preloader

Panerai’den Yeni Dalış Saati: Submersible Chrono – Guillaume Néry

06.12.2018
Panerai’den Yeni Dalış Saati: Submersible Chrono – Guillaume Néry

Yazı Boyutu:

Panerai’nin yeni profesyonal dalış saati olan Submersible Chrono – Guillaume Néry ile tanışın.

Yeni Panerai Submersible Chrono – Guillaume Néry modeli, mekanik mühendisliğin bu muhteşem yeni tasarımına ilham veren olağanüstü şampiyona layık performans, güç ve güvenilirliğin birleşiminden oluşuyor. Bu profesyonel dalış saati, dünya rekorları ve büyüleyici su altı fotoğraflarıyla tanınan Fransız serbest dalış şampiyonu Guillaume Néry’den ilham alarak yaratıldı. Eski profesyonel sporcu, şimdi denizlerin elçisi oluyor. Baş döndürücü su altı deneyimlerini, herkesi büyüleyen resimlere ve videolara dönüştürüyor. Panerai, onun şerefine teknik performansı ve çarpıcı şekilde güçlü ve sportif bir görünümü birleştiren yeni bir saat yarattı.

Panerai’den Yeni Dalış Saati: Submersible Chrono – Guillaume Néry

{88373}

Panerai Submersible Chrono – Guillaume Néry Edition, her şeyden önce profesyonel bir dalış saati. 300 metre (30 bar) derinliğe kadar su geçirmezlik özelliğine sahip. Tek yöne dönen çerçevesi de dalış süresini doğru şekilde gösteriyor. Shark grey renkte dokulu arka planda çarpıcı bir şekilde öne çıkan ışıklı beyaz işaretler sayesinde kadran tüm koşullarda ve mutlak karanlıkta bile net bir şekilde okunabiliyor. Vidalı kasa arkasına, şampiyonun imzası ve hayranlık uyandıran son rekorunda indiği derinlik işlenmiş: Tek nefeste başarılan 126 metre.

Panerai’den Yeni Dalış Saati: Submersible Chrono – Guillaume NérySeksi ve hafif

Titanyum kasası; çerçeveye uygulanan seramik diskin mavisiyle, mavi ibrelerle ve mavi kauçuk kayışla mükemmel bir şekilde bütünleşiyor. Ayrıca fly-back özelliği ve referans bir sinyalle mükemmel senkronizasyon için saniyeyi sıfırlayan sistemiyle yüksek hassasiyet odaklı bir kronograf. Panerai Submersible Chrono – Guillaume Néry Edition modelde üç güç rezervine sahip P.9100 otomatik mekanizma bulunuyor. Bu mekanizma tamamen Panerai’nin Neuchâtel’deki saat üretim atölyesinde, Laboratorio di Idee’de geliştirildi. Panerai markasının orijinalliği ve hassasiyeti, her tasarımı boyun eğmeyen karaktere ve mükemmel teknik performansa sahip saatlere dönüştürüyor.

Panerai’den Yeni Dalış Saati: Submersible Chrono – Guillaume Néry

Günay Demirbağ
Günay Demirbağ Tüm Yazıları