preloader

Dekorasyonun Yardımcı Elemanı Puflar

09.10.2023
Dekorasyonun Yardımcı Elemanı Puflar

Yazı Boyutu:

Evinizin farklı köşelerine uyum sağlayabilecek, pratik ve fonksiyonel çözümler sunan puf modellerini inceleyin.

“Evinizin farklı köşelerine kolayca taşıyarak aldığınıza pişman olmayacağınız her derde deva dekorasyon elemanı nedir?” diye sorsalar cevabımız puf olurdu. Yeri geldiğinde sehpa, yeri geldiğinde oturma veya depolama ünitesi işlevini görecek pufları değerlendirmek için kullanım alanınız oldukça geniş. Yaratıcı fikirler ve ilham veren çözümler eşliğinde pufların evlerdeki dekorasyon haritasını çıkarıyor, gustosu yüksek puf modelleri arasında sizi keyifli bir dekorasyon turuna davet ediyoruz!

Kısıtlı Metrekarelerde Pratik Çözüm Yaratın

Dekorasyonun Yardımcı Elemanı Puflar

Salonunuzdaki oturma bölümü için alanınız kısıtlı, buraya kanepe ve orta sehpadan başka çok şey sığdıramıyorsanız puflar sizin için harika bir çözüm. Yan sehpa işlevini üstlenerek üzerine bir tepsi ile kahve ve çerezlerinizi yerleştirebileceğiniz puflarınız misafir geldiğinde ekstra oturma ünitesi vazifesini de üstlenecektir. Televizyon karşısına geçtiğinizde ise konfor seviyenizi bir üst seviyeye taşıyacak pufları ayaklarınızı uzatmak için değerlendirebilirsiniz.

KYS Design

Antrede Bekleme Ünitesi Olarak Konumlandırın

Dekorasyonun Yardımcı Elemanı Puflar

Pufun en gerekli olduğu yerlerden biri de antreler. Ayakkabılarımızı giyerken oturabileceğimiz bu puflar evin yavaş hazırlanan fertlerini birlikte dışarı çıkmak için beklerken de oldukça işe yarayacaktır. Ayrıca pufunuzun alt kısmını ayakkabılık olarak değerlendirebilir, üzerindeki duvara da bir ayna ve askılıklar asarak kullanışlı ve stil sahibi bir antre yaratabilirsiniz. Antreler için dekorasyon önerilerini keşfetmek içi tıklayın.

ruum store

Depolama İşlevli Puflarla Saklama Çözümü Üretin

Dekorasyonun Yardımcı Elemanı Puflar

Puf alırken içi depolama hazneli modeller arasından seçiminizi yapabilir böylece kolayca ulaşabileceğiniz ekstra bir depolama alanı yaratabilirsiniz. Mesela salonda elinizin altında olmasını istediğiniz fakat görüntü kalabalığı yarattığını düşündüğünüz battaniye, kumanda, şarj aleti, kitap, dergi, masaj aleti gibi tüm ıvır zıvırlar için eşsiz bir saklama çözümü!

Orta Sehpaya Alternatif Bulun

Modern, pratik ve yenilikçi bir çözüm orta sehpa yerine puf kullanmak. Fazlalıklardan hoşlanmayan ve evde kullanılan her mobilyanın bir fonksiyonu olması gerektiğine inanan bir tipseniz orta sehpa yerine puf kullanarak sehpa üstünde biriken karışıklığın önüne geçebilir ve yine yeri geldiğinde pufunuzu kolayca bir kenara çekerek oturma bölümündeki boşluk ve ferahlık hissini pekiştirebilirsiniz. Bebekli aileler için de pratik kullanım imkânı yaratan puflar geniş bir tepsi veya table book’lar ile istenildiğinde sehpa işlevini de görecektir.

Orta sehpa dekorasyon önerileri için tıklayın.

Dekorasyonun Yardımcı Elemanı Puflar

Happy Place

Yatak Odasınızın “Genelgeçer Elemanı” Olarak Kullanın

Dekorasyonun Yardımcı Elemanı Puflar

Yatağın yanında, ayak ucunda veya duvar dibinde fark etmez, yatak odanız için alacağınız bir pufun her halükârda işinize yarayacağı kesin. Üzerinizden çıkardıklarınızı katlayıp düzenleyinceye kadar geçici olarak pufunuzun kollarına bırakabilir, uyumadan karıştırdığınız dergileri, kitabınızı ve gözlüğünüzü yine pufunuzun üzerine koyabilirsiniz. Ayrıca uykuya geçmeden önce meditasyon ve nefes egzersizleri yapıp zihnini ve bedenini rahatlatmayı sevenlerdenseniz pufunuz ile harika bir zen köşesi yapmak çok kolay!

Mutfakta Keyifli Bir Köşe Yaratın

Dekorasyonun Yardımcı Elemanı Puflar

Yeni nesil mutfakları evin kalbi olarak niteleyen tasarımcılar yaşam alanının konforunu da mutfağa taşımaktan yana. Mutfağında yeterli alanı olanlar için bir berjer ve pufla kurgulanmış konforlu bir oturma köşesi yemeğin pişmesini beklerken tabletinizden bir şeyler izleyebileceğiniz veya yemek kitaplarını karıştırırken ayaklarınızı uzatarak keyif yapabileceğiniz pilot köşkünüz olmaya aday! Yeni nesil mutfak dekorasyon kodlarını bu rehberden inceleyebilirsiniz.

herm.haus

Tags Design

Naz Gürlek
Naz Gürlek Tüm Yazıları