• Arama

2020’nin En İyi Kadın Parfümleri

2020 yılında dikkat çekecek en iyi kadın parfümlerini listeledik. Odunsu notalardan çiçeksi kokulara kadar 2020’nin en iyi kadın parfümlerini şimdi keşfedin ve yeni yılda kendinizi yenileyin.

Hayatın her alanında yeni bir sayfa açılan 2020’de kokunuzuda da değiştirmek ister misiniz? 2020’de büyüleyici kokularıyla ardınızda iz bırakacak, en iyi ve en yeni parfümleri bir araya getirdik.Yeni yılda kullanacağınız parfüme karar vermeden önce 2020’nin en iyi kadın parfüm önerilerimizi mutlaka inceleyin. 

Libre Eau De Parfum

2019’un sonlarına doğru çıkan YSL Libre, 2020’nin en etkileyici parfümlerinden biri olmaya devam ediyor! Hayatı kendi kurallarına göre yaşayan kadınlardan ilham alınarak ortaya çıkarılan Yves Saint Laurent Libre içeriğinde, Fas’ın cazibeli portakal çiçeği ve Fransa’nın sakinleştirici lavantası bulunuyor. İkonik Cassandre şişesi, şık bir altın zincir ile birleştiriliyor ve ortaya göz alıcı bir şişe tasarımı çıkıyor. Eğimli siyah kapağı ile de tasarıma mükemmel bir dokunuş yapılıyor.

Lancôme Idôle Eau de Parfum

Güçlü, kendinden emin, sözünü sakınmayan kadınlardan ilham alınarak yaratılan Lancôme’un yeni parfümü Idôle Eau de Parfum, hafif ve etkileyici kokusuyle baştan çıkaran bir parfüm. Kokudaki sade şıklık, şişe tasarımına da yansıyor. Akıllı cep telefonlarından ilham alınarak tasarlanan şişe, çantanızın ayrılmaz parçalarından biri olmaya aday. 

Tiffany & Co. Love for Her Eau de Parfum

Konu parfüme gelince de lüksten vazgeçemeyen kadınların tercihi olan bu koku, açılışını lezzetli greyfurt ve reyhan ile yapıyor. Kalp notasında portakal çiçeği olan parfüm, alt notada vetiver ve sedir ağacıyla birleşiyor. Çiçekesi ve odunsu notalardan oluşan Love for Her, size çekici bir hava verecek.

JOY by Dior - Eau de Parfum Intense

Dior’un ikonik bir kokusu haline gelen Joy, yeni Eau de Parfume Intense ile bir kez daha kendine hayran bırakmayı başardı. Yoğun çiçek notaları ile size enerjik bir hava veren parfüm, çiçeksi notaların narenciye, vanilya ve sandal ağacının birleşmesiyle oluşuyor.

Initio Atomic Rose

Cesur ve görkemli formülleriyle dikkat çeken Initio’nun Atomic Rose parfümü, gül esansını olağanüstü bir koku deneyimine taşıyor. Gölgeleriyle parlak, yumuşak ama acımasız bir zıtlık yaratan Atomic Rose içeriğindeki şaşkınlık yaratan esanslarıyla duyguları tetikliyor ve çekim gücünüzü artırıyor. Parfümü Beymen mağazalarında bulabilirsiniz.

Tom Ford Soleil Neige

İlhamını kış güneşinden alan Tom Ford Soleil Neige, açılışını bergamot ve havuç tohumu notalarıyla yapıyor. Orta notasında gül, İspanyol yasemini ve benzoin alt notasında ise laden reçinesi ve kremsi vanilya bulunuyor. Işıl ışıl bir koku olan Solein Neige özellikle kış aylarında parlamanızı sağlayacak.

Mon Guerlain Eau de Parfum Intense

Üst notasında lavanta, orta notasında paçuli olan parfüm alt notada vanilya ve sandal ağacı ile birleşiyor. Güçlü bir kokuya sahip olan Mon Guerlain Eau de Parfum Intense, ardınızdan iz bırakıyor. Tüm gözlerin üzerinde olmasını seven kadınlara özel...

Gucci Mémoire d'une Odeur Eau de Parfum

Aşkın uyumundan yola çıkılarak yaratılan Gucci’nin yeni parfümünün kalp notasında Roma papatyası bulunuyor. Hint mercanı, yasemin yaprağı, misk, sandal ağacı ve sedir içerikleri ile çiçeksi ve odunsu notaların harmanlayan parfüm, esrarengiz kokuları sevenler için yaratılmış.

Tory Burch Eau de Parfum Spray

Tory Burch’un yeni kokusu Eau de Parfum Spray, çiçeksi ve meyvemsi notaları bir araya getiriyor. Tory Burch’un ikonik vetiver notası şakayık, sümbülteber, sulu greyfurt ve portakal çiçeği esansı ile birleşiyor. Feminen kadınları simgeleyen parfüme lezzetli bir koku hakim.

Hermès Twilly d'Hermès Eau Poivrée

Hermès’in ikonikleşen Twilliy parfümün yeni versiyonu, pembe biber, gonca gül ve paçuliden oluşuyor. Baharatlı, çiçeksi ve odunsu kokusuyla cesur kadınları temsil eden parfüm, aynı zamanda Hermès kadının yaşam temposunu ortaya koyuyor.

Chloé Atelier des Fleurs Jasminum Sambac Eau de Parfum

Chloé’nin yepyeni parfümü, yasemin zambak içeriğiyle çiçeksi kokular seven kadınlara eşsiz bir deneyin yaşatıyor. Özellikle sıcak havalarda parfümün güneşin teninizde bıraktığı his ile birleşmesine bayılacaksınız!

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.