preloader

BKM Ve Pegasus Hava Yolları’ndan Uçakta Stand-Up Sürprizi

11.11.2018
BKM Ve Pegasus Hava Yolları’ndan Uçakta Stand-Up Sürprizi

Yazı Boyutu:

2 Kasım’da başlayan ve 18 Kasım’a kadar devam edecek olan İstanbul Komedi Festivali, BKM ve Pegasus ortaklığında Türkiye’de ilk kez gerçekleştirilen özel bir projeye imza attı. “Söyleyin de Beraber Gülelim” sloganı ile 3 yıldır kasım ayında İstanbul’da düzenlenen İstanbul Komedi Festivali, stand-up’tan tiyatroya oyunlarına, özel şovlardan çocuk etkinliklerine kadar farklı başlıklarda 80’nin üzerinde performansla şehre neşe ve kahkaha katıyor.

BKM Ve Pegasus Hava Yolları’ndan Uçakta Stand-Up Sürprizi

Festival kapsamında 9 Kasım’da gerçekleşen sürpriz etkinlik ise Türkiye için bir ilk gerçekleştirildi

BKM ve Türkiye’nin Dijital Hava Yolu Pegasus’un iş birliğinde İstanbul Komedi Festivali kapsamında gerçekleştirilen sıra dışı bir etkinlik ise kahkahaları gökyüzüne taşıdı. Cuma sabahı İstanbul’dan Adana’ya uçan yolcular, uçak havalandıktan sonra Eser Yenenler’in elinde mikrofonla ve kabin memuru kostümü ile uçağın içinde görünce önce şaşırdılar ardından Yenenler’in bu uçuşa özel hazırladığı stand-up gösterisi ile uçuş boyunca kahkahalara boğuldular. Bu sürpriz proje aynı akşam Adana’dan İstanbul’a uçan yolcular için bir kez daha gerçekleştirildi ve büyük beğeni topladı.

BKM Ve Pegasus Hava Yolları’ndan Uçakta Stand-Up Sürprizi

“BKM bu yıl İstanbul Komedi Festivali’nde bir gösteri yapar mısın diye sordu, ben de havada, karada yaparım dedim, yanlış anlamışlar uçak korkuma rağmen beni havada bu programa dahil etmişler”

– Eser Yenenler

18 Kasım’a kadar devam edecek olan İstanbul Komedi Festivali birbirinden renkli ve birbirinden keyifli performanslarla İstanbul’luları ve komedi severleri bekliyor. Türkiye’nin önde gelen isimlerinin yanı sıra festival kapsamında dünyanın ünlü komedyenleri de bulunuyor.

Dünya komedi festivallerinin aranan genç yeteneği Amerikalı Alex Edelman, İstanbul Komedi Festivali’ile ilk kez Türkiye’de sahne alacak. Edelman’a ek olarak dünyanın en yüksek gişe rekorları kıran komedyenlerinden biri olan Jim Gaffigan, Noble Ape Dünya Turnesi kapsamında, Çin, Japonya, İngiltere, Kanada, Paris, Danimarka, İsveç, Norveç, Finlandiya ve İzlanda’dan sonra Kasım’da kapanış gösterisi için festival geliyor

BKM Ve Pegasus Hava Yolları’ndan Uçakta Stand-Up Sürprizi

Başak Güsar
Başak Güsar Tüm Yazıları