preloader

Sevgililer Günü İçin Erkeklere Stil Önerileri

01.01.2024
Sevgililer Günü İçin Erkeklere Stil Önerileri

Yazı Boyutu:

Şubat ayının en romantik günü Sevgililer Günü’nde planınıza göre uygulayabileceğiniz, kırmızı dokunuşları kattığımız stil önerilerimizden ilham alın!

İçimizi kıpır kıpır eden 14 Şubat için birbirinden özel planlar düşünülmeye başladı… Biz de erkek OGGUSTO okurları için her plana özel stil önerisi hazırladık, sevdiğinizle birlikte geçireceğiniz bu romantik gün için de kırmızı renginden ilham aldık. Kırmızı, her ne kadar iddialı bir renk olsa da bu özel günde stilinize dokunmasına izin verin, söz veriyoruz günün parlayan yıldızı siz ve sevgiliniz olacaksınız. Siz yalnızca gerçekleştirmek istediğiniz plana karar verin, kombin fikrini ise bize bırakın!

Plan 1
Evde Romantik Bir Akşam

Sevgililer Günü İçin Erkeklere Stil Önerileri

14 Şubat akşamını evde geçirmeyi planlıyorsanız stilinizde rahatlığı ön plana çıkartarak casual bir şıklık yaratabilirsiniz. Bordo renk bir kazak ve chino bir pantolonla bu stili rahatlıkla yakalayabilir ve havalı botları tamamlayıcı olarak kullanabilirsiniz. Kazak seçiminizi yaparken hafif ve sizi sıkmayacak bir tercih yapmaya özen gösterin ya da alternatif olarak gömlek giyin. Ayrıca chino pantolonların yanı sıra Jean pantolonları da tercih edebilirsiniz.

Plan 2
Otelde Şık Bir Akşam Yemeği

Sevgililer Günü İçin Erkeklere Stil Önerileri

Eğer Sevgililer Günü için özel bir akşam yemeği planlıyorsanız belirli kodlara sadık kalmanızda fayda var. Ancak bu sefer bir değişiklik yapıp takım elbisenizin içine gömlek yerine balıkçı yaka ince bir kazak giyebilirsiniz. Sizi hem gece boyunca sıcak tutacağı gibi hem de oldukça şık ve cool bir görünüm yakalamanızı sağlayacaktır. Ayakkabı tercihi olarak ise biraz daha formal olan stilinize uyum sağlaması açısından Oxford ayakkabıları kullanabilir ya da chelsea botları tercih edebilirsiniz. Detaylarda ise kırmızı tercih etmeyi unutmayın!

Plan 3
Dışarıda Sakin Bir Gün

Sevgililer Günü İçin Erkeklere Stil Önerileri

Sevgililer Günü’nde daha arada bir program düşünüp akışında bir gece planlıyorsanız stilinizde de aynı rotayı takip ederek her duruma uygun kilit parçalarla doğru bir stil yakalayabilirsiniz. Ne çok spor ne de çok şık… Dengeyi bulmak için ise casual parçalar tercih eden. Spor hırkalar, kazaklar bu tarz akşamlar için çok uygun olacaktır. İçinize giyeceğiniz bir gömlekle rotayı şıklığa çevirebilir ya da t-shirt tercih ederek tamamen rahat bir stil elde edebilirsiniz. Kırmızı tonlarından bir atkıyla kombininizi taçlandırmayı unutmayın!

{32230}

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları