preloader

Yeni Yılı Farklı Kültürlerle Kutlayın

26.12.2023
Yeni Yılı Farklı Kültürlerle Kutlayın

Yazı Boyutu:

İstanbul’un ve Boğaz manzarasının tadını çıkarabilmenin en iyi adreslerinden biri olan Swissôtel The Bosphorus içerisinde yer alan ve birbirinden özel deneyim sunan mekânlarda aralık ayı bir başka yaşanıyor.

Yeni Yılı Farklı Kültürlerle Kutlayın

Sabrosa, Madhu’s, Chalet, Gabbro ve Café Swiss gibi farklı konseptli mekânlarında geceye özel menü ve eğlence alternatifleri sunan Swissôtel, şehirde en çok tercih edilen ‘Yeni yıl brunch’ı ile yılın ilk kahvaltısını da en özel hale getiriyor.

Sabrosa’da Boğaz Eşliğinde Yeni Yıl

Yeni Yılı Farklı Kültürlerle Kutlayın

Misafirleri için lezzet ve keyif dolu bir İstanbul klasiği haline gelen Sabrosa, muhteşem Boğaz manzarası ve rafine tatlarıyla yeni yıl akşamında da vazgeçilmez oluyor. Sabrosa’nın dünya mutfaklarından enfes tatlarla dolu açık büfesi ve Su Soley Orkestrası eşliğindeki ortamı yeni yıla en lezzetli karşılamayı sunuyor.

Madhu’s ile Hint Usulü Kutlama

Yeni Yılı Farklı Kültürlerle Kutlayın

Mekân klasik kutlamalardan sıkılanları Hint usülü kutlamaya davet ediyor! Ünlü Hint restoranı Madhu’s alternatif lezzetler sunduğu menüsünün yanı sıra geceye özel hazırlanan şovları ve DJ performanslarıyla da lezzet ve eğlence dolu bir yılbaşı sunuyor.

Gabbro ile Dünya Lezzetleri

Yeni Yılı Farklı Kültürlerle Kutlayın

Sadece dünya mutfaklarından özel lezzetlerin Swissôtel şeflerinin ilham verici dokunuşlarıyla hazırlanan menüsü ile değil, muhteşem ambiyansı ve Boğaz manzarasıyla da seneye etkili bir başlangıç yapmanıza izin veren Gabbro’da yılbaşı akşamı Purple Hand Band’in muhteşem canlı performansıyla bir başka büyüleyici kutlama ortamı yaşanıyor.

Chalet ile İsviçre Yolculuğu

Yeni Yılı Farklı Kültürlerle Kutlayın

Alpler’in ruhunu yansıtan 120 yıllık bir dağ evinde ya da iglolarda enfes tatlar eşliğinde masal gibi bir yılbaşı akşamına kim hayır diyebilir ki? Chalet’te gerçekleşecek yılbaşı akşamına özel hazırlanmış bir menü ve geç saatlere kadar devam edecek DJ performansı gecenize eşlik edecek.

Swissôtel ayrıcalığının keyfini aralık ayı boyunca çıkartmak isteyenlerin ortak buluşma noktası olan Swissôtel The Bosphorus sadece 31 Aralık gecesi değil, 1 Ocak günü de “Yılın İlk Kahvaltısı” için her mekânına özel menü seçenekleri sunuyor.

*Bu içerik Swissotel iş birliğinde hazırlanmıştır.

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları