• Arama

Sağlıklı ve Aktif Yaşam Tutkunları İçin Hediye Önerileri

Şehrin yorucu temposundan sık sık yorulup kendini doğanın dinginliğine bırakmayı sevenler ve sağlıklı yaşamı bir hayat tarzı haline getirmiş olanlar için hediye önerilerini inceleyin.

Komşu Köy Doğal Ürün Paketleri

Beykoz’da bulunan Komşu Köy aynı zamanda doğal tarım ve yaşam platformu olarak da hizmet veriyor. GDO’suz ve kimyasalsız yetiştirilen mevsimsel ürünler sabah toplanarak aynı gün kapınıza teslim ediliyor. Aylık abonelik seçeneği ile seçeceğiniz ürünler tarladan evinize getiriliyor.

Satın Al

The LifeCo “ Yeni Yıl Yeni Sen”

The LifeCo’nun Bodrum’daki tesisinde çeşitli terapiler ve rahatlatıcı masajlarla yeni yıla zinde bir başlangıç oldukça keyifli.

Satın Al

Fitbit Akıllı Saat

Gün içinde her yaptığınız hareketi takip eden ve buna göre size verilerinizi çıkaran bir saat olan Fitbit’in ihtiyaca göre farklı çeşitleri bulunuyor. Harcadığınız kalori, attığınız adım sayısı, uyku saatiniz gibi hemen her detaya hakim olmak isteyenlerin favorisi.

Satın Al

Brooks Brothers Eldiven

Soğuk havalarda dışarıda spor yaparken ellerinizi sıcak tutucak ve stilinize hava katıcak bir çift eldivene herkesin ihtiyacı var.

Satın Al

Yoga Design Lab Mat

Doğal kauçuk ve microfiber havlu yüzeyli bu yoga mati mükemmel bir yoga arkadaşı. Tamamen doğal malzemelerle üretilmiş olan mat; pilates, yoga ve basit antrenmanlar için de oldukça kullanışlı.

Satın Al

Wacaco Espresso Makinası

Kahvesiz adım atamayanlar için Wacaco’nun seyahat dostu espresso makinesi özellikle kamp yapmayı sevenlerin vazgeçemeyeceği bir alet.

Satın Al

Junya Watanabe x  The North Face

Japon tasarımcı Junya Watanabe’nin North Face ile bir araya gelerek oluşturduğu bu kapsül koleksiyon, vaktini açık havada geçirmeyi sevenleri hem sıcak tutarken hem de şık bir stile sahip olmasını sağlayacak.

Satın Al

Bang & Olufsen Kulaklık

Hakiki deri, alüminyum ve çelikten üretilmiş olan Beoplay H4 kablosuk kulaklık 19 saate kadar dinleme süresi sunuyor. Dış sesi tamamen bloklayan kulaklık keyifli yürüyüşler için birebir.

Satın Al

Yeezy Sezon 5 Bot

Kanye West’in her sene tükenen artık kült haline gelmiş “Military Boot” serisi zorlu şartlarda bile hala size stil sahibi gösterebilecek tek ayakkabı.

Satın Al

GoPro Hero7

Klasikleşmiş bir hediye olsa da GoPro, dışarıda vakit geçiren ve aksiyon seven herkesin evinde bulunması gereken bir kamera olma özelliğini hala kimselere kaptırmış değil.

Satın Al

MSA Sağlıklı Workshoplar

MSA’nın sunduğu Şekersiz, Unsuz, Glutensiz, Raw Food ve Fermante İçecekler gibi workshoplardan ilgi alanınıza göre veya beslenme şeklinize göre bir tercih yapabilirsiniz.

Satın Al

 

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.