Well-Being Tutkunları İçin Hediye Önerileri

Well-Being Tutkunları İçin Hediye Önerileri

Well-being tutkunu sevdikeriniz için alabileceğiniz en güzel hediye seçeneklerini bir araya getirdik. 

İster stresli yaşamına mola vermesi gerektiğini düşündüğünüz bir dost olsun, ister kendini spor ve farkındalığa adamış bir arkadaşınız. Kişisel bakım hediyeleri sağlıklı yaşamı teşvik için mükemmel fırsattır. Kimileri için adaptojenik mantarlar gibi modaya uygun şeyler işe yararken diğerleri için yatmadan önce bir fincan sakinleştirici çay kadar basit olabilir. Well-being hediyelerini, eşsiz yapan da budur. Yeni yılda fark yaratacak hediyeler düşünüyorsanız sizin için seçtiklerimize bakın.

Kaliteli Uykuya Destek İçin Oura Ring

Oura Ring

Satın Al

Uykunun kalitesi günün performansını etkiliyor ise, sporcu dostlarınız günün her saati hassas sensorlar ile ölçümleme yapan Oura yüzüklerine bayılacaktır. Oura yüzüklerinin esas farkı, uyku kalitesini düzeltmek için sunduğu detaylı önerilerdedir. Kullanıcıların kendi vücudunu tanımasına yardımcı olup, zihinsel ve fiziksel performansı optimize ederek, genel hayat kalitesinin artırmayı amaçlar.

Sporuna Katkı Sağlamak İçin Foam Roller

Decathlon

Satın Al

Busso

Satın Al

Foam Roller yani sıkıştırılmış köpükten silindir tüpler egzersiz öncesi ve sonrası ısınma veya soğuma süresini dengeleyerek kas gerginliğini, ağrısını hafifletip, eklem hareket açıklığını artırmaya yardımcı olur. Sporcu dostlarınızın performansına katkı sağlamak için etkili bir hediye seçeneğidir.

Sakin Zihin İçin Muse Meditasyon Bandı

Muse

Satın Al

Meditasyon yapmak isteyip motivasyon eksikliği, zihin kontrolünde zorlananların imdadına Muse Meditasyon bandıyla yetişebilirsiniz. Meditasyon pratiklerini günde 3 dakika gibi kısa bir sürede geliştirmelerine yardımcı olursunuz. Ayarlanmış sensörlerle beynin aktivitesini algılayan ve zihnin durumuna göre bir plaj ya da yağmur ormanında gibi hissetmelerini sağlayan bantlarla arkadaşlarınızın zinde ruh haline kapı açmış olursunuz.

 

Lezzetli Smoothie’ler İçin Juicer

Karaca

Satın Al

Kuvings

Satın Al

Hızlı, besleyici ve lezzetli bir seçenek arayanlar için protein dolu bir smoothie'den daha iyisi yoktur! Vücudu alkalize eder, metabolizmayı hızlandırır, enerjiyi yükseltir ve bağışıklık sisteminin kuvvetlenmesini destekler. Sevdiklerinize iyi bir juicer hediye ederek sağlıklı yaşamalarına destek olabilirsiniz. Hediye paketinin içerisinde bir smoothie tarifi yazmak da güzel bir jest olabilir. Lezzetli smoothie tariflerini öğrenmek için tıklayın.

Alternatip Tıpla Tanıştırmak İçin Kulak Tohumu

Hua Long

Satın Al

2020 yılı sağlığımızı korumak için ekstra çaba harcanan bir yıl olunca, Instagram’da da küpe görsellerinin yerini kulak tohumlarının (ear seeds) alması doğal oldu. Geleneksel Çin Tıbbı’nın parçası olan bitkilerden elde edilen kulak tohumları, kulağa yapıştırıldıklarında Akupunktur ve Akupresür noktalarını uyararak chi enerjisinin akışını düzenler. Stres, uyku veya kilo kontrolüne ihtiyaç duyan dostlarınız için ideal bir hediye alternatifi olabilir.

Doğal Parfüm Kokusu İçin Zeytune Farm Sabun 

Zeytune Hatun

Satın Al

Zeytune Lavanta & Kantaron Sabunu

Satın Al

Beden ve ruh dengesi için rahatlatıcı sade ve elegan hediye arıyorsanız ilk Zeytune Farm sabunlarına bakın. Bitkisel uçucu yağlar ve tıbbi bitkilerle, içinde hiçbir kimyasal ağartıcı, köpük ve sentetik koku veren maddeler ve palm yağı kullanılmadan hazırlandığı için gönül rahatlığıyla armağan edebilirsiniz. Natürel sızma zeytinyağı, defne yağı, hindistan cevizi yağı ve shea yağı gibi cilde faydalı ve nemlendirici özelliği olan ve lavanta, portakal, limon otu, biberiye, ıtır gibi kullanılan uçucu yağlar sadece güzel kokuları için değil, aynı zamanda tedavi edici etkilerinden yararlanmalarını sağlamış olursunuz.

Romantik Atmosfer İçin Soya Mum

Candle and Friends

Satın Al

Mis kokularıyla, ruh halini olumlu etkileyen, evde geçirilen zamanların kalitesini arttıran, ortama sakinlik ve hoşluk katan bir hediye isterseniz Candle and Friends’in ürünleri tam size göre. El yapımı, % 100 yerli soya, yüksek kalite parfüm esansları ve koton fitilleriyle tek tek üretilen, temiz yanan ve toksik olmayan mumlar yılbaşı ruhunu en güzel yansıtan hediyelerden biridir.

Kadife Bir Cilt İçin Kuru Fırça

The Body Shop

Satın Al

Eklips

Satın Al

Son zamanlarda en popüler ve en basit vücut bakımı denilince akla kuru fırçalar gelir oldu. Günlük düzenli 5 dakika kullanıldığında ölü deriyi temizleyen, lenfatik sistemi uyaran, selüliti azaltan kaliteli bir fırça sayesinde hediye ettiğiniz kişinin güzelliğine güzellik katmış olursunuz.

Toksinlerden Arınma İçin Kızılötesi Sauna Battaniyesi

Satın Al

Artık egzersizimizi evde yaptığımıza ve evde dinlendiğimize göre, Kızılötesi Sauna Battaniyesi harika bir hediye seçeneği olabilir. Saunanın etkilerini sevenler ama bir merkeze gitmekten çekinenler bu battaniyeyi keyifle kullanılacaktır.

Sağlıklı Yaşam İçin Kolajen

Orzax

Satın Al

Naturagen

Satın Al

Vücudunuzun bütünlüğünü koruyan kolajen önemli bir proteindir. Temel görevi bağ dokusunu güçlendirmek olan kolajen; eklem, tendon ve organlarınızı bir arada tutma görevine sahiptir. Bunun yanı sıra cildinize esneklik ve sıkılık kazandırır. Toksinlere ve diğer zararlı etkenlere karşı bir bariyer görevi gören kolajen, yüze gençlik ışıltıları sunar. Sevdiklerinize kolajen takviyesi alarak sağlıklı yaşamalarına destek olabilirsiniz.

Parlayan Bir Cilt İçin Gua Sha

Gülsha

Satın Al

The Sim Co

Satın Al

Eski bir güzellik ritüelinin modern yorumunu hediye etmek isterseniz Gua Sha harika bir fikir olabilir. Gua Sha binlerce yıldır, Uzak Doğulu, Yunanlı ve Mısırlılı kadınların güzelliklerini ve gençliklerini doğal olarak korumalarını sağlayan pembe kuvarz taşından yapılmış yüz aletidir. Vücuttaki tıkanan enerji, kan ve lenf dolaşımının düzelmesine yardımcı olur. Alt tabakadaki toksinler baskı uygulanarak, yüzeye atıldığında hücrelerin çalışmasını daha aktif duruma getirir. Diri, aydınlık, daha pürüzsüz ve daha genç bir cilt sağlar.

Bağışıklık Güçlendirme İçin Buğday Çimi

Petiçim

Satın Al

Dr. Earp Thomas deneyleri sonucunda buğday çimi suyunun içinde, insanın ihtiyacı olan 100’den fazla besin maddesi tespit etmiştir. İçeriğindeki %70 klorofil oranı sayesinde 100 gr. buğday çimi suyunun yaklaşık 2 kg. sebzenin besin değerine sahiptir.

En önemli özelliği, insan kanındaki oksijen taşıyan hemoglobinle hemen hemen aynı kimyasal yapıda olmasıdır. Bu yüzden klorofil, kanı temizler ve dokuların iyileşmesini hızlandırır. Arınma esnasında bedene güçlü şekilde destek olur. Hücresel boyutta alkalize edebilme ve bağışıklık sistemini güçlendirme özelliğine sahiptir. İster tepside yetişmiş kesime hazır ister aylık haftalık paketlerde alabilir, eşsiz bir sağlık kaynağı armağan etmiş olursunuz.

Aromaterapi Workshop’u

Satın Al

Ruh, beden ve zihin dengesi için önemli olan aromaterapiyi günlük hayatın içerisinde nasıl uygulayacağını pratikle anlatan workshop’lar, well-being tutkunları için eşsiz bir hediye niteliğinde. Homemade Aromaterapi’nin 4 saat süren çeşitli workshop’larına göz atabilirsiniz!

 

Rahat ve Şık Bir Tayt

Deux Beaute

Satın Al

Oysho

Satın Al

Spor yaparken hem şık hem de konforlu olmak bir kadın için son derece önemli. Birkaç sezondur trend olan parlak taytlar, güzel bir hediye seçeneği. Deux Beaute’nin renkli, rahat ve şık taytları arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Oysho’nun bu sezonki yoga koleksiyonu da çok güzel! Rengarenk taytlar arasından, hediye acalacağınız kişinin stiline uygun bir parça bulabilirsiniz.

Deseniyle Fark Yaratan Bir Mat

Seeka

Satın Al

Seeka

Satın Al

Yoga ve pilates yapan well-being tutkunları için şık bir mat mükemmel bir hediye alternatifi! Desenin güzel olmasının yanı sıra matın dokusu da çok önemli. Deseniyle fark yaratan ve kaymayan matlar için Seeka Yoga’nın mat seçeneklerine bakabilirsiniz. 

Rahatlatıcı Bir Ortam İçin Seramik Buhurdan

Terra Doğal Yaşam

Satın Al

Homemade Aromaterapi

Satın Al

Rahatlatıcı ucucu yağların kullanım alanı oldukça geniş. Uyku öncesi yastığa damlatılabilir, bileklere birkaç damla sürebilir ve buhurdanın içine damlatarak ortamı güzel bir koku ile sarabilirsiniz. Üstteki hazne su ve yağ ile doldurulup mum ile ısıtıldığı için buhurdanlığın yanında tealight mum da hediye edebilirsiniz.

Kristal Taşların Gücü: Mala Niyet Taşı Kolyeleri

Uzak doğu kültürünü temsil eden ve daha sonra tüm dünyaya yayılan mamaların amacını daha anlaşılır kılmak isteyen Niyettaşı, doğal taşların şifasını ve kalpten gelen niyetleri bizle buluşturuyor. 108 adet boncuktan oluşan işlem görmemiş doğal taşlara Souq  Dükkan’dan ulaşabilirsiniz.

Souq Dükkan

Satın Al

Geleneksel Pazar ile Sevdiklerine Sağlık Hediye Edin!

Bolluk Bereket Paketi

Satın Al

Sağlık Sıhhat Paketi

Satın Al

İnsan ve çevre sağlığını gözeten marka standartlarıyla satışa sunulan ürünleri bulabileceğiniz Geleneksel Pazar, sağlığını düşündüğünüz sevdiklerinize özel olarak hazırlanmış doğal ürünlerden oluşan hediye paketlerini sizlerle buluşturuyor! Geleneksel Pazar’da sadece gıda ürünleri değil; temizlik, tekstil, mutfak gereçleri gibi gıda dışı yaşam ürünleri de satılıyor. Bunların yanında kişiye özel özelliği ile hazırladığınız paketlere istediğiniz ürünleri çıkartıp, ekleme yapabilirsiniz.

SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.

SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.