preloader

MG E-HS Hakkında Bilmeniz Gerekenler

MG E-HS Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Yazı Boyutu:

100 yıllık ikonik İngiliz markası Morris Garages’ın ilk şarj edilebilir hibrit modeli MG E-HS PHEV (Plug-in Hybrid)’i yakından inceleyin.

MG (Morris Garages), elektrikli modeli ZS EV’nin ardından ürün gamındaki ilk şarj edilebilir hibrit modeli MG E-HS PHEV (Plug-in Hybrid)’i satışa sunmuştu.

Diğer tüm hibrit modellerden farklı olarak, elektrikli ve benzinli iki motoru ayrı ayrı veya beraber kullanma seçeneği sunan E-HS, tek tuşa basarak EV moduna geçebiliyor. En çok dikkat çeken özelliği ise şehir içinde, elektrikli menzili ile hiç benzin harcamadan kullanılabilmesi.

Sportif görünümü ve teknolojik donanımlarla dolu ferah iç mekanı ile MG E-HS, hem güçlü hem ekonomik hem de konforlu bir sürüş deneyimi sunuyor. Comfort ve Luxury seçenekleri bulunan SUV için otomobil pazarında en çok satışın gerçekleştiği son çeyrekte ayrıcalıklı satın alım fırsatları da sunuluyor.

MG E-HS Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Örneğin; E-HS 1.5T PHEV modelinde 400 bin TL için 12 ay vade ve yüzde 0,99 faiz oranına sahip kredi fırsatı MG severleri bekliyor.

MG E-HS Hakkında Bilmeniz Gerekenler

0-100 km/s hızlanması sadece 6.9 saniye olan E-HS PHEV, bu yüksek performansta iç kabin sessizliği ile de fark yaratıyor.

MG E-HS Hakkında Bilmeniz Gerekenler

360 derece kamera sistemi ve yarı otonom sürüş deneyimi sağlayan MG Pilot teknolojisi ile E-HS PHEV hem şehir içi hem de şehirler arası yollarda güvenliği ve sürücüsünü yormayan konforlu sürüşü birlikte sunuyor. 1.19 metrekarelik panoramik açılır cam tavanı açtığınızdaysa gündüzleri güneşin, geceleri ise yıldızların keyfini çıkarabiliyor ya da dilerseniz doğanın sesine kulak verebiliyorsunuz.

MG E-HS Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Euro NCAP güvenlik testinden tam puan olan 5 yıldızı alan E-HS modelinin en dikkat çeken özelliklerinden biri de sürüş esnasındaki kabin içi sessizliği sayesinde ayrıcalıklı bir müzik dinleme deneyimiz sunması. 10,1 inçlik dokunmatik ekranı, Apple Car-Play ve Android Auto uyumlu bağlantı sistemiyle günümüz otomobillerinden beklenen tüm yüksek teknolojiyle donatılmış bilgi-eğlence fonksiyonlarını devreye alıp da müzik eşliğinde otomobilinizi sürmek size iyi gelecektir.

MG E-HS Hakkında Bilmeniz Gerekenler

MG E-HS PHEV’in zengin donanımında, üsttekilere ek olarak; Adaptif Hız Sabitleyici (ACC), Kör Nokta Uyarı Sistemi, Önden Çarpışma Uyarı Sistemi, Otomatik Acil Durum Freni, Şeritten Çıkma Uyarısı ve 360 derecelik kamera gibi gelişmiş sürüş destek sistemleri yer alıyor. Boyutlarıyla C-SUV segmentindeki birçok rakibinden daha geniş, modern ve konfor odaklı bir iç tasarım sunan MG E-HS PHEV, LED gündüz sürüş farları, sportif görünümü ve üst düzey konfora sahip kaliteli iç tasarımıyla farkını ortaya koyuyor. Araçta yer alan 12,3 inçlik dijital gösterge paneli sürücüsüne bilgi sağlıyor.

MG E-HS Hakkında Bilmeniz Gerekenler

MG E-HS PHEV modelinin bataryaları hem araçla beraber hediye edilen bir kablo vasıtasıyla herhangi bir prizden şarj edilebiliyor hem de sürüş esnasında kendi kendine şarj olabiliyor. 162 HP 1.5 litrelik turbo benzinli motoru ve 122 HP elektrikli motoru ile toplamda 258 HP gücü ve 370 Nm maksimum torku olan E-HS PHEV bu yüksek performasına rağmen %100 elektrikli sürüş seçeneği ve özel hibrit teknolojisi sayesinde oldukça ekonomik bir model.

Bilgi almak veya test sürüş randevusu oluşturmak için aşağıdaki linkte yer alan formu doldurmanız halinde MG yetkilileri sizlerle iletişime geçiyor.

Birkan Demir Çalışkan
Birkan Demir Çalışkan Tüm Yazıları