preloader

La Mer Four Seasons Bosphorus The Spa'da

16.03.2019
La Mer Four Seasons Bosphorus The Spa'da

Yazı Boyutu:

Four Seasons Hotel Bosphorus The Spa’da La Mer ile eşsiz bir bakım deneyimi yaşayın.

Prestijli cilt bakım markası La Mer ve İstanbul Boğazı’nın büyüleyici manzarasına sahip Four Seasons Hotel Bosphorus’ta bulunan The Spa güçlerini, misafirlerine benzersiz deneyimler yaşatmak için birleştiriyor. Denizden gelen mucizeyi sunan La Mer, The Spa’nın rahatlatıcı atmosferinde, kendisini ya da sevdiklerini şımartmak isteyenleri özel tasarlanan cilt bakımı seçeneklerini keşfetmeye davet ediyor.

La Mer Four Seasons Bosphorus The Spa'da

Günlük yaşamın stresinden arınmak ve tazelenmek isteyen misafirler için şehrin merkezinde konumlanan ve İstanbul’un eşsiz ruhunu yansıtan The Spa, La Mer’in cilt yenilenmesini hızlandıran ikonikleşmiş ürünleriyle ayrıcalıklı bakım alternatiflerini bir araya getiriyor.

La Mer’den Yoğun Anti-Aging Bakım

Dünyanın en özel estetisyenleri tarafından oluşturulmuş masaj ritueli, ilk kez Four Seasons Hotel Bosphorus The Spa’da La Mer Enstitüsü ile lanse ediliyor. Bu çok özel bakım, La Mer ürünlerinin kusursuz etkisi sayesinde cilde boyut kazandırarak cilt görünümünü iyileştirerek, cilt tonunun mükemmel görünmesini sağlıyor. Cildin anında ve uzun vadede kalıcı sağlık ışıltısına kavuşmasına katkıda bulunuyor.

La Mer Four Seasons Bosphorus The Spa'da

{771594}

La Mer Hakkında

Yıllarca süren deneylerin sonucunda Dr.Huber, besleyici deniz yosunu ve diğer doğal içerikleri; güçlü ve yenileyici Mucize İksir™’i oluşturmaları için ışık ve ses enerjisi ile birleştirdi. 12 yıl ve 6000 deneyin sonucunda mucize doğdu. Crème de la Mer cilde Mucize İksir™’in iyileştirici enerjisi ve yoğun nem ile etki eder. En kuru veya hasar görmüş ciltler bile yenilenmenin eşsiz ritüeliyle iyileştirilir.

La Mer Four Seasons Bosphorus The Spa'da

The Spa Hakkında

İstanbul’un merkezi semtlerinden Beşiktaş’ta yer alan The Spa, ayrıntılara gösterdiği özenle misafirlerinin beğenisini kazanıyor. 2.100 m2’lik kullanım alanı, Boğaz kıyısındaki açık havuzu, cam tavanlı, gün ışığı gören havuzu, kişiye özel hamamları, özenle tasarlanmış sauna, jakuzi ve buhar odasıyla farklılaşıyor.

La Mer Four Seasons Bosphorus The Spa'da

The Spa’da 3 Türk hamamı ve 10 bakım odası yer alıyor. Avantajlı üyelik seçenekleri bulunan The Spa’da, deneyimli eğitmenlerin kişiye özel oluşturdukları spor programları, Power Plate, TRX ve pilates dersleri ile güçlü ve sağlıklı bir vücuda kavuşmak mümkün. The Spa; günlük giriş imkânı, üyelik paketleri, dönemsel promosyonlar ve özel günlerde şık hediye alternatifleri sunuyor.

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları