preloader

OGGUSTO'nun Yılbaşı Çiçekleri - Joy Flowers

22.12.2018
OGGUSTO'nun Yılbaşı Çiçekleri - Joy Flowers

Yazı Boyutu:

Girdikleri her mekana mutluluk ve neşe getirmeyi hedefleyen JOY, hazırladıkları her çiçekte mutluluğu tasarıma yansıtıyorlar. OGGUSTO’nun yılbaşı çiçeği için de kırmızı ve yeşilin ön planda olduğu, kozalaklarla da yılbaşı ruhunu besleyen harika bir tasarım yaptılar.

Yılbaşı sizin için ne demek?

Bu sene yılbaşı bizim için yine çok özel. JOY’dan alınan, gönderilen her şeyin mutluluk, bereket ile dopdolu olmasını hayal ettik, bunun için de yine bir çok tasarım çalıştık. Yeni yıl dediğimizde, süsümüz püsümüz eksik olmamalı, mis gibi mutluluk kokmalı, ağzımız hep tatlı olmalı dedik ve bu amaçla tasarladığımız JOY Flowers Mum & Çikolata serilerimizin çok beğenileceğini düşünüyoruz.

Mutluluğu her şeyin kalbine koyan, yenilikleri takip eden, meraklı, yaratıcı, dinamik birer çiçek aşığıyız.

{77943}

Yılbaşı çiçeği denince hangi çiçekler olmazsa olmazınız?

Yılbaşı deyince bizim de çok severek kullandığımız çiçeklerden biri ilex dalları. Hem kırmızısını hem turuncusunu çok seviyoruz. Bu sene manolya yapraklarını da çok kullanıyoruz. Sadece yılbaşında değil ama laleler de bu dönemde vazgeçemediklerimizden. Bir de nar bizim bereket imzamız.

JOY’da biz özel günlerinlerin yerleşmiş kodlarının dışına çıkmayı seviyoruz. Dolayısıyla yılbaşında kırmızı, bordo, yeşilin yanında turuncuyu da çok kullanıyoruz. Turuncu yeniden doğuşun ve yeni başlangıçların simgesi. Güneşin renklerinden biri. Yepyeni yıla girerken, içinde barındırdığı pozitif enerjisiyle JOY’a çok yakıştığını düşünüyoruz.

{77949}

Bu yılbaşı çiçeği için nereden ilham aldınız, nasıl tasarladınız?

OGGUSTO’ya yaptığımız tasarımda aslında yine doğandan ilham aldık. Çiçeğin doğadaki çıkışı, yükselişi ve hayat bulmasından etkilendik, diğer bir taraftanda doğayla dans edişini anlatan bir tasarım. Yalın, sofistike ama bir o kadar da kendinden emin bir tasarım.

{77955}

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları