preloader

Sanatseverler İçin Sevgililer Günü Hediyeleri

06.01.2023
Sanatseverler İçin Sevgililer Günü Hediyeleri

Yazı Boyutu:

Sevginizi anlatmak için sıradan seçimlerden farklı olarak sanatsal hediyeler arıyorsanız ve estetik duruşu öne çıkaran seçimlere önem veriyorsanız mutlaka göz atın.

Sevgililer Günü sevdiğinize onun ne kadar değerli olduğunu göstermek için hem mükemmel bir fırsat hem de yılın en özel zamanlarından biri. Sevginin, aşkın, romantizmin kutlandığı bu günde sıradan hediyelerin ötesine geçmek için aşkınızı sanatla anlatmak mümkün. Hediye seçerken sanatçıların yetenekli ellerinde hayat bulan objelerden sayılı üretilen koleksiyon parçalarına; kullanıldığı alanlara göz alıcı detay katacak dekoratif ürünlerden tarzıyla öne çıkan aksesuarlara kadar pek çok tasarım ürünle 14 Şubat’ı daha da mükemmelleştirebilirsiniz.

Kitap Severlere

Sevgililer Günü için kitap kurdu bir sevgiliye alınabilecek en güzel hediye şüphesiz bir kitap olabilir. Sevdiklerinize hediye edebileceğiniz yerli ve yabancı kitaplar ya da bugüne kadar gerçekleşen sergilerin yayınlanmış kataloglarını satın alabilirsiniz. Eğer ne satın alacağınız konusunda kararsız kaldıysanız sevdiklerinize seçimleri kendilerine bırakmak üzere bir hediye kartı hediye edebilirsiniz.

Sanat Aplikasyonları Meraklılarına

Sanatsever sevgililerinize hediye edebileceğiniz en güzel armağanlardan biri ise son dönem sayısı gittikçe artan sanat içerikli mobil uygulamalar. Bugün dijital ortamda yeteneğinizi ortaya koyabileceğiniz, size kendinizi sanatçı gibi hissettirecek onlarca uygulama var. İşte onlardan birkaçı:

Aksesuar Severlere

Evlerini sanatsal ürünlerle süslemek isteyenler için en ideal ürünler ise sanatsal içerikleri olan aksesuarlar satın almak.

Kupa Severlere

Sanatı günün her anı yaşamak isteyen sevdiklerinize sanatsal içerikli kupalar hediye edebilirsiniz.

Ev Dekorasyonu Sevenlere

Bir evi kendi zevkinize göre donatırken sanatsal ev dekorasyonu ürünlerine sahip olmak bir evi zenginleştiren nedenlerden. Tam da böylesi özel bir günde aşkınızı konuşturmak için alışılagelmiş hediyelerin dışına çıkarak ev dekorasyonu ürünlerine göz atabilirsiniz.

Sanat Turları Sevenlere

Sanatsever bir sevgiliniz varsa onu mutlu etmek için alacağınız en düşünceli armağanlardan biri de sanat turları olabilir. Sanat galerilerinin ve kuruluşlarının birbirinden keyifli ve öğretici sanat turları ya da üyelikleri akılda kalıcı bir hediye olarak hafızalarda yer edinebilir.

OGGUSTO
OGGUSTO
editörün tüm yazıları