preloader

OMEGA Seamaster Olimpiyat Oyunları Koleksiyonu

18.03.2018
OMEGA Seamaster Olimpiyat Oyunları Koleksiyonu

Yazı Boyutu:

1932 yılından bu yana Olimpiyat Oyunları’nın 27 defa Resmi Zaman Tutucusu olan OMEGA’nın saatlerinde; son derece önem verdiği hassasiyetini, inovasyonlarını ve tutkusunu belirleyen ana nokta 86 yıllık özverisi. Bu yıl OMEGA, rakipsiz zaman tutma mirasını beş eşsiz saatle kutlayan Seamaster Olimpiyat Oyunları Koleksiyonu’nu ise sunmaktan gurur duyuyor.

Omega Olympic Saat

{88299}

Koleksiyon siyah, sarı, yeşil, mavi ve kırmızı renklerde tasarlanan beş model ile meşhur Olimpiyat Oyunları halkalarının farklı renklerini temsil ediyor. Canlı renk tasarımlarına ve eğlenceli bir ruha sahip olan koleksiyon, ayrıca markanın zaman tutma geçmişinden gelen çeşitli OMEGA kronometrelerinden, özellikle de 1976’da Montreal ve Innsbruck’taki etkinliklerde kullanılan kronometrelerden esinleniyor.

Omega Olympic Saat

Saatin atletik ruhunu vurgulamak amacıyla, 20’şer saniyelik zamanlama aralıklarına sahip renkli bir nabız ölçerin de eklenmesi, görenleri oldukça şaşırtıyor. Bu özellik sayesinde saatin kullanıcısı bir dakikadaki nabız atışlarını da kolaylıkla hesaplayabiliyor.

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları