preloader

Mücevher Bloggerları Sevgililer Günü İçin Seçti

10.02.2021
Mücevher Bloggerları Sevgililer Günü İçin Seçti

Yazı Boyutu:

Mücevher bloggerlarına; Sevgililer Günü için eğer sevgilileri tek bir hediye alacak olsa hangi mücevheri isterlerdi diye sorduk. Dünyanın dört bir yanından mücevher kadınlar; birbirinden özel seçimlerini OGGUSTO için özel olarak paylaştılar.

Danielle Miele @gemgossip

“Benim hayalimdeki parça kesinlikle Cartier panter yüzük! Ona bakıldığında hiçbir şeyin açıklanmaya gerek duymayacağını düşünüyorum… Her zaman Cartier’in ikonik panterlerini çok sevmişimdir. Cartier’in mirası, markadan bir parçaya sahip olma tutkusu için tek başına yeterli. Eğer bütçem yoksa bu panter yüzük mücevher koleksiyonum için muhteşem bir dönüm noktası olurdu.”

Tracey Ellison @the_diamonds_girl

“Yeşilin doğada en çok bulunan renk olduğunu biliyor muydunuz? Yeniden doğumu ve dengeyi simgeleyen yeşil rengi, Sevgililer Günü hediyesi olarak tam da istediğim şey. Aşkımızın yeniden canlandırıldığını hissetmesini istiyorum ve bütün ilişkilerime denge diliyorum. Bulgari’nin zümrüt ve pırlantadan oluşan bileziği gördüğüm an kalbimi çaldı. Kolombiya zümrütlerinin fevkalade kalitesi ve klasik Bulgari tasarımıyla bu bilezik hem özel günlerde hem de her gün kullanılabilir. Böyle parçalar bana neden mücevherlere âşık olduğumu hatırlatıyor; aynı sevgiliniz gibi, kalbinizi durdurabilme özelliğine sahipler!”

Bebe Bakhshi @champagnegem

“Sevgililer Günü benim için aşkı kutlamakla ilgili ve aşkın en saf hali ancak pırlantalarla kutlanabilir. Pırlantalara olan sevgim ve hayranlığım her şeyin ötesinde… Eğer sevgilim bana bir gün hep hayalini kurduğum bir parça ile sürpriz yapacak olsaydı, bu parça hayatımın geri kalanı boyunca ayaklarımı yerden kesecek olan A. A. Rachminov 10ct F VS2 radiant kesim pırlanta yüzük olurdu.”

Tatyana Pfaifer @jewellery_masterpiece

“Bu yüzüğü gördüğüm an aşık oldum. Sanırım aşk açıklanması çok zor bir şey . Bu yüzüğe baktığımda aklıma birkaç kelime geliyor sadece: Hareket et, dokun, ilham al, güzel ol, sev, yaşa…”

Katerina Perez @katerina_perez

“Bu yıl Sevgililer Günü dilek listemde farklı bir şey var. 14 Şubat’la bağlantılı olmayan ama romantik eğlenceli bir mücevher isterdim. İtalyan tasarımcı Alessio Boschi’nin “Şaşırt Beni” yüzüğü benim için mükemmel gözüküyor! Yakut ve pırlantadan oluşan bu yüzük açıldığında içinden kalp çıkan bir hediye kutusu tasarımıyla hem çok eğlenceli hem de çok tatlı!”

Jeanita Orton @jewellerymaven

“Buz beyazı 114.9 karat IF taş eşim tarafından 2014’teki 20. evlilik yıldönümümüz şerefine Güney Afrika’dan çıkarıldı. Bir yıl süren isçilikten sonra mücevherci – inanılır gibi değil ama – geçen yıl Sevgililer Günü’nde teslim etti! Bu parça benim için çok özel. Artık her yıl Sevgililer Günü’nde mücevher yerine taş istiyorum!”

Margo Raffaelli @hernameismargo

“Bu kolyenin 55 karat burma safiri ve sayısız pırlantası, kolyeyi gerçek bir kraliyet parçası yapıyor. Avrupa hazinesindeki en güzel parçalarla kıyaslanabilir değerde. Ayrıca üzerimde çok güzel durduğunu düşünüyorum…”

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları