preloader

Sevgililer Günü İçin Erkeklere Stil Önerileri

01.01.2023
Sevgililer Günü İçin Erkeklere Stil Önerileri

Yazı Boyutu:

Şubat ayının en romantik günü Sevgililer Günü’nde planınıza göre uygulayabileceğiniz stil önerilerimizden ilham alın.

14 Şubat kış mevsiminin en kısa ayını kırmızıya çevirmeye hazırlanırken sevdiğinizle birlikte geçireceğiniz bu romantik akşam için programlar kadar doğru stili de yakalamak önemli. Kırmızı her ne kadar iddialı bir renk olsa da bu özel günde stilinize dokunmasına izin verin. Özellikle koyu tonlar beklemediğiniz kadar farklı bir etki yaratabilir. O akşam için planladığınız tüm programlara rahatlıkla uyum sağlayacak stil önerilerine mutlaka göz atın.

Aşk, gözle değil ruhla görünür.

Shakespeare

Evde Romantik Bir Akşam Planlıyorsanız

Sevgililer Günü İçin Erkeklere Stil Önerileri

14 Şubat akşamını evde geçirmeyi planlıyorsanız stilinizde rahatlığı ön plana çıkartarak casual bir şıklık yaratabilirsiniz. Bordo renk bir kazak ve chino bir pantolonla bu stili rahatlıkla yakalayabilir ve sneakerları tamamlayıcı olarak kullanabilirsiniz. Kazak seçiminizi yaparken hafif ve sizi sıkmayacak bir tercih yapmaya özen gösterin ya da alternatif olarak gömlek giyin. Ayrıca chino pantolonların yanı sıra Jean pantolonları da tercih edebilirsiniz.

Otelde Şık Bir Akşam Yemeği Planlıyorsanız

Sevgililer Günü İçin Erkeklere Stil Önerileri

Eğer Sevgililer Günü için özel bir akşam yemeği planlıyorsanız belirli kodlara sadık kalmanızda fayda var. Ancak bu sefer bir değişiklik yapıp takım elbisenizin içine gömlek yerine balıkçı yaka ince bir kazak giyebilirsiniz. Sizi hem gece boyunca sıcak tutacağı gibi hem de oldukça şık ve cool bir görünüm yakalamanızı sağlayacaktır. Detaylarda yine kırmızıyı tercih edebilir ve cep mendilinizi kırmızının farklı tonlarında kullanabilirsiniz. Ayakkabı tercihi olarak ise biraz daha formal olan stilinize uyum sağlaması açısından Oxford ayakkabıları kullanabilir ya da chelsea botları tercih edebilirsiniz.

Dışarıda Sakin Bir Gün Planlıyorsanız

Sevgililer Günü İçin Erkeklere Stil Önerileri

Sevgililer Günü’nde daha arada bir program düşünüp akışında bir gece planlıyorsanız stilinizde de aynı rotayı takip ederek her duruma uygun kilit parçalarla doğru bir stil yakalayabilirsiniz. Ne çok spor ne de çok şık… Dengeyi bulmak için ise casual parçalar tercih eden. Spor hırkalar, kazaklar bu tarz akşamlar için çok uygun olacaktır. İçinize giyeceğiniz bir gömlekle rotayı şıklığa çevirebilir ya da t-shirt tercih ederek tamamen rahat bir stil elde edebilirsiniz.

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları