preloader

İçinizi Isıtacak En İyi Romantik Filmler

01.01.2024
İçinizi Isıtacak En İyi Romantik Filmler

Yazı Boyutu:

Mum ışığı eşliğinde partnerinizle yaşayacağınız bir akşamı filmlerle renklendirebilirsiniz. Aşkı en iyi şekilde yansıtan romantik film önerilerini keşfedin.

Partnerinizle evde romantik bir gece planlıyorsanız, kendinize hikayesiyle iç ısıtan bir film seçmenizi öneririz… Mum ışığı, güzel yemek ve müzik eşliğinde geçen gecenizi güzel bir filmle taçlandırabilirsiniz. İzlerken sizi gülümsetecek, kalbinize dokunacak en güzel romantik filmleri bir araya getirdik.

Amazon Prime’da İzleyebileceğiniz En İyi Romantik Filmler

Mamma Mia!, Amazon Prime – IMDb: 6.5

Yönetmenliğini Phyllida Lloyd’un üstlendiği film, İngiliz yazar Catherine Johnson’ın aynı adlı müzikaline dayanmaktadır. Hikaye, babasını tanımayan Sophie Sheridan’ın (Amanda Seyfried) tek hayalinin düğünde babasının kolunda yürümek olmasıyla başlar. Sophie bu hayali uğrunda gerçek babasını bulmak için annesinin üç eski dostunu, yani baba adaylarını yaşadıkları adaya davet eder. Filmin en önemli özelliklerinden biri, ABBA’nın unutulmaz şarkılarının müzikal sahnelerle harmanlanmasıdır.

Me Before You (Senden Önce Ben), Amazon Prime – IMDb: 7.4

Will Traynor (Sam Claflin) zengin, başarılı, yakışıklı, yaşamayı seven ve istediği her şeye sahip olan genç bir adamdır. Ancak talihsiz bir motosiklet kazası sonrası felç kalınca yaşama hevesini kaybetmiş, ölmeyi düşünmeye başlamıştır. Louisa Clark (Emilia Clarke) ise bir kafede garsonluk yapan, hayatta fazla bir başarısı ve beklentisi olmayan, her daim ablasının gölgesinde kalmış bir kadındır. Lou kafedeki işini kaybedince yeni bir iş aramaya başlar ve Will’in bakıcısı olarak çalışmaya işe alınır. Son derece kültürlü ve donanımlı biri olan Will, Louisa’yı önce küçümsese de genç kadının varlığı onu yeniden hayata bağlamaya başlar.

About Time (Zamanda Aşk), Amazon Prime – IMDb: 7.8

Tim (Domhnall Gleeson), ailesinin erkekleri tarafından nesilden nesile aktarılan bir sırrı öğrenir: Babası (Bill Nighy) ve diğer erkek akrabaları, geçmişe geri dönmek ve hayatlarını değiştirmek için zamanda yolculuk yapabilirler. Tim, bu yeteneği kullanarak aşk hayatını düzeltmeye, hatalarını düzeltmeye ve hayatını daha anlamlı kılmaya karar verir.

The Holiday (Tatil), Amazon Prime – IMDb: 6.9

Cameron Diaz, Kate Winslet, Jude Law ve Jack Black’in başrollerini paylaştığı The Holiday filminde, ilişkileri yeni bitmiş ve noel tatillerini başka ülkelerde tek başlarına geçirmek isteyen iki kadın ev değişim sitesinden evlerini değiştirir. Amaçları hayatlarında tamamen bir farklılık yaratmaktır ve bu degişimle başlarına beklenmedik olaylar gelir.

Mamma Mia! Here We Go Again (Mamma Mia! Yeniden Başlıyoruz), Amazon Prime – IMDb: 6.6

Ol Parker tarafından yazılan ve yönetilen film, 2008’de vizyona giren “Mamma Mia!” adlı filmin devamıdır. İlk filmde olduğu gibi, bu yapımda da ABBA’nın unutulmaz şarkıları filmi süsler. Hikaye, Sophie Sheridan’ın (Amanda Seyfried) annesi Donna’nın gençlik yıllarına geri dönüş yaparak başlar. Donna’nın gençliğini Lily James canlandırırken, genç Donna’nın maceraları, Sophie’nin annesinin hayatını ve dostluklarını nasıl şekillendirdiğini anlatır. Film aynı zamanda Donna’nın en yakın arkadaşları Rosie (Alexa Davies) ve Tanya’nın (Jessica Keenan Wynn) genç versiyonlarına da odaklanır. Sevilen karakterleri ve iç ısıtan dünyasıyla izleyicilere nostaljik bir yolculuk sunarken aynı zamanda aile bağları, dostluk ve aşk üzerine güçlü duygusal temasıyla da öne çıkar.

