preloader

Erkekler İçin En İyi Saç Şekillendirici Ürünler

22.08.2021
Erkekler İçin En İyi Saç Şekillendirici Ürünler

Yazı Boyutu:

Saçlarınızın da stilinizin bir parçası olması gerektiğine inanıyor ama sizin için doğru şekillendirme ürününü bulamıyor musunuz? Erkekler için en iyi saç şekillendirme ürünlerini sizin için derledik!

Kadın ya da erkeklerde fark etmeden kıyafet seçiminin stilinizi oluşturduğu kadar saçların da bu stilin bir parçası olduğu gerçek. İster gece dışarı çıkıyor olun ister markete ya da spora gitmek gibi gündelik işlerle meşgul olun fark etmez, saçlarınız görüntünüzün her daim iyi olması konusunda büyük önem taşıyor. Konu saçlar olunca kadınlar, kuaförler ve saç bakım ürünleri konusunda erkeklere nazaran daha bilinçliler. Eğer siz de dışarıya vereceğiniz iyi bir ilk izlenim ve sizin de kendinizi daha iyi hissetmeniz için saçlarınızı şekillendirmede yardımcı olacak en iyi ürünleri arıyor ama nereden başlayacağınızı bilemiyorsanız en iyi erkek saç şekillendirme ürünlerini bir araya getirdik.

Kalın telli saçlar için fiber

Erkekler İçin En İyi Saç Şekillendirici Ürünler

Fiber türü ürünler tüm saç tipleri ile uyumludur ancak özellikle kalın telli saç tipi için harikalar yaratır; kuru saça uygulanır ve fiber saçınızı sabitlerken bir doku oluşturur. Fiber denince dünya çapında ün kazanmış akla gelen ilk ürün American Crew Fiber. Çoğu fiber tür ürünün parlaklığı çok azdır veya hiç yoktur, bu da size uğraşılmamış sanki yataktan yeni kalkmışsınız ama saçınız yine de mükemmelmiş görünümü verir. American Crew Fiber ile benzer, ancak daha fazla tutuşa sahiptir. Kısa ila orta saç modelleri için uygundur.

Mat bir görünüm için macun

Erkekler İçin En İyi Saç Şekillendirici Ürünler

Macun, çok yönlü bir saç ürünü olduğu için kile çok benzer. Insight’ın bu şekillendirici macunun kullanımı esnasında hata yapma olasılığınız çok düşüktür mat bir görüntüye sahip olduğu için çok kullansanız dahi ıslak saç görüntüsü olmaz. Başka bir deyişle, seyahat ve bakım çantalarınızda taşımanız gereken bir üründür. Daha uzun bir tutuş ve şekillendirme potansiyeli için ıslakken saçınıza uygulayın. En iyi hilesi ise eğer saçlarınız dökülmekteyse Insgiht’ın bu macunu, hacimli saç görüntüsü konusunda size yardımcı olacaktır.

Zamansız saç kesimler için kil

Erkekler İçin En İyi Saç Şekillendirici Ürünler

Çoğu erkek için uygun olabilecek tek bir saç ürünü önermek zorunda kalsaydık, o zaman iyi bir kil almanızı tavsiye ederdik. Aveda’nın erkekler için olan saç kili, zamansız saç kesimine sadık kalanlar için son derece uygun. Gün boyu süren tutuşu ve saça sağladığı kalınlıkla favoriniz olacak. Doğal ve mat bir estetik için mutlaka ürünü bakım rutininize ekleyin.

Parlak görünüm için jel

Erkekler İçin En İyi Saç Şekillendirici Ürünler

Jeller, size yüksek tutuş ve parlaklık sağlasalar da yanlış bir ürün seçimi kötü görünüme yol açabilir. Dolayısıyla kusursuz saçlar için doğru bir jel seçmelisiniz. Kiehl’s’ın şekillendime jeli saçın zahmetli ve kabarık kısımlarını çok iyi şelide rötuşlar. Kiehl’s jel, diğer formdaki ürünlere göre saçınızı daha uzun süre sabit tutar.

Kısa saçlar için jöle

Erkekler İçin En İyi Saç Şekillendirici Ürünler

Saça doku kattığı için kısa saçları şekillendirmede kullanılabilecek en iyi ürün jeldir. Bumble&Bumble markasının Sumogel jölesi kısa saç stilleri için güçlü bir tutuş sağlar. Saçınızın ağırlaşmaması için ürünü kökten uygulamayı ihmal etmeyin!

Kalın telli saçlar için mousse

Erkekler İçin En İyi Saç Şekillendirici Ürünler

Hacimli ve kalın telli saçlara sahipseniz, iyi bir köpük diğer bir adıyla Mousse kullanmanızı öneriri. Schwarzkopf’un esnek tutuşlu Silhoutte köpüğü, saçlarınıza hacim verirken kontollü durmasını sağlar.

Uzun saçlar için saç spreyi

Erkekler İçin En İyi Saç Şekillendirici Ürünler

Saç spreyi, özellikle uzun saç modellerini tutmak için birebir. Sebastian Shaper’ın spreyi, yer çekimine meydan okumanızı sağlar. Hafif yapısı sayesinde saçlarınız yumuşaklığını koruyabiliyor. Saçınızı bozulacağından endişe etmeden tüm gün boyunca rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Çabasız bir görünüm için deniz tuzu spreyi

Erkekler İçin En İyi Saç Şekillendirici Ürünler

Çabasız görünün bir saç modeli için en iyi ürün Toni&Guy Deniz Tuzu Spreyi! Doku ve hacim sağlayan Deniz Tuzu Spreyi, denize girmenize gerek kalmadan saçlarınızın mükemmel görünmesini sağlar. Dalgalı saçlara sahipseniz, sizin için en iyi ürünlerden biri olacak! .

Erkekler İçin En İyi Saç Şekillendirici Ürünler.

Satın Al

Saçın kabarmasını engellemek için krem

Erkekler İçin En İyi Saç Şekillendirici Ürünler

Saçınız orta uzunlukta ve kabarmaya eğilimliyse krem yapılı bir ürün kullanın. Tenax saç kremi, gün içerisinde dağınık bir hal olan saçları yatıştırmada etkilidir. Fındık tanesi kadar kremi parmaklarınıza alıp masaj yaparak uygulayabilir ve ardından uçuşan yerleri sabitleyebilirsiniz.

Her Erkeğin Kullanması Gereken Cilt Bakım Ürünleri

Erkek cilt bakımının tıraş olmaktan ve after shave kullanmaktan çok daha fazlası olduğu bir gerçek. Sağlıklı görünen bir cilt için yapmanız gerekense cildinizin ihtiyaçlarına uygun rutini bulup doğru ürünlerle bakımını yapmanız. Hemen her cilt tipine uyan ve görünümünüzü oldukça değiştirecek erkek cilt bakım ürünlerini keşfetmek içinse bu rehbere mutlaka göz atın.

Erkekler İçin En İyi Saç Şekillendirici Ürünler
Beyza Ulubek
Beyza Ulubek Tüm Yazıları