preloader

Plajın Tanrıçası Olmanın 8 Yolu

18.06.2020
Plajın Tanrıçası Olmanın 8 Yolu

Yazı Boyutu:

Kusursuz bronzlukta bir cilt ve stil sahibi bir görünüm ile plajın tanrıçası olmaya hazır olun!

Yaz aylarında güneş ışınlarına maruz kalmadan kusursuz bir bronz görünüme ulaşmanın sırlarını açıklıyoruz! Tüm yaz boyunca sizi mükemmel bir görünüme ulaştıracak güzellik ürünlerini birkaç kıyafet ile birleştirerek stil sahibi bir görünüme ulaşabilirsiniz. İşte yazın adeta bir tanrıça gibi görünmenize yardımcı olacaklar listesi…

Bronz Bir Pudra İle Tüm Kusurlarınızı Gizleyebilirsiniz

Bronz tenin beraberinde getirdiği tüm kusurları gizleyen ve ışıltılı görünüme giden yol, sadece güneşin yaşlandırıcı ve lekelendirici etkilerine de maruz kalmaktan geçmiyor. Güneş koruyucunuzun üzerine uygulayacağınız bronzlaştırıcı bir pudra ile yüksek düzeyde UVA ve UVB’ye maruz kalmadan da bronz görünmek, kusurları sağlıklı bir şekilde kamufle etmek ve zahmetsizce güzel görünmek mümkün.

Uçuş Uçuş Elbiselerle Kendinizi Rahat ve Şık Hissedin

Yaz aylarına en çok yakışan kıyafetlerden biri uçuş uçuş elbiseler… Özellikle çiçek desenleriyle özdeşleşen bu elbiselerle, hem konforunuzdan ödün vermeyecek hem de şık bir görünüm elde edeceksiniz. Gündüz ve geceye rahatlıkla uyarlanabilen uçuş uçuş elbiseleri, gündüz dümdüz sandaletler, akşam ise hafif topuklu sandaletlerle kombinleyebilirsiniz.

Plajın Tanrıçası Olmanın 8 Yolu

{772219}

Şapkalarla Hem Güneşten Korunup Hem Stil Sahibi Görünüme Ulaşın

Güneş koruyucular her ne kadar yüzünüzü güneş ışınlarından korusa da tabii ki şapkanın gölgesiyle beraber cildiniz iki kat daha fazla güneş ışınlarından korunacak. Özellikle son dönemlerde trend olan hasır büyük yuvarlak şapkalar ile stil sahibi bir görünüme ulaşmanız mümkün.

Plajın Tanrıçası Olmanın 8 Yolu
Plajın Tanrıçası Olmanın 8 Yolu

H&M

Plajın Tanrıçası Olmanın 8 Yolu

Eugenia Kim

Şık ve Rahat Sandaletlerle Görünümünüzü Tamamlayın

Yazın en çok tercih edilen detayı tabii ki sandaletler. Her yeni sezonda birbirinden şık ve rahat sandaletlerin piyasaya çıkmasıyla, ayakkabı dolabınıza bir yenisini daha eklemek istemeniz gayet normal! Ancak kendinize gündüz ve gece kombinlerine uyarlanabilecek zamansız bir sandalet edinerek, yazı en rahat şekilde geçirebilirsiniz.

İmza Niteliğinde Bir Parfüm Edinin

Yazın uzayan günlerine ve artan sıcaklarına uygun bir parfüm arayışındaysanız; Bronze Goddess Eau Fraîche Skinscent, kremsi dokusu ve içeriğindeki hindistan cevizi, kehribar, vanilya ve sandal ağacı özlerinin ışıltısı ile aradığınız yaz parfümü olabilir.

Plajın Tanrıçası Olmanın 8 Yolu
Plajın Tanrıçası Olmanın 8 Yolu

Yaza Uygun Mücevherlerle Işıldayın

Mücevherler komibinlerinizin olmazsa olmazı. En basic kıyafetleri bile farklı bir boyuta getirmeyi başaran mücevherleri doğru şeçmek tabii ki çok önemli. Yazın, tercihinizi daha renkli tasarımlardan yana yaparak yaz mevsiminin enerjik ruhunu yakalayabilirsiniz.

{772250}

Plaj Çantanızla Sahil Modasına Uyun

Mayo veya bikininiz ve cover-up’larınızla plaj modasını uydunuz… Şimdi sıra plaj çantanızla kombinizi tamamlamak. Havlu, güneş kremi, cüzdan, telefon gibi plajda en yanınızda olmasını isteyeceğiniz çantanızın, yılın trendlere uygun seçtiğinizden emin olun! Özellikle hasır ve büyük çantalar hem kurtarıcı niteliğinde hem de oldukça hoş.

Plajın Tanrıçası Olmanın 8 Yolu

Trend Desenleri ve Renkleri Bikininizle Yansıtın

Esra Er Kursan
Esra Er Kursan Tüm Yazıları