Apple TV’de İzleyebileceğiniz En İyi Romantik Filmler

Marry Me (Evlen Benimle), Apple TV – IMDb: 6.1

Romantik – komedi türünde karşımıza çıkan “Marry Me” filminde Jennifer Lopez’i aldatıldığını öğrenmesiyle tanımadığı biriyle evlenmeye karar veren bir süperstar olarak izliyoruz. 2022 yılında vizyona giren film Lopez’e, Owen Wilson ve John Bradley eşlik ediyor.

Ticket to Paradise (Cennete Bilet), Apple TV – IMDb: 6.2

“Ticket to Paradise” filmi ile George Clooney ve Julia Roberts’un mükemmel sahne uyumuna tanık oluyoruz. 2022 yılında vizyona giren filmde, üniversiteden mezun olduktan sonra Bali’ye giden ve burada evlenme kararı alan kızlarına engel olmak için birlikte hareket etmek zorunda kalan eski bir karı kocanın hikayesini izliyoruz.

The Fault in Our Stars (Aynı Yıldızın Altında), Apple TV – IMDb: 7.7

16 yaşındaki Hazel üç yıldır tiroid kanseriyle boğuşmaktadır ve kanser akciğerlerine de sıçradığı için yanında bir oksijen tüpüyle gezmektedir. Kanserli hastalar için oluşturulan destek grubunun bir terapi seansı esnasında Augustus isimli bir gençle tanışır. Augustus da beyin tümörüyle savaşmış ve bu yolda bir bacağını kaybetmiştir. İkili birlikte zaman geçirdikçe birbirlerine aşık olurlar. Akciğer tedavisi için hastaneye yatırılan Hazel’ın yanından bir an dahi ayrılmayan Augustus, sevgilisinin çok istediği bir hayali gerçekleştirmek için onunla birlikte yola çıkar. Planlarına göre Amsterdam’a gidecek ve Hazel’ın en sevdiği yazar olan Peter Van Houten’i bulmaya çalışacaklardır..

Cold War (Soğuk Savaş), Apple TV – IMDb: 7.5

2018 Cannes Film Festivali’nde yönetmen Pawel Pawlikowski’ye En İyi Yönetmen ödülü kazandıran film, 50’li yıllarda Polonya’dan Berlin’e, Yugoslavya’dan Paris’in gece kulüplerine uzanıyor. Fonda soğuk savaş atmosferini hissettiğimiz film, imkansız bir aşkın hikayesini işliyor. Birbirlerine tamamen zıt karakterlerdeki Zula ve Wiktor’un yolları umulmayacak bir biçimde kesişir. İki aşık; politik meseleler, kişilik özellikleri ve kaderin cilveleriyle oradan oraya savrulur durur. Çifti birbirlerinden uzaklaştıran kader ve tutkulu aşkları, aynı zamanda ikiliyi sürekli birbirlerine döndürür.

A Star Is Born (Bir Yıldız Doğuyor), Apple TV – IMDb: 7.6

Yönetmenliğini Bradley Cooper’ın yaptığı A Star Is Born filminde, geçmişin ünlü şarkıcısı Jackson Maine, artık kariyerinde düşüşe geçtiği bir dönemi yaşarken Ally adında yetenekli ancak tanınmamış bir genç müzisyenle tanışır. Tutkulu bir aşk yaşamaya başlarlar. Jackson, Ally’yi şöhrete kavuşturmaya, ünlü bir müzisyen olmasına yardımcı olmuştur. Jack, Ally’nin kariyenin kendisini gölgede bıraktığını fark eder. İkilinin kariyerlerindeki ayrım büyüdükçe, ilişkileri hasar almaya başlar.

The Notebook (Not Defteri), Apple TV – IMDb: 7.8

Nick Cassavetes’in yönettiği sinema tarihinin en romantik filmleri arasında yer alan The Notebook filmi, muhteşem doğa görüntüleri ve insanı derinliklere sürükleyen müzikleriyle farklı bir dünyaya götürüyor. Rachel McAdams ve Ryan Gosling’in başrollerini paylaştığı filmde tutkulu bir aşka şahit olacaksınız.

Casablanca, Apple TV – IMDb: 8.5

Casablanca, yönetmenliğini Michael Curtiz’in üstlendiği Hollywood klasikleri arasında özel bir yere sahip. O zamanların en iyi iki Hollwood oyuncusu Humphrey Bogart ve Ingrid Bergman’nın başrollerini paylaşıyor. Gerçekçi ve büyüleyici bir romantik film.

Notthing Hill (Aşk Engel Tanımaz), Apple TV – IMDb: 7.2

Julia Roberts ve Hung Grant’in başrollerini paylaştığı Notthing Hill filmi Londra’da Notthing Hill semtinde geçmektedir. Eşinden yeni boşanan William Thacker’ın (Hung Grant) Anna Scott’un (Julia Roberts) dükkanına girmesiyle hikaye başlar.

How To Lose A Guy In 10 Days (Bir Erkek 10 Günde Nasıl Kaybedilir), Apple TV – IMDb: 6.4

Sevgililer gününde, duygusal filmler yerine romantik komedi arayışındaysanız “How To Lose A Guy In 10 Days” filmini izlerken çok eğleneceksiniz. Kate Hudson ve Matthew McConaughey ile başrollerini paylaştıkları filmde kadınların erkeklerle ilişkilerinde yaptığı ve onların kaçmasına sebep olan hatalar konu alınmıştır.

{771726}

BluTV’de İzleyebileceğiniz En İyi Romantik Filmler

La La Land (Aşıklar Şehri), BluTV- IMDb: 8.0

Damien Chazelle tarafından yazılan ve yönetilen Amerikan romantik müzikal komedi/dram filmi. Filmin başrollerini Emma Stone ve Ryan Gosling’in paylaştığı Aşıklar Şehri filminde hevesli Mia ile caz piyanisti Sebastian’ın ilişkisi konu ediliyor.

Punch-Drunk Love, BluTV – IMDb: 7.3

Paul Thomas Anderson’ın yönetmenliği ve Adam Sandler’ın başrolünde yer aldığı bu unutulmaz eser tuhaf ve içe dönük Barry Egan’ın hayatına odaklanarak, beklenmedik olaylar ve garip tesadüflerle dolu bir serüven sunar. Adam Sandler, genellikle komedi türündeki rollerinden farklı bir performans sergileyerek izleyicileri şaşırtır. Film, sıradışı bir romantik hikayeyi mizahi ve duygusal tonlarla harmanlayarak izleyicilerini etkileyici bir deneyime davet eder.

Sleepless in Seattle (Sevginin Bağladıkları), BluTV – IMDb: 6.8

Başrollerinde Tom Hanks ve Meg Ryan gibi güçlü isimler yer alan filmde dul bir baba olan Sam’in radyo programına katılan Annie’nin kalbini çalması etrafında şekillenen romantik bir hikayeyi anlatır. Sam, eşi öldükten sonra yaşadığı Seattle’daki yalnızlığını bir radyo programında paylaşır, bu da Annie’nin ilgisini çeker. İkili arasındaki romantik bağ, Sam’in oğlu Jonah’un da olaya dahil olmasıyla daha da güçlenir.

Blue Valentine (Aşk ve Küller), BluTV – IMDb: 7.3

Derek Cianfrance’ın yönetmenliğini üstlendiği ve başrollerde Ryan Gosling ile Michelle Williams’ın yer aldığı bu dokunaklı romantik film, Dean ve Cindy adlı bir çiftin evliliklerinin çalkantılı evrelerini anlatarak geçmişle bugün arasındaki kontrastları gözler önüne serer. Dean ve Cindy’nin ilişkisi, başlangıcındaki aşk dolu günlerinden, zamanla ortaya çıkan zorluklar, hayal kırıklıkları ve aşınmışlıkla geçen yıllara kadar detaylı bir şekilde incelenir.

Jerry Maguire (Yeni Bir Başlangıç), BluTV – IMDb: 7.3

Başarılı bir spor ajansında çalışan Jerry Maguire, ahlaki bir krizle karşı karşıya kaldıktan sonra şirketinden istifa eder. Ancak bu radikal kararı, yalnızca sadık müşterisi Rod Tidwell ile değil, aynı zamanda beklenmedik bir aşkla da karşılaşarak hayatını baştan aşağı değiştirir. Jerry’nin profesyonel kariyerindeki zorluklarla mücadele ederken, aynı zamanda kendini keşfetme ve gerçek değerleri anlama süreci, filmi hem komik hem de dokunaklı bir atmosfere sokar.

My Best Friend’s Wedding (En İyi Arkadaşım Evleniyor), BluTV – IMDb: 6.3

Yönetmenliğini P.J. Hogan’ın üstlendiği film, geleneksel romantik komedilerden ayrılarak en yakın arkadaşının düğününe katılan Julianne Potter’ın (Julia Roberts) romantik karmaşasını konu alır. Julianne, en iyi arkadaşı Michael’ın (Dermot Mulroney) başka bir kadınla evleneceğini öğrendiğinde, ani bir şekilde romantik duygularını keşfeder ve Michael’ı kendisiyle evlenmeye ikna etmeye karar verir. Ancak işler, beklenmedik ve komik olaylar silsilesiyle karmaşıklaşır.

{771676}

Disney Plus’ta İzleyebileceğiniz En İyi Romantik Filmler

West Side Story (Batı Yakası’nın Hikayesi), Disney Plus – IMDb: 7.1

1961 yapımı müzikalin uyarlaması olan Batı Yakası’nın Hikayesi, iki genç arasındaki yasak aşkı ve farklı etnik kökenlere sahip olan Jets ve Sharks adlı iki sokak çetesi arasındaki rekabeti konu ediniyor.

Müzikleri Leonard Bernstein, şarkı sözleri ise geçtğimiz günlerde kaybettiğimiz Stephen Sondheim’a ait olan filmin yönetmen koltuğunda Steven Spielberg oturuyor.

500 Days Of Summer (Aşkın 500 günü), Disney Plus – IMDb: 7.7

Marc Webb’in yönetmenliğini yaptığı 500 Days of Summer’da, Summer isimli kıza umutsuzca aşık olan Tom’un hikayesi anlatılıyor. Gerçek aşkın varlığına inanmayan bir kadınla, ona aşık olan genç adamın sıradışı, romantik bir film.

Pretty Woman (Özel Bir Kadın), Disney Plus – IMDb: 7.1

Garry Marshall’ın yönettiği ve başrollerinde Julia Roberts ile Richard Gere’nin yer aldığı bu 1990 yapımı ikonik film, zengin işadamı Edward Lewis’in Beverly Hills’te kendisine tesadüfen rehberlik eden fakir ama neşeli fahişe Vivian Ward (Julia Roberts) ile tanışması üzerine şekillenir. Edward, Vivian’ı bir hafta boyunca yanında kalması için kiralar ve bu süreçte ikili arasında beklenmedik bir bağ gelişir. Sosyal sınıf farklılıklarına meydan okuyan ve romantizmi ön plana çıkaran “Pretty Woman,” unutulmaz anları, etkileyici performansları ve modern bir peri masalı anlatımıyla izleyicilere unutulmaz bir aşk hikayesi sunar.

10 Things I Hate About You (Senden Nefret Etmemin 10 Sebebi), Disney Plus – IMDb: 7.3

Sevgisiyle evinde film izleyerek romantik bir akşam geçirmek isteyenler için 90’ların romantik komedilerinden daha iyi bir seçenek olabilir mi? Kendi janrasının öne çıkan filmlerinden, Türkiye’ye çevrilen adıyla Senden Nefret Etmemin 10 Sebebi, Bianca ve Kat isimli, birbirine tamamen zıt iki kız kardeşin hikayesine odaklanıyor. Okulun en popüler kızlarından biri olan güzeller güzeli Bianca’nın aksine, ablası Kat asabi, alaycı ve sert mizaçlıdır. Popülaritesine rağmen hiç erkek arkadaşı olmamış Bianca’nın bu konudaki tek büyük engeli babasının koyduğu kuraldır: Ablası Kat’in sevgilisi olmadan, Bianca’nın da olamaz. Bu engeli ortadan kaldırmak için Bianca, Kat’in biriyle çıkabileceği türlü oyunlara girişir.

Başrol oyuncuları arasında Joker karakteriyle bütünleşmiş, efsanevi oyunca Heath Ledger’ın da yer aldığı film, aynı zamanda Ledger’ın yıldızının parladığı ilk film olarak karşımıza çıkıyor.

A Walk in the Clouds (Bulutların Ötesi), Disney Plus – IMDb: 6.7

II. Dünya Savaşı’ndan dönen genç asker Paul Sutton’ın (Keanu Reeves) tesadüfen hamile bir kadına yardım etmesi ve onun ailesine tanıtılmasını konu alır. Paul, Victoria Aragon (Aitana Sánchez-Gijón) ile sahte bir evlilik yapmayı kabul eder, ancak bu süreçte gerçek duygular ve karmaşık ilişkiler ortaya çıkar.

{771683}

Netflix’te İzleyebileceğiniz En İyi Romantik Filmler

Rebecca, Netflix – IMDb: 6.0

Dul Maxim de Winter (Armie Hammer) ile Monte Carlo’da geçirdikleri romantik günlerden sonra evlenmeye karar veren genç bir kadın (Lily James), eşinin İngiltere kıyısında olan malikânesi Manderley’e yerleşir. Naif ve saf yeni evli kadın eve yerleşmeye çalışırken kendini bir anda Maxim’in eski eşi olan Rebecca’nın gölgesinde bulur. Zarif ve kibar Rebecca’nın bu akılda kalıcı mirası ise her fırsatta Manderley’in tekin olmayan hizmetlisi Mrs. Danvers (Kristin Scott Thomas) tarafından gün yüzüne çıkmaktadır.

Malcolm & Marie, Netflix – IMDb: 6.6

Bir film yapımcısı olan Malcolm, kız arkadaşı Marie ile birlikte çok önemli bir filminin galasından eve dönmüştür. İkili evde filmin eleştirmenlerden alacağı tepkileri beklerken geçmiş hakkında konuşmaya başlarlar. Çok geçmeden Malcolm ve Marie arasındaki ilişki, geçmişlerinin hesaplaşmaları ile sınanmaya başlar.

Silver Linings Playbook (Umut Işığım), Netflix – IMDb: 7.7

Karısı kendisini başka bir adam için terk ettikten sonra akıl hastanesinde kalan Pat, karısını geri kazanmaya ve hayatını yeniden düzene sokmaya kararlıdır. Moralinin bozulmasına asla izin vermemeye çalışan Pat anne babasının yanına taşınır ve kendisini karısının istediği türden bir adam olmaya çalışmaya adar. Ancak bu zor bir mücadeledir. Ta ki hayatı istediği gibi gitmeyen güzel bir genç kadın olan Tiffany ile tanışana kadar. Çift birlikte hayatlarını yönlendirmeye ve kendi kişiliklerine sadık kalmaya çalışacak, bu süre içerisinde benzersiz bir dostluğa, hatta aşka bir adım uzaklıkta olacaklardır.

Blue Jay, Netflix – IMDb: 7.3

Alex Lehmann’ın yönetmenliğini yaptığı 2016 yılında gösterime giren Blue Jay, siyah beyaz çekilen bir film. Jim ve Amanda lise döneminde birbirlerine aşık iki gençtir ve ayrılmalarının ardından yirmi yıl sonra yaşadıkları kasabanın küçük marketinde karşı karşıya gelirler. Film, birbirlerine deli gibi aşık olan iki insanın yıllar sonra karşı karşıya geldiğinde neler hissettiğini ve nasıl davrandığını anlatıyor.

Love Actually (Aşk Her Yerde), Netflix – IMDb: 7.6

Richard Curtis’in senaristliğini ve yönetmenliğini yaptığı 2003 yapımlı filmde, Noel’e kadar devam eden 10 farklı aşk hikayesi anlatılıyor. Bazı hikayeler mutlu sonla biterken, bazıları mutsuz sonla bitmesiyle acı tatlı bir film.

{771679}

Diğer Platformlarda İzleyebileceğiniz En İyi Romantik Filmler

Before Sunrise (Gün Doğmadan), Diğer – IMDb: 8.1

Tüm gününüzü arka arkaya film izleyerek geçirmek isterseniz Before Sunrise filmini severek izleyeceksiniz. Celine ve Jesse, Viyana treninde şans eseri yolları kesişir. Jesse, Celine’e ertesi gün uçağa bineceğini ancak parası olmadığı için sabaha kadar Viyana caddelerinde dolaşacağını söyler ve Celine’ın ona eşlik etmesini ister. 14 saat boyunca hayatlarını derinden etkileyecek bir beraberliğe adım atarlar.

Sweet November (Kasımda Aşk Başkadır), Diğer – IMDb: 6.7

Nelson Moss (Keanu Reeves) ve Sara Deever (Charlize Theron) bir sürücü sınavı esnasında karşılaşmışlardır. Sara, erkeklerin iyi yönlerini ortaya çıkaran çekici ve hayatı özgürce yaşamaya çalışan bir karakterdir. Nelson, sadece kar-zarar hesaplarıyla ilgilenen, işten başka birşey düşünmeyen bir reklamcıdır. Sara onunla 1 ay geçirmesini, ardında onu çok daha mutlu bir insan yapacağını söyler. Nelson ilk başta bunu kabul etmez, ancak aynı günde işini ve kız arkadaşını kaybettikten sonra Sara’nın yanına gelir. Birbirlerinden etkilenirler, fakat tam olarak bağlanmaya hazır olmadıklarından, pek de alışagelmiş ilişkilere benzemeyen bir birlikteliğe başlarlar. Sonunda kendi yollarına gidecekleri bir aylık bir deneme. Beklenti yok. Baskı yok. Bağ yok. İkisinin de hesaba katmadıkları nokta ise, aşık olmaktır.

A Bout de Souffle (Serseri Aşıklar), Diğer – IMDb: 7.7

Fransız Yeni Dalgası’nın usta yönetmeni Jean-Luc Godard’ın senaryosunu kaleme aldığı ve yönetmenliğini üstlendiği film, dünyadaki ilk örneğini oluşturduğu bir serbestlikle ve olabildiğince sempatik bir şekilde serseri aşıkların hikayesini işliyor. Marsilya’da bir otomobil çalarak bir polisi öldüren Michel Poiccard, ülkeden kaçabileceği parayı toparlamak için Paris’e kaçar. Paris’te New York Herald Tribune gazetesinde stajyerlik yapan Amerikalı genç Patricia’yı bulur. Patricia ile daha önce birliktelikleri olmuş Michel, kaçarken yanında Patricia’yı da götürmek ister. Michel’in cazibesine kapılarak onunla yola çıkan Patricia, çıktığı yolda arzular ve doğrular arasındaki mücadelede sıkışıp kalır.

Valentine’s Day (Sevgililer Günü), Diğer – IMDb: 5.7

Valentine’ Day 2010 yılında vizyona giren, Garry Marshall’ın yönettiği Amerikan romantik komedi türü filmidir. Los Angeles’ta, Sevgililer Günü’nde on farklı hikaye anlatılıyor. Kahramanlarımız sevgililer gününün romantizmi içinde, kendi hayatlarında, o güne kadar fark etmedikleri önceliklere yer vermeleri gerektiğini görüyorlar.

Loving (Sevmek), Diğer – IMDb: 7.0

Michael Shannon, Joel Edgerton, Marton Csokas ve Rurht Negga gibi isimlerin oyuncu kadrosunda yer aldığı filmin yönetmenliğini Jeff Nichols üstleniyor. Loving, ırklararası evlilik yapmış bir çifti konu ediniyor. Çift 1958 yılında evlendikleri için Virginia hapishanesinde mahkum edilir. Kanuna karşı gelerek evlenen Richard Loving ile Mildred Loving çiftinin tüm dünya ırkçılığa karşı önemli bir duruş sergilemelerini, kendilerini ırkçılığın sembolü olarak ilan etmelerini ve aşklarını ölümsüzleşmelerini konu ediyor.

Ghost (Hayalet), Diğer – IMDb: 7.1

Sam ve Molly birbirlerini çok seven, Newyork’ta yaşayan bir çift. Yolda saldırıya uğrarlar ve Sam öldürülür. Ancak Sam bir hayalet olarak yaşamayı sürdürür ve sevgilisini tehlikelerden uzak tutmaya çalışır. İnsanlarla falcı aracılığıyla iletişim kurmayı başaran Sam, Molly’e daha çok aşık olmaktan kendisini alamaz.

{771727}

Yeni mekanlar, etkinlikler, filmler, diziler, gustolu içerikler ve sürprizler için
👉OGGUSTO Club’a katılın!

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları