preloader

Yılbaşında Sevdiklerinizi Mutlu Edin

19.12.2023
Yılbaşında Sevdiklerinizi Mutlu Edin

Yazı Boyutu:

Kutlamaların zamanı yılbaşı ruhunu her anımızda hissediyoruz. Her köşesi umut ve coşku dolu yeni bir yıla adım atarken, sevdiklerimize özel hediyelerle yeni seneyi selamlıyoruz. Bu yıl, sıradanlığın ötesine geçen tatlı bir dokunuşla sevdiklerimize özel hediyeler seçiyoruz.

Her karaktere ve zevke uygun birbirinden özel hediyeler seçmek hediye alıp vermeyi sevenler için de bambaşka bir keyif sunuyor. Karşımızdaki insanı tanımak, onun sevdiklerine ya da kişilik özelliklerine göre seçimler yapmak zaman zaman mükemmel hediyeyi bulmak için zorlasa da rehberimiz hediye tercihleri konusunda size yardımcı olabilir.

Yılbaşı ağacının altına, özenle paketlenmiş sevgi dolu sürprizler bırakmak için sabırsızlanıyoruz!

Yemek Tutkusu Bitmeyenlere

Yılbaşında Sevdiklerinizi Mutlu Edin
Yılbaşında Sevdiklerinizi Mutlu Edin

Lezzet ile yaratıcılığın buluştuğu nokta mutfaklarda, harikalar yaratmak için her zaman uzun saatler harcamaya gerek yok. Yeni teknolojilerle donatılmış mutfak aletleri ile mutfaklarda devrim yaratan Philips AirFryer 7000 XXL özellikle yemek yapmaktan keyif alanlara seslenen bir mucize olarak karşımıza çıkıyor. Geleneksel pişirme yöntemlerine yenilikçi bir soluk getiren bu cihaz, lezzetin yeni boyutunu keşfetmenin kapılarını aralıyor. Yemek yapmaktan ve sevdiklerine sofralar kurmaktan keyif alanlar için muhteşem bir armağan olabilir. En sevilen lezzetleri daha sağlıklı sunan AirFryer, mutfaktaki en önemli yardımcı olmaya aday. Yüzde 90 daha az yağ kullanımı ve zahmetsiz tasarımına ek olarak içerisindeki yemeği 30 dakikaya kadar sıcak tutabiliyor. NutriU mobil uygulaması ile de yüzlerce tarife kolaylıkla erişme imkanı sağlıyor.

Kahvesiz Yaşayamayanlara

Yılbaşında Sevdiklerinizi Mutlu Edin
Yılbaşında Sevdiklerinizi Mutlu Edin

Enfes kahveler; sıcaklığı, aroması ve enerji verici etkisi ile birçok kişi için sadece bir içecek değil, yaşam tarzının da bir parçası…

“Kahvesiz yapamam” diyen sevdikleriniz için, ruhlarındaki kahve tutkusunu daha da çoğaltacak bir önerimiz var: Philips LatteGo 5400. Kahve ve süt miktarı tam da sevildiği gibi ayarlanarak damak tadına uygunn lezzetler hazırlamaya olanak tanıyor. Favori kahve çekirdeğini 12 çeşit kahve olarak fincanınıza taşıyan LatteGo ile dört profile kadar favori kahve tercihini kaydedip sevdiğiniz kahvenin tadını çıkarabilirsiniz. Espresso, Americano, latte ya da cappuccino… Hediye aldığınız kişinin makinesinde bir kullanıcı profili de kendiniz için belirlemeyi unutmayın, neticede kahvenin 40 yıl hatırı varsa kahve makinesinin hatırı tam damak tadınıza uygun kahveler olabilir…

Evde Pratiklik İsteyenlere

Yılbaşında Sevdiklerinizi Mutlu Edin
Yılbaşında Sevdiklerinizi Mutlu Edin

Evi ruhunu yansıtan sevdikleriniz için hayatlarını kolaylaştıracak bir önerimiz var: Philips AquaTrio 9000 ıslak ve kuru elektrik süpürgesi… Maksimum hızla dönen iki fırça sayesinde yüksek devirle süpürme yaparken temiz ve kirli suyu birbirine karıştırmaz ve şarj ünitesinde kendi kendini temizler. Home office çalışan, çocuğu olan ya da evi her zaman temiz ve düzenli dursun isteyen sevdikleriniz için tam da aradığınız hediye bu olabilir. Islak süpürme, kuru süpürme ve mop işlemini tek ürünle yapmayı sağlarken şıklığıyla da evlerin bir köşesinde kendine yer bulmakta hiç zorlanmayacak…

Evinde Konfor Sevenlere

Yılbaşında Sevdiklerinizi Mutlu Edin
Yılbaşında Sevdiklerinizi Mutlu Edin

Modern yaşamın hızına ayak uyduranlar için pratiklik sadece bir tercih değil, aynı zamanda yaşam tarzının bir parçası haline geliyor. Zamandan tasarruf sağlayıp temizlik ve ev işleriyle geçen fazladan vakti kendine ayırmak isteyen sevdikleriniz için her kullanımda size teşekkür edecekleri bir hediye arıyorsanız robot süpürge harika bir armağan olabilir. Philips robot süpürge seçenekleri tek seferde ıslak ve kuru temizlik sağlıyor. Küçük engelleri algılayıp görevine devam ediyor ve uygulaması sayesinde uzaktan takip edilebiliyor. Evinde küçük dostlarıyla yaşayan sevdikleriniz için de küçük evcil hayvan tüylerini bile alan teknolojisiyle en uygun seçenek olarak hayatlarını kolaylaştırabilir.

Kurumsal Şıklıktan Vazgeçemeyenlere

Yılbaşında Sevdiklerinizi Mutlu Edin
Yılbaşında Sevdiklerinizi Mutlu Edin

Son dönemlerde moda şekil değiştirse de kuşkusuz insanların dış görünüşüne verdiği özen kurumsal hayatta hâlâ önemini koruyor. Zarafetin sembolü olarak görülen jilet gibi ütülenmiş temiz kıyafetler her zaman şıklığı ve özgüveni beraberinde getiriyor. Giyim stilinde kurumsal şıklıktan yana olan sevdikleriniz için Philips Azur uygun bir hediye seçeneği olabilir. Hızlı ısınma ve yüksek performans ile en inatçı kırışıklıkları bile gideren Azur serisi giysilere zarar vermeyen ve ipek kayganlığı sunan tabanıyla minimum çaba ile maksimum verim sağlıyor. OptimumTemp teknolojisi ile ütülenebilir tüm kumaşlar için sıfır yanık garantisi sunuyor. Sıcaklığın istenen ayara gelmesini beklemeden veya giysileri önceden sıralamanız gerekmeden kot pantolondan ipeğe, ketene ve kaşmire kadar her türlü giysiyi güvenle ütülemeye imkân tanıyor. Yeni yılda yeni bir işe başlayacak sevdikleriniz için de şık bir seçenek olabilir.

Zamandan Tasarruf Yaparken Şıklıktan Ödün Vermeyenlere

Yılbaşında Sevdiklerinizi Mutlu Edin
Yılbaşında Sevdiklerinizi Mutlu Edin

Hayat tempomuz her geçen gün hızlanırken, sevdiklerimizin de pratik ve hızlı çözümlere olan ihtiyaçları artıyor. Hızlıca giyinip çıkmak isteyenlere, öğrencilere ya da ütü yapmayı bilmeyenlere özel bir hediye düşünüyorsanız, buharlı düzleştirici tam da aradığınız pratik çözüm! Tek yaşayan ve hayatını pratik bir düzen üzerine kuran sevdiklerinizin zamandan tasarruf ederken şıklıklarından ödün vermemelerini sağlayacak önerimiz Philips Steamer. Küçük, hafif ve rahat taşınabilir buharlı düzleştirici seyahat etmeyi sevenler için de doğru bir seçenek olabilir. Valizlerde yer kaplamayan buharlı düzleştirici her yerde kolaylık sağlıyor.

Temizlik Tutkunları İçin Profesyonel Dokunuş

Yılbaşında Sevdiklerinizi Mutlu Edin
Yılbaşında Sevdiklerinizi Mutlu Edin

Temizlik konusunda hassas olanlar için evin her köşesini detaylı bir şekilde temizlemek sadece bir alışkanlık değil, aynı zamanda bir tutku olabilir. Temizlik konusunda ödün vermeyenlere, detaylı temizliğin yeni bir boyutunu sunacak elektrikli süpürge, mükemmel bir hediye seçeneği olabilir. Sevdiklerinizin temizlik ritüelini daha da profesyonel hale getirecek önerimiz Philips Marathon Ultimate. Yüksek emiş gücü ile gizli tozları bile temizlerken toz fırçası sayesinde mobilya ve döşemeleri de mükemmel temizliyor. Alerjisi olan kişiler için ideal olan Allergy H13 filtre sistemi polen, evcil hayvan tüyleri ve evdeki tozlar dahil olmak üzere ince toz parçacıklarının %99,9’unu hapsediyor.

Bu yılbaşı, sevdiklerimize verdiğimiz anlam ve değer, onlarla paylaştığımız özel anlara yepyeni bir ışık katacak. Birlikte yazdığımız bu yılbaşı hikâyesinde, hediyeler sadece duygularımızı ifade etmenin değil, aynı zamanda sevdiklerimizle aramızdaki bağı daha da güçlendirmenin aracı olacak. Alışveriş yaparken kendiniz için de güzel bir hediye seçip kendinizi şımartmayı unutmayın. Yeni yılın getirdiği umut, sevgi ve güzelliklerle dolu yepyeni başlangıçlar hayal ediyoruz. Mutlu yıllar!

*Bu içerik Philips iş birliğinde hazırlanmıştır.

Bahar Ergel
Bahar Ergel Tüm Yazıları