preloader

Düğün Mekanlarına Göre Erkek Stil Önerileri

26.05.2022
Düğün Mekanlarına Göre Erkek Stil Önerileri

Yazı Boyutu:

4 farklı mekana 4 farklı stilde kombin listeledik.

Kır Düğünü

Eğer bu sezon davet listenizde bir kır düğünü varsa tercihinizi doğal renklerden yana kullanmalısınız. Koyu tonlar ve mükemmel kesimler yerine biraz daha rahat seçimler yapabilir ve takım elbise kuralını es geçebilirsiniz. Kahve tonları daima birbiriyle uyum içinde hareket eder, bu yüzden ton sur ton tercihler yapabilirsiniz. Ancak ilkbahar ve yaz kodlarını da oyuna dahil edip detaylarda yeşil rengi kullanın. Bu sayede, tekdüze bir stilden uzaklaşmış olursunuz.

Düğün Mekanlarına Göre Erkek Stil Önerileri

Blazer, Noah; Pantolon, Richard James; Gömlek; Charvet; Ayakkabı, Hugo Boss; Mendil, Drake’s; Bileklik, Mikia; Güneş Gözlüğü, Bottega Veneta.

Sahil Düğünü

Düğün mekanları arasında en rahat davranabileceğiniz yer daima sahil kesimleridir. Özellikle pastel renkler bu konuda vazgeçilmezdir. Ceket ve pantolon seçimlerinizi en açık tonlarda yaparsanız havanın yakıcı etkisinden de kurtulabilirsiniz. Kumaş tercihinizi ise ketenden yana kullanmanız faydalı olacaktır. Ayakkabı konusunda ise loafer’ları her zaman kullanabileceğiniz gibi beyaz sneaker’ları da alternatifleriniz arasına yerleştirebilirsiniz.

Düğün Mekanlarına Göre Erkek Stil Önerileri

Ceket, Paul Smith; Pantolon, Ermenegildo Zegna; Gömlek, Paul Smith; Loafer, George Cleverley; Güneş Gözlüğü, Gucci; Bileklik, Mikia; Mendil, Rubinacci.

{771177}

Şato Düğünü

Genellikle yurt dışı düğünleri için popüler adresler olan, mimarisiyle büyüleyen şatolar biraz daha resmi kodları da beraberinde getiriyor. İyi kesimli bir takım elbise ve doğru aksesuar tercihi size doğru şıklığı rahatlıkla getirecektir. Mavi ise hemen hemen her tonu ile kilit bir rol üstleniyor. Yeni sezonun canlı renklerini işte tam bu noktada kullanarak mavinin biraz daha riskli tonlarını tercih edebilirsiniz. Beyaz gömlek ise dengeleyici bir etki yaratacağından mutlaka kullanılmalı. Aksesuarları ise toprak tonlarını rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Düğün Mekanlarına Göre Erkek Stil Önerileri

Ceket, Alexander McQueen; Pantolon, Alexander McQueen; Gömlek, Dolce & Gabbana; Ayakkabı, Tricker’s; Kravat, Dunhill; Güneş Gözlüğü, Tom Ford; Saat, IWC Schaffhausen.

Otel Düğünü

Klasik seçimlerin her zaman geçerli olduğu otel düğünleri diğer mekanlardan daha resmi gözükse de kendi içinde bir kolaylık barındırıyor. Koyu renk takım elbiseler ve smokinler bu tür düğünlerde daima tercih edildiği için üzerinde çok düşünmenize gerek yok. Ancak birkaç aksesuar detayı ile yine de kalıpların dışına çıkabilir ve detaylarda farklı bir etki yaratabilirsiniz. Elbette tercihinizi yine daha açık renklerden yana kullanabilirsiniz; ama koyu renkler özellikle otel düğünleri için her zaman daha geçerli bir şıklığa sahiptir.

Düğün Mekanlarına Göre Erkek Stil Önerileri

Blazer, Mr. P; Pantolon, Mr. P; Ayakkabı, Berluti; Saat, Larsson & Jennings; Gömlek, Hugo Boss; Kravat, Dolce & Gabbana.

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları