preloader

Evinizi Dezenfekte Etmenin En Etkili ve Sağlıklı Yolu

09.02.2022
Evinizi Dezenfekte Etmenin En Etkili ve Sağlıklı Yolu

Yazı Boyutu:

Alman temizlik teknolojileri devi Kärcher markasının SC2 Deluxe Easyfix buharlı temizlik makinesi ile beklentilerinizin çok üstünde hijyen ve temizliğe ulaşın.

Özellikle pandemi dönemi ile birlikte, hijyen ve temizliğin birbirinden farklı kavramlar olduğuna uzmanlar tarafından da sıkça dikkat çekiliyor. Bilim insanları tarafından dezenfeksiyon kavramı yüzeyin bakteri, virüs ve küf gibi diğer alerjen maddelerden arındırılması olarak tanımlanıyor. Bu alerjen maddeler, mikroskobik canlılar olduğu için gözle görülemiyor. Yani yüzeye baktığınızda tertemiz bir zemin görebilirsiniz ancak bu, zeminin dezenfekte olduğu anlamını taşımıyor. Evlerinizi dezenfekte etmenin en etkili ve sağlıklı yolu ise yüzeyleri yüksek sıcaklığa maruz bırakmak.

Evinizi Dezenfekte Etmenin En Etkili ve Sağlıklı Yolu

Evlerde hijyen konusu her geçen gün daha da önem kazanıp, buharlı temizlik makineleri de evlerinin her köşesinde güvenilir hijyen sağlamak isteyenlerin gözdesi haline gelirken, Alman temizlik teknolojileri devi Kärcher, SC2 Deluxe Easyfix buharlı temizlik makinesi ile buharlı temizliğe beklentilerinizin çok üzerinde hijyen ve temizlik sunuyor.

ATCC laboratuvarlarında yapılan test sonuçlarına göre, Kärcher buharlı temizlik makinelerinin, yüksek ısıdaki buhar basıncıyla alerjen ve mikropların yüzde 99.99'unu öldürdüğü kanıtlandı. Buharlı temizlik makineleri kapsamlı veya günlük farketmeksizin temizliklerde olağanüstü sonuç almanızı sağlıyor, üstelik bunu herhangi bir kimyasala ihtiyaç duymadan yapıyor. Sadece su!

EasyFix Teknolojisi Sayesinde Hijyenik Kullanım

Led göstergesi üzerinden cihazın çalışma durumu takip edilebiliyor. Makine ısınırken LED gösterge kırmızı, yeşile döndüğünde ise kullanıma hazır hale geldiği anlaşılıyor. Sadece 2,7 kg ağırlığıyla cihaz çok kolay bir şekilde taşınabiliyor ve en küçük alanlarda dahi depolanabiliyor. Ayrıca cihazın kablosu, uzatma boruları ve buhar hotumu cihaz üzerinde saklanabiliyor. Özellikle saklama alanıyla alakalı endişeli olanların rahatlıkla tercih edebileceği bu model, bir dolu kazanıyla yaklaşık 75 metrekare temizlik performansı sunuyor.

Evinizi Dezenfekte Etmenin En Etkili ve Sağlıklı Yolu

Diğer Kärcher buharlı temizlik makineleri gibi SC 2 Deluxe EasyFix de çok çeşitli aksesuarlarla donatılmıştır. Uygulama alanına göre el ve detay nozülü, 1 adet küçük fırça, 1 adet el ve 1 adet zemin temizliği için mikrofiber bez ve aksesuar pakete dahil. EasyFix teknolojisi sayesinde mikrofiber bezlerin kenarındaki uzun etiket, kir ile doğrudan temas etmeden ayağınızı kullanarak bezi değiştirmeyi mümkün kılıyor.

Zengin Aksesuar Çeşitleri İle Her Alanda Mükemmel Hijyen

Buharlı temizlik makineleri ile sadece sert ve ahşap yüzeylerde değil ocak, fırın, aspiratör, tezgah ve daha pek çok alanda buharın gücü ile zorlu kirlerin üstesinden en sağlıklı yöntemle gelmek mümkün. Buharlı temizlik taş seramik, PVC ve laminant kaplama tüm zeminlerde maksimum hijyen sağlamanın en kolay ve etkili yöntemi. Banyonuzda duvar döşemeleri ve fayanslar, cam ve ayna yüzeyler, pencereler, armatürler, duş kabinleri, derz araları ve girintileri dahi detaylı ve derinlemesine temizlemek mümkün. Uygun aparatlar yardımı ile halı ve koltuklarınızı temizleyebilir, perdelerinizi bile dezenfekte edebilirsiniz. Farklı alanlarda mükemmel sonuç almak için Karcher’in zengin aksesuar çeşitlerine bakmanızda fayda var.

{772967}

Temizleme Nozülü ile Hijyeni Pencerelerinize De Taşıyın

Evinizin her köşesini sadece su ile dezenfekte etmenizi sağlayan Kärcher SC2 Deluxe EasyFix buharlı temizlik makinesi Şubat ayına özel harika bir kampanya da sunuyor. Evinizdeki cam yüzeyleri ve pencerelerinizi temizleyebilmenizi sağlayan pencere temizleme nozülünü hediye ediyor! Fırsattan yararlanmak için www.karcher.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

* Bu içerik Kärcher sponsorluğunda hazırlanmıştır.

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları