilmezi olan Lounge alanı ise her sene olduğu gibi canlı, enerjik ve renkli havasını trend kumaşlarla diğer alanlarda da devam ettirecek.

Gurme Lezzetlerle Tatilinizi Ace’leyin

Özlediğiniz Huzur Avantgarde Yalıkavak’ta Sizi Bekliyor

Gastronomi düşkünleri bu yaz Avantgarde lezzetlerine doyamayacak. Otelin dünyayı takip ederken yerel malzeme ve tatlardan kopmayan,tatlardan sofrayayaklaşımıyla çıkardığı yemekler, tatilinizi benzersiz bir lezzet deneyimine dönüştürecek.

Özlediğiniz Huzur Avantgarde Yalıkavak’ta Sizi Bekliyor

Tabii yemeğin tadı kadar nerede yenildiği de önemli bir nokta. Avantgarde deniz kenarında bulunan manzaralı geniş alanları, çim bahçesi ve göz alıcı sahiliyle sadece damağa değil, göze de hitap eden bir hizmet sunuyor.

Özlediğiniz Huzur Avantgarde Yalıkavak’ta Sizi Bekliyor

Ace Restaurant, baş şefi Hakan Canpolat’ın tarifleriyle hotel bu yazı unutulmaz kılan mekanlardan biri olacak. Ayrıca her sezon değişen ve yenilenen ‘comfort food’ menüsüyle, mevsimin en güzel ürünlerini gurme tatlara dönüştüren Ace Restaurant&Bar, misafirlerini sadece fine-dining konseptiyle karşılamıyor. Gün boyu sunduğu sin menü’süyle de günün her saatini özel bir lezzet deneyimine dönüştürüyor.

Özlediğiniz Huzur Avantgarde Yalıkavak’ta Sizi Bekliyor
Özlediğiniz Huzur Avantgarde Yalıkavak’ta Sizi Bekliyor

Yazın En İddiali Tatlıları Sizlerle

Tüm bu konfor birbirinden enfes tatlılarla birleşince mutluluk patlaması yaşatır dersek yalan olmaz. Mutfak yolculuğunda birçok yabancı şeften aldığı eğitimle Fransız ve dünya mutfağı üzerine yoğunlaşan Avantgarde Collection Patisserie Chefi Cafer Doğan’ın elinden çıkan benzersiz lezzetlerse, size eşsiz bir deneyim yaşatacak.

Özlediğiniz Huzur Avantgarde Yalıkavak’ta Sizi Bekliyor

Özellikle artizan ekşi mayalı ekmekler, bağışıklık güçlendirici sağlıklı raw tatlıları (hurma, incir, avakoda gibi meyvelerden) ve günün her saatinde sunulan granolalı süzme yoğurtlu ve ballı fresh tatlılar, lezzeti ararken sağlıktan da vazgeçmeyenlerin tercihi olacak. Tatil keyfinizi ikiye katlayacak içeceklerin önerileri Avantgarde Collection Yiyecek İçecek Direktörü Zeynep Karakuş’tan geliyor. Bu yazın favorisi olmaya aday ızgara ananaslı margarita, tropical extension, tarhunlu gin gibi özel kokteyller ve butik Türk şarapları seçkisi, lezzet anlayışınızı yeniden yorumlayacak.

Çocuklara Özel Sürprizler

Özlediğiniz Huzur Avantgarde Yalıkavak’ta Sizi Bekliyor

Otelin en iddialı alanlarından biri de çocuklu aileler için oluşturuluyor. Gym Kids ailelerin çocuklarıyla keyifli zaman geçirebilmesi ve kendilerini geliştirebilmeleri için birebir. Alanında uzman eğitmen kadrosunun öncülüğünde çocuklar burada yoga, cimnastik, yüzme, zumba, müzik, yemek yapma ve geri dönüşüm üzerine eğitimlerine katılabilecek. Ayrıca, bu yaz Gymy Kids programı kapsamında bilim, teknoloji, matematik alanına yönelik eğitimler hazırlayan Stem@Sylvan, bu dalları çocuklar için eğlenceli ve eğitici aktivitelere dönüştürüyor. Çocukların ilgi alanlarını keşfedip onlara kılavuzluk ediyor.

Bodrum Contemporary 2021 Koleksiyonunu,

Avantgarde Yalıkavak’ta keşfedin

Avantgarde Collection, Bodrum ve İstanbuldaki tüm şubelerinde misafirlerini sanat dostu kimliğiyle karşılıyor.Yalıkavak otelinde misafirlerini her yaz olduğu gibi birbirinden farklı sanatçıların eserleriyle buluşturacak. Türk Çağdaş Sanatının uluslararası platformda tanıtımı için sergilenen eserler oldukça önemli görevler üstlenip, İstanbul ve Yalıkavak merkezli İSD-ART’ın kurucusu Ayşın İşeri küratörlüğünde bir araya gelecek.

Sanatçı Özge Günaydın’ın ‘Rhinos Back in Town’’ adını verdiği kişisel sergisi yaz boyunca sanatseverlere sergilenecek. Gezegenimizin yok oluşuna dikkat çeken bu sergi, dünyamızın altıncı büyük kitlesel yok oluş evresinde olduğunu soyu tükenen gergedanlar üzerinden anlatmakta.

Sanat meraklılarıyla bir araya gelecek diğer bir isim de sanatçı Cengiz Yatağan. Avantgarde Yalıkavak’da yer alacak eserler, sanatçının kendisinin bulduğu bir teknikle oluşup gelenleri eşsiz bir görsel yolculuğa sürüklüyor. Sergi tuval üzerinde farklı malzemelerden ve epoksiyi birleştirerek yarattığı resimlerden oluşuyor. Derinliği maksimum seviyede taşıyan eserler Avantgarde Yalıkavak’da misafirlere muhteşem bir sanat deneyimi sunacak.

Dinlenirken Yenilenin

Özlediğiniz Huzur Avantgarde Yalıkavak’ta Sizi Bekliyor

Bir tatilden istenen en büyük beklenti üst düzey konfor eşliğinde dinlenip rahatlamadır. Avantgarde Yalıkavak da AC SPA ile kendinizi yenilemeniz için sizlere masaj ve aromaterapi seçenekleri sunuyor. Ayrıca Avantgarde bakımına düşkün olan misafirlerini de ihmal etmiyor ve onları ‘BEAUTY LAB’ ile yaza uyum sağlayacak bir cilt güzelliğine kavuşturuyor.

Açık Hava Sinema & Popcorn Gecelerine Hazır Olun

Sinema tutkunlarının dikkatine! Avantgarde’da bu yılda birbirinden keyifli film seçkisi için takipte kalın.Yılın tüm stresini atmanızı sağlayacak sayısız mükemmel detay için Avantgarde Yalıkavak’ın bir tatil deneyiminden fazlasını sunan dünyası, Bodrumda sizi bekliyor.

Bu içerik Avantgarde Yalıkavak sponsorluğunda hazırlanmıştır.

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları