preloader

Sokakların Renginden İlham Alan Welder Graffiti Serisi

14.10.2021
Sokakların Renginden İlham Alan Welder Graffiti Serisi

Yazı Boyutu:

Sokakların ruhu ve rengi Welder’ın Graffiti Serisi ile bileklerinize taşınıyor. Kültür kadar sokakların da kendine has bir tarzı olduğuna inanan Welder ilhamını, artık bir sanat haline gelen grafitiden alıyor.

Dünyanın her yerinde, insanların yaşam alanlarının sınırlarını görünmez bir çizgi ile belirleyen sokaklar ve bu sokaklara ait alt kültürler vardır. Her kültürün kendine özgü rengi olduğu gibi sokakların kültürü de bambaşka renkleri karşımıza çıkarır. Sokaklardan yükselerek benzersiz bir sanat dalı haline gelen grafiti ise bu kültürlerin görünürlüğünde oldukça önemli bir role sahip. Welder da sahip olduğu renkli dünyasını grafitinin eşsiz renkleriyle birleştirip sizlere Welder Graffiti Serisi’ni sunuyor. Her biri kendine has renkleri ile baş döndüren görünümler ortaya koyan bu koleksiyondaki modelleri bileğinizden ayırmak istemeyeceksiniz!

Enerjinizi Daimi Kılacak Bir Aksesuar

Sokakların Renginden İlham Alan Welder Graffiti Serisi

Her yeni gün, yeni başlangıçlar ve yeni deneyimler demek. Karşılaştığınız insanlar, aralarında soluduğunuz binalar, yürüdüğünüz kaldırımlar ve koştuğunuz sokaklar… Harekete geçmek için ihtiyacınız olan enerjiyi ve motivasyonu her zaman kendi içinizde arayabilirsiniz ancak bu enerjiyi her an canlı tutmak istiyorsanız, size sizi anlatan bir aksesuar gerek!

Sokakların Renginden İlham Alan Welder Graffiti Serisi

Welder Graffiti Serisi içerisinde yer alan Moody WWRC688 modeli, renkli dünyanızı dışarı yansıtmak ve enerjinizi her an canlı tutmak için ihtiyacınız olan tüm imkanları size sunuyor. Modelin çelik hasır kordonu ve çelik kasası ağırlıklı olarak siyah-beyaz renkleriyle çizgilerini ortaya koyarken; kırmızı, turuncu, sarı ve pembe gibi sıcak renkler grafiti görünümüne canlılık kazandırıyor. Her açıdan dinamik bir görünüm elde etmenize olanak tanıyan bu Welder Graffiti kol saati modeli, artık kombinlerinizin en güçlü bileşeni… Deniz mavisi kadran ve fotokromik cam ise Welder imzası taşıdığınızı hissetiriyor.

{774296}

Duvarları Konuşturan Çizgiler Kol Saatinizde

Sokakların Renginden İlham Alan Welder Graffiti Serisi

Grafiti kültürü, tarih boyunca duvarların bir dil kazanmasına ve hatta bir küresel kültür haline gelmesine olanak tanımıştır. Sıra dışı tasarımları ile dünyanın birçok duvarını süsleyen grafiti çalışmalarından esinlenerek tasarlanan Welder Graffiti Serisi’nin öne çıkan bir diğer modeli olarak ise Moody WWRC691 gösterilebilir. Detaylı bir grafiti görünümü sunan kordon ve kasasıyla, Moody WWRC691 bileğinizde yer alırken her açıdan görünürlüğünü ortaya koyabiliyor.

Kırmızı, mor, mavi, sarı ve yeşil gibi renklerin siyah-beyaz kontörle bir arada kullanıldığı tasarım Welder kol saati büyüsünü zirvede yaşatıyor. Üstelik bu görünüm her modelde benzersiz olup, her model bir diğerinden hafifçe farklı, eşsiz bir desen taşımakta. Tıpkı dünyanın farklı sokaklarında yaşayan farklı grafiti çalışmaları gibi…

Seçiminizi Yapın, Tarzınızı Gösterin

Sokakların Renginden İlham Alan Welder Graffiti Serisi

Gençler ve genç kalmaktan vazgeçmeyenler için eşsiz bir kol saati koleksiyonu olarak öne çıkan Welder Graffiti Serisi, birçok farklı tasarımdan meydana gelmekte. 38 mm, 42 mm ve 45 mm olmak üzere üç farklı kasa çapında tasarlanmış olan modeller arasından kendi tarzınıza uygun grafiti estetiğini taşıyan modeli belirleyip siz de genç stilinizi açığa çıkarabilirsiniz. Su yeşili, deniz mavisi ve vişne çürüğü kadran rengi seçenekleriyle de birbirleri arasında farklılaşan modeller, tarzınız için en uygun olan alternatifi seçebilmenizi mümkün kılıyor.

Sokakların Renginden İlham Alan Welder Graffiti Serisi

Welder Moody Serisi içerisinde yer alan en renkli serisi olarak bilinen Graffiti Serisi, sokakların sanatı olarak tarihte kendisine önemli bir yer edinen grafiti kültürünü bileğinize taşıyor. Siz de bu eşsiz renklere sahip koleksiyonla benzersiz bir tarz yansıtacaksınız. Üstelik eforsuz kombinlerin yanı sıra en klasik kombinlerinizde dahi kullanarak, oldukça cesur ve çarpıcı görünümler elde edebilir; grafiti ruhunun en marjinal yönlerini açığa çıkarmayı düşünebilirsiniz.

Dilerseniz siz de Welderwatch’ı ziyaret ederek Graffiti Serisi ile tanışabilir ve tarzınıza en uygun modeli seçebilirsiniz.

Bu içerik Welder Watch sponsorluğunda hazırlanmıştır.

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları