preloader

OGGUSTO ve Jumbo'dan Bleu Blanc Stilinde Akşam Yemeği Sofrası

30.06.2022
OGGUSTO ve Jumbo'dan Bleu Blanc Stilinde Akşam Yemeği Sofrası

Yazı Boyutu:

OGGUSTO olarak sofraları zamansız tasarımlar ile buluşturan Jumbo ile birlikte Yapıkredi Bomontiada’da keyifli bir etkinlik gerçekleştirdik.

Zamansız tasarımların değerini ve kıymetini her zaman vurgulayan OGGUSTO olarak, yıllardır sofralarımıza zamansız şık dokunuşlar katan Jumbo ile Yapıkredi Bomontiada’da sanat ve lezzet dolu bir etkinlik gerçekleştirdik. OGGUSTO kurucusu Özlem Güsar’ın ev sahipliğinde gerçekleşen etkinliğe, Jumbo’nun zamansız tasarımları ile hazırlanan şık bir sofra eşlik etti.

İlk olarak bu özel akşamda bize her zaman destek olan misafirlerimiz ile birlikte Jumbo’nun 75. yılına özel gerçekleştirilen “Zamansız Yolculuk” sergisi gezdik. Türkiye’de sanatın yaygınlaşması için çalışmalar yürüten BASE’in katkılarıyla gerçekleşen, genç sanatçıların seramik, yağlı boya, heykel, fotoğraf, baskı, cam ve grafik tasarım gibi eserlerinin yer aldığı “Zamansız Yolculuk” sergisi misafirlerimiz tarafından büyük ilgi gördü.

Ardından, OGGUSTO kurucusu Özlem Güsar tarafından Jumbo’nın zamansız tasarımları ile özenle hazırlanan sofrada misafirlerimiz ile keyifli bir akşam yemeği yedik. Jumbo’nın mavi ve beyaz renkli ürünleri ile bleu blanc sofra stilinin ön plana çıktığı soframıza Kilimanjaro tarafından hazırlanan özel tarifler lezzet kattı.

OGGUSTO ve Jumbo'dan Bleu Blanc Stilinde Akşam Yemeği Sofrası

Özlem Güsar

Jumbo ile gerçekleşen bu akşam yemeğinin hem kendisi hem davetliler için zamansız bir anı olarak iz bırakacağını söyleyen OGGUSTO kurucusu Özlem Güsar, “Jumbo benim için çok önemli ve çok değerli bir marka. Onlarla birlikte gerçekten çok anlamlı ve çok güzel işler ortaya çıkarıyoruz. Bugün de bu sofrada hayatımıza değer katan anlardan birine beraber ortak oluyoruz. Bize eşlik ettiğiniz için çok teşekkür ediyorum” dedi.

Yapıkredi Bomontiada’da gerçekleştirdiğimiz etkinliğimize farklı alanlardan birçok değerli isim katılarak değer kattı.

Ahu ve Süleyman Orakçıoğlu

Ayşegül Çoruhlu

Ayşegül ve Hakan Kodal

Sinan ve Füsun Kuran

Jaklin ve Şerif Güner

Kubilay Sakarya

Levent Kömür

Saffet Emre Tonguç

Sami Hotak

Selda Sakaroğlu Solak

Simay Bülbül

Zehra Öney

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları