preloader

IWC Schaffhausen'ın Portugieser Chronograph Modeli Yenilendi

12.02.2020
IWC Schaffhausen'ın Portugieser Chronograph Modeli Yenilendi

Yazı Boyutu:

IWC Schaffhausen, Portugieser Chronograph modelini yeniledi. Yenilenen versiyonunu yakından inceleyin.

IWC Schaffhausen, Portugieser Chronograph’ın yenilenen versiyonunu saat severlerle buluşturuyor. Yalın ve net kadranı, iki gömme totalizörü ve çeyrek saniye ölçekli kenar halkası bu ikonik tasarımın değişmeyen unsurları arasında. Çok sevilen kronografta artık 69000 kalibre ailesinden yüksek kaliteli mekanizma kullanılıyor ve bu mekanizma şeffaf kasa sırtından görülebiliyor.

IWC Schaffhausen'ın Portugieser Chronograph Modeli Yenilendi

Portugieser Chronograph, hiç tartışmasız Schaffhausen’da üretilen gelmiş geçmiş en popüler saatlerden biri. Saatin “saat 6” ve “saat 12” konumlarında iki gömme totalizör, baskı Arap rakamları ve ince yaprak saat kollarıyla bezeli net ve yalın kadranı filigran bezel ile çevreleniyor. Çeyrek saniye ölçeği ile donatılan kenar halkası kronometre sürelerinin kusursuz biçimde okunmasını sağlarken zamansız bir tasarıma sahip Portugieser’e ölçülü, sportif bir dokunuş katıyor.

IWC Schaffhausen'ın Portugieser Chronograph Modeli Yenilendi

Reference 3716 altında gruplanan yeni modellerin ikonik dış görünümlerinde hiçbir değişiklik yok. Ama onları farklı kılan özellikleri kasanın içinde saklı: IWC üretimi 69355 kalibre zamanın hatasız ölçülmesini garantiliyor. Klasik kolonlu çark tasarımıyla sağlam ve dakik kronograf mekanizması şeffaf kasa sırtından görülebiliyor. Otomatik tırnaklı kurma sistemi 46 saatlik güç rezervi biriktiriyor.

{771719}

18 karat 5N altın ya da paslanmaz çelik kasalı altı farklı versiyon mevcut. Paslanmaz çelik modellerin kordonları yeni geliştirilen ve saatin bileğe rahatça oturmasına olanak veren kelebek katlanır toka ile takılıyor.

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